Jahisaapad

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

Kui soov on ikka varbaid kaitsta aga raskust tahad vähendada siis mõni tootja valmistab turvajalanõusid alumiiniumninaga, tunduvalt kergem kui raudnina.

http://www.sievi.com

maaletooja on tamrex ( kindlasti on veel teisi kuid ise olen sealt jalanõusid võtnud)
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Jahisaapad

Postitus Postitas jorr »

Olen ka ise jahisaapaid teinud ja kannan praegugi.See mis Zakslane välja pakkus, toimib küll, kuid minu kogemuse järgi on parim pargitud kitsenahk, või kui võimalik siis põhjapõder.Pehme ja kerge jalas.Pikakarvalised nahad lähevad lalvel lund täis ja jäätuvad.Silmas võiks pidada eskimo jalatsid, kuid nad pole eriti vastupidavad.Kasutatakse palju hülgenahka, mõnel pool ka põhjapõtra,neil ainult parkimine teisiti,meiegi põdranahk kõlbab jalatsiks küll aga siga ei soovita, seal vill seljas.Omal ka veel vene ajast pool kasti "MEREKARU"järel, see on tõesi jahisaapale parim.
noorus on ilus aeg
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Nii loll nagu olen ei saa aru milleks jahisaapale nn. metalli varvaste kaitseks vaja on. Äkki keegi selgitab? Kunagi naabrimehel kodusiga abiks tapmas käies haukas torgatud siga küll naabrimeest kirsaninast oma surmaeelses agoonias (õnneks jõudis viimane varbad krõnksu tõmmata), kuid see oli mehe oma viga, et siga kärsa juurest kirsaninaga torkima läks. Ise küll ei ole proovinud saapanina mõnele elukale lõugade vahele toppida, aga äkki on jahisaabas hea sööt? :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Jahisaapad

Postitus Postitas jorr »

Ei usu, et see metallpits jahisaapale hea on aga eks iga mees proovib oma naha peal ja leiab parima.See rohkem metsalõikaja jalats ning minu teada meie kliimasse sobivaid erijalatseid on hulgi, vali ainult.
noorus on ilus aeg
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

Kisub teemast mööda äkki!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas Ahto Kattai »

jorr kirjutas:Olen ka ise jahisaapaid teinud ja kannan praegugi..

Kuidagi ettevaatlikuks on su postitused teinud,küll varastati sul koer ,mis polnudki lõpuks sinu oma....,siis väidad et jahsaapal peavad "raudpitsid "olema ja mõni postitus hiljem ,et ei poolda neid :shock: Vabandan ,aga kuidagi uskumatu tundub ,et tänapäeval veel keegi kodus saapaid teeb ,kui sa just saapavabrikus ei tööta.
Kivi kotti!
ozz
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 03, 2003 10:18 am

Saapad

Postitus Postitas ozz »

See aeg pole kaugel kui sai tehtud maadlussaabastest endale ühed sellised võidusõidu saapad kuna lihtsalt polnud sellist raha, et neid osta!
Küll ei saanud panna lengirauda ja ega see nii vägatähtis ka polnud!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Jahisaapad

Postitus Postitas jorr »

Supinaator, ehk lengiraud panti ka tavalisest vineerist, eriti meestesaapale.Hoidis lenki üleval küll.KULDILE niipalju, et mina pole raudpitsiga jahisaabast soovitanud, selgitasin ainult pitsi tähendust.Ja mis puutub saapa valmistamisse, siis on ka selliseid töömehi nagu kingsepad olemas.Kui sulle minu jutt ei istu, jäta lugemata, ega foorum sulle kuulu, et keead või käsid.Kurja häält oskan mina ka teha ja sinu kirjapanekus kahelda.
noorus on ilus aeg
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

:?
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Vabandan teiste foorumikülastajate ees, et teemast mööda jne aga:

Jorr, see foorum on just nimelt ka KULDI oma, see on tehtud KÕIKIDELE kasutajatele, mitte SULLE, et sa saaksid suvaliselt iga asja peale tatti pritsida ja mõttetuid kommentaare laduda. Kui sa ei tea asjast midagi või sul ei ole MITTE MIDAGI konkreetset, asjakohast, informatiivset, aktuaalset ja huvitavat öelda või küsida, siis hoia parem mokk maas. See, et sa tahad postituste arvuga siin vanemate olijatega sarnane olla, on mannetu katse olla tegija. Sa oled oma mõttetute " oioi tore-tore" ja " vinn-vinn viriseda on lahe" tüüpi postitustega nagunii oma kasutajanime devalveerinud, äkki oleks aeg nagu targemaks saada.

