Led Lenser taskulamp M7

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
jäägri naine
Postitusi: 2
Liitunud: L Jaan 07, 2012 12:41 am

Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas jäägri naine »

Ostsin oma mehele Led Lenser taskulambi M7, natuke kallis oli aga kirjade järgi tundub hea taskulamp olevat. Oskab äkki keegi midagi selle taskulambi kohta head või halba rääkida??? Tänud :)
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas peepk »

Kui mulle kingitaks selline lamp, no mina oleks küll õnnelik. Mul hea tuttav selline "lambi haige" ja temal neid ledlensereid juba tükki kolm. Üks oli ka m 7. Kui miskit uut (ja paremat) ostab, siis näitab mullegi. (y) Samas, tark oleks, et enne küsitakse foorumis ja siis ostetakse, mitte vastupidi.
jäägri naine
Postitusi: 2
Liitunud: L Jaan 07, 2012 12:41 am

Re: Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas jäägri naine »

Tark oleks tõesti olnud ennem foorumist küsida :oops: , aga noh, eks tagantjärele tarkus on kaa tarkus :D Ma jäin lootma ikka, et nii hull see ka kindlasti olla ei saa, sest valgusvihu pikkus juba lambil midagi 200- 300 vahel, parem ikka kui tavalisest poest ostetud led või mingi muu.. :). Aga tänud teile vastuse eest....enam nagu ei karda, et kahetsema peaks. :)
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas mrr »

Vaatasin Saksamaal seda lampi ja jättis väga asjaliku mulje. Poemüüja ka kiitis aga kahjuks tal oli ainult üks näidis-eksemplar ja tehing ja tookord seetõttu tegemata. Pärast ostsin Eestist ühe rootslaste lambi, mis ei jää näitajate poolest alla ja liigub samas hinnaklassis.
alart
Postitusi: 12
Liitunud: P Apr 12, 2009 4:28 pm

Re: Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas alart »

Oskate öelda, mis on vahet M7-l ja T7-l?
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas sooviku »

Kasutame Googlet ja:http://www.toolstar.ee/led-lenser-tooted/led-lenser-taskulambid/ :wink:
Naine võib olla,koer peab olema!
kolekoll
Postitusi: 33
Liitunud: L Dets 22, 2007 2:18 am

Re: Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas kolekoll »

M7 ja T7 vahe on lambi zuumimise otsiku ääres. T7 vist oli sihuke äärik, millele jäid näpud rohkem taha kinni, kui zuumid ..
müün pimedate linnas peegleid.
alart
Postitusi: 12
Liitunud: P Apr 12, 2009 4:28 pm

Re: Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas alart »

tänud! valik jäi lõpuks hoopis MT7 peale.
kolekoll
Postitusi: 33
Liitunud: L Dets 22, 2007 2:18 am

Re: Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas kolekoll »

nu jahh, MT7 on ikka kallim , luumeneid peaks olema 220, ainuke asi, mis mulle MT7 juures meeldib on Strobo, ylejäänud programmid on minu jaoks suht mõttetud. Aga strobo ja täisvalgus on super, juba enesekaitse eesmärgil, et miski nadikael tuleb jurisema, siis sähvatad 220 luumenit strobona silmevahele, siis saad ise käed seljal rahulikult ära jalutada .. pole vaja ei pipargaasi ega mudi peeneid aparaate :)
müün pimedate linnas peegleid.
alart
Postitusi: 12
Liitunud: P Apr 12, 2009 4:28 pm

Re: Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas alart »

20 lm ikkagi rohkem, kui teistel nimetatutel. Strobo ja muud programmid mul ilmselt kasutust ei leia.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas Ahto Kattai »

kolekoll kirjutas: Aga strobo ja täisvalgus on super, juba enesekaitse eesmärgil, et miski nadikael tuleb jurisema, siis sähvatad 220 luumenit strobona silmevahele, siis saad ise käed seljal rahulikult ära jalutada .. pole vaja ei pipargaasi ega mudi peeneid aparaate :)

:P :P :P :M
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas hundikütt »

Kult,oled julge mees.Omal oli eile hirmus tahtmine sellise jutu peale samu emotsioone väljendada,aga pidasin targemaks vait olla.Mingi aeg tagasi avaldasin ka ühe ajuvaba kirjutise peale suhtumist kolme irvitava emotikoniga,siis ei jõudnud kriitikat ja halvakspanu ära lugeda :D vaata,et kahenädalast kartsa kaela ei saa. :( :(
kolekoll
Postitusi: 33
Liitunud: L Dets 22, 2007 2:18 am

Re: Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas kolekoll »

Kult, ma nüüd eriti küll aru ei saanud, mida need kujukesed tähendavad, ju siis sa suisa ei oska end väljendada, aga pole hullu, me oleme kunagi kõik sealmaal olnud, kus vedasime kriipsukesi lehele ja kirjutada ei osanud :)
müün pimedate linnas peegleid.
kolekoll
Postitusi: 33
Liitunud: L Dets 22, 2007 2:18 am

Re: Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas kolekoll »

Hundikütt .. kas Sa siis arvad, et kohe kukun kiruma ja tänitama ... lapsik ju... igayks saab arvamust avaldada ja sellise arvamuse avaldasin mina strobo võimaluste kohta MT7-l, muid progarmme sellel lambil on nagu liiast.
müün pimedate linnas peegleid.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Led Lenser taskulamp M7

Postitus Postitas Ahto Kattai »

kolekoll kirjutas:Kult, ma nüüd eriti küll aru ei saanud, mida need kujukesed tähendavad, ju siis sa suisa ei oska end väljendada, aga pole hullu, me oleme kunagi kõik sealmaal olnud, kus vedasime kriipsukesi lehele ja kirjutada ei osanud :)

Kes tahab saab aru ja tundub ,et küllap sa isegi mõikad,vea siis kriipse,v mis iganes.Sellise üllitise peale nagu ei oskagi midagi öelda!
Vasta