lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas hundikütt »

Ei ole siin katsunud maha teha ,lihtsalt kogemus selline,etkastist õiget jalavarju saa,vabrik teeb ikka parema ja praktilisema.Sry,kui kuidagi solvasin.Samas ise olen samasugune inimene ,kui Jyri sõnadega öelda-kel käed õige kohapealt välja kasvand,teen ka oma kätega üsna palju. :oops:
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas mihkelson »

Oma käega ikka võimalik teha sellised mis endale meeldivad ja kõige paremini sobivad (y)
Gute Jagd
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas aivar00 »

Ei halvusta kedagi, kuid julgen väita- kui ei ole head asja proovida saanud, siis ei oska ka tahtagi. Sõitsime kõik vanasti zigullide ja mossedega ja olime õnnelikud. Nüüd paremad pillid istumise all ja keegi zigullist või mossest kui pereautost ei unista kuigi parem kui jala käia :lol:
Mulle torkasid silma fotol olevate räätsade kinnitusrihmad- mul samasuguse põhimõttega jahisuuskadel. Väga mugavad pingutada(nagu koormarihma) ning ka lahti võtta(ainult nupule vajutada). Ning veel jalatsisuurusele 35-47 (pean silmas suuskade sidemeid).
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Lauzy
Postitusi: 72
Liitunud: N Dets 04, 2008 5:58 pm

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas Lauzy »

Olen nüüd ise mõlemaid metsas katsetada saanud ning endale meeldisid TSL-id rohkem just tänu suurele reguleerimis võimalisele ning parematele klambritele. Samas oskan kiita EVO-de vastupidavust, firma kus töötan tegeleb metsaga ning kõik meie võsamehed kasutavad just neid. Näen igapäevaselt meest kes kaalub 110 kg +varustus, ratsutab evo-de otsas kuus tundi päevas ning pole nendega veel midagi juhtunud ja nii juba mitu kuud järjest 8)
Samas ise kaldun oma valikus TSL-i poole, ei teagi miks lihtsalt sümpatiseerivad rohkem :wink:
Metsast oled sa võetud ja metsa pead sa saama...
Kasutaja avatar
Otter
Postitusi: 19
Liitunud: P Apr 04, 2010 12:21 pm

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas Otter »

Lauzy kirjutas:Samas ise kaldun oma valikus TSL-i poole, ei teagi miks lihtsalt sümpatiseerivad rohkem :wink:

Õige! Tsl-super! :lol:
Manused
IMG_7836.JPG
Lugupidamisega,
Andrei.
jants
Postitusi: 43
Liitunud: T Veebr 09, 2010 5:45 pm

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas jants »

Tere Andrei.
Ütle miks on sinu püssil rauad enne kirppu isoleerpaelaga kinni tõmmatud?
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas andrus »

Ma pakuks välja,et üle raua otste oli veel üks teip tõmmatud ja need mis pildil näha hoidsid seda kinni.Ja need selleks,et rauda lumi ei läheks.
jahismurf
Hanekaelpart
Postitusi: 18
Liitunud: P Apr 04, 2010 3:42 pm

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas Hanekaelpart »

kantoss oli teibiga paigaldatud
Kasutaja avatar
Otter
Postitusi: 19
Liitunud: P Apr 04, 2010 12:21 pm

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas Otter »

andrus kirjutas:Ma pakuks välja,et üle raua otste oli veel üks teip tõmmatud ja need mis pildil näha hoidsid seda kinni.Ja need selleks,et rauda lumi ei läheks.


Täpselt :)
Aga tsl on natukene mürisev...
http://www.youtube.com/watch?v=_-va3X-wWoA
http://www.youtube.com/watch?v=qtnMwAzuCHk :D
Lugupidamisega,
Andrei.
jyri

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas jyri »

Ostsin ka mina mõned päevad enne hooaja lõppu räätsad ja sai ka 1 kord katsetatud.Mina nendelt "nimesilti" välja ei loe, küll ninas Lexuse embleem tagurpidi ,ehk "L" täht peeglist vaadatuna.Kas keegi oskab neid maha/üles teha.Vahe "palja jalaga" oli küll tuntav kohe, vähemasti liikuda sai seal,kus ilma ma poleks läbi läinud.Äkki tegin lollisti?
Ootan objektiivseid kommentaare
Jüri
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas mrr »

Meil Eestis müüakse siin Morpho räätsasid. Need jäid silma just oma atraktiivse hinnataseme poolest (ca. 50% odavamad kui MSR ja TSL). On keegi neid reaalselt katsetanud? On kuidagi see sääst ka peale rahakoti tuntav?
järvevana
Postitusi: 42
Liitunud: R Jaan 02, 2009 2:25 pm

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas järvevana »

Oman TSL 810 räätsasid. Ostetud 1299 vana raha eest.Peal on kummist kinnitus,ees ümber varvaste ja taga kummilint ümber kanna.Kinnitan lisaks veel üle jalalaba läbi räätsa aukude tendipingutiga.Midagi pole katki läinud ega rihmad külmunud.Kanda saab ka suurema kui 48 saapaga.Läheb kolmas aasta. Super.
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas Messer »

Ostsin 2 aastat tagasi
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 649&type=1
väga head, aga sidemed vajavad kohendamist.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas mrr »

Tellisin ka tänase korraliku lumetormi järel Amazonist TSL 227 Escape Camod ära. 2 nädala pärast saabuvad. Loodetavasti ikka lund siis jagub 8)
aberukk
Postitusi: 97
Liitunud: P Dets 18, 2011 2:26 pm

Re: lumeräätsad TSL 227 ESCAPE vs MSR EVO?

Postitus Postitas aberukk »

väga head, aga sidemed vajavad kohendamist.[/quote]
Tervist,äkki täpsustaks mida sa konkreetselt seal muutsid.Tänavaasta kevad-talvel ostsin ka sarnased asjandused aga täna alles võtsin pakist välja ja oh üllatust ei oskagi jalga panna.Ees nina peal on reguleeritav side kuhu läheb saapa nina.Järgmine side on külgedelt reguleeritav ja läheb kanna taha,selle keskel on külgsdemeid ühendav pael mis käib(sobib)saapa kanna ette aga külgsidemete taha otsa on omakorda õmmeldud side mis peaks logiliselt võttes minema saapa eest jalalaba pealt läbi aga see sunnik on õmmeldud suunaga alla poole mõlemal.Proovisin ka teisipidi aga siis jäävad pingutus pandlad sisse poole.Kas oskab keegi targem nõu anda ,väi peab tõesti ringi õmblema.
Vasta