Et teha taas "puust ette ja punaseks" - kui kamp mehi on saunalaval ja üks mees teiste seas pritsib tatti ja möliseb vahetpidamata valimata sõnu ja teemat, sealjuures veel vaidleb teemadel, millest tal puudub ülevaade, siis paratamatult seda meest järgmine kord sauna ei kutsuta... Igaljuhul oleks viisakas silmad-kõrvad lahti teha ja vahel kuulata, ennem kui uuesti suu lahti teha... Ja eriti ei ole mõtet väita, et kuna saun ei kuulu kellelegi, siis võib kõike teha... Et mine lavalt ära kui sulle ei meeldi, et ma nurka si**n...

Minu arvamus on öeldud, minu poolt see teema enam käsitlemist ei vaja - Jorr sul ei ole vaja sellele postitusele vastata!!!

H.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Jahisaapad

Postitus Postitas jorr »

Tänan heade soovide eest, vastan ikka, sai vist jah veidi üle vindi pantud, VABANDAN!
noorus on ilus aeg
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Postitus Postitas Margo »

Mina ostsin Timberlandist matkasaapad, kui terve päev olin jahil olnud ja enamus aega vees liikunud, siis õhtuks oli talla ja saapa vahelisest õmblusest (varvaste piirkonnast, kus palju liikumist) niiskus sisse imendunud, kuid jalad olid kokkuvõttes kuivemad, kui kummiku kandmise puhul!

Igaljuhul käisin poes elukaaslasele ka saabast valimas ja rääkisin müüjale enda kogemusest matkasaapast, mille tulemusena sain 2 päeva pärast uued jalavarjud.

Saapad ise jalas väga mugavad ja kerged, hind 2790 kr, praegu neil soodukas -70%
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

Margo kirjutas:
Saapad ise jalas väga mugavad ja kerged, hind 2790 kr, praegu neil soodukas -70%
Soodukas -70%,midagi vist valesti,see teeb nende saabaste hinnaks 837 eek. :shock: :shock: :shock:
metsas käi tasa tasa.....
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Postitus Postitas Margo »

Soodus hind oli vist 1300.- kandis, aga neid kampaaniad muudetakse koguaeg, ei süvenenud eriti kuna sain uued saapad niisama. Praeguse kogemuse najal on täishind isegi üsna mõistlik, veekindlus on kuni saapa ülemise ääreni, sinna veel sääris peale. Soe vooder on ka sees, aga ilma soema sokita päeva vastu ei pea lumes. Kui piisavalt liikuda siis ei ole probleemi.
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Re:

Postitus Postitas Margo »

Margo kirjutas:Mina ostsin Timberlandist matkasaapad, kui terve päev olin jahil olnud ja enamus aega vees liikunud, siis õhtuks oli talla ja saapa vahelisest õmblusest (varvaste piirkonnast, kus palju liikumist) niiskus sisse imendunud, kuid jalad olid kokkuvõttes kuivemad, kui kummiku kandmise puhul!

Igaljuhul käisin poes elukaaslasele ka saabast valimas ja rääkisin müüjale enda kogemusest matkasaapast, mille tulemusena sain 2 päeva pärast uued jalavarjud.

Saapad ise jalas väga mugavad ja kerged, hind 2790 kr, praegu neil soodukas -70%



Nüüd siis pikem kogemus saabastega, vahetanud garantii korras 3 korda ja siis muudeti nimi "matkasaabas" "tänavajalatsi" vastu ning anti mulle kuulsad Yello Boots, saapad, mis pidid olema kindlasti matkamiseks sobilikud. Pidasid küll pikemalt vastu aga on ikkagi poes ekspertiisis. Teenindus on suht norm ja lubasid peale 4 ja vahetust (6 kuu jooksul) lõpuks raha tagasi anda, kui ekspertiis tuvastab järjekordse nn. praagi.
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
Vasta