Pilte kordaläinud jahipäevast

Fotod kordaläinud jahipäevast
Vasta
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas Inks »

Pilteeeee :mrgreen:
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
hyrvekytt
Postitusi: 12
Liitunud: R Apr 20, 2007 10:36 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas hyrvekytt »

No kuidas põdrajaht läinud on :?:

Kellegil ilusaid pilte pole jagada :?: :D
hyrvekytt
Postitusi: 12
Liitunud: R Apr 20, 2007 10:36 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas hyrvekytt »

Ise leidsin eelmise talve hundijahi pildid...
enjoy... :lol:
Manused
24022012013.jpg
24022012011.jpg
24022012010.jpg
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas plaaster »

Oma koerte järglane, 17. oktoobril sai aastaseks ja möödunud nädalavahetusel lasti Soomes teine põder tema eest.
Manused
Amanda 2 põder.jpg
Kasutaja avatar
JahikoerTaks
Postitusi: 21
Liitunud: E Sept 24, 2012 11:49 am

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas JahikoerTaks »

Ma olen kindel, et kellegil kindlasti mõned huvitavad pildid seisavad :D See teema võiks vähe aktiivsem olla, päris hea on vaadata mida keegi kuskil jahikäigus saanud on :wink:
JKT !
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas TRG »

Rahvas pilte tahab siis mul üks isegi oleks.
Iseenesest pole tegemist millegi erilisega,aga see minu laika esimene siga see hooaeg.Tabatud tegelikult üpris ammu st. 7. oktoober.
Jahilugu: Ajasime koos mitmete teiste ajajatega ühte metsatükki...koertest olid sees saksa jahiterjerid,minu laika oli autos kuna ta terjeritega läbi ei saa.Kuskil aju keskel avastas üks ajajatest värsked seajäljed ja mööda seda läks ka üks terjeritest(häälega).Aju hakkas juba läbi saama kui kõlasid lasud ja õnnestus tabada 2 siga.Tegime lõuna ja otsustati teha veel paar metsatükki.Sisse läks minu laika(minu laika oli eelmine päev ka jahis,seega oli mõistlik lasta tal päeva esimene pool autos puhata),kuna terjerid olid juba väsinud soos sumpamisest.Mõeldud tehtud...Esimene metsatükk oli tühi sealt ess tule midagi.Tegime teist tükki ja ka sealt ei tulnud midagi,otsustati hakata otsi kokku tõmbama.Laika arvas,et tutkit brat! ja läks sinna tükki sisse ,kust oli õnnestunud tabada 2 siga(viimane metsatükk mida ajasime oli selle kõrval kust saime 2 siga).Egas läinudki palju aega kui kuulen ,et laika haugub jämeda häälega(sea peale tal selline iseloomulik jäme hääl).Siga hakkas liikuma ja teatavasti laika siis ei haugu,paar korda sai ta sea veel metsas seisma ja haukus(siis oli teada kus ta asub vähemalt ) ja egas läinudki väga kaua aega kui kõlas lask ja siga oli käes.Siga oli kesikkult,pildilt paistab väika,aga oli varustatud piisavalt hästi,et koerale vigastusi tekitada,õnneks laika on õppinud,et suurematele ei tasu päris selga "ronida".Loo moraal pigem see,et koera tuleb usaldada,sest mina tegelikult kutsusin peale aju lõppu teda enda juurde ära,aga mul on hea meel ,et ta jäi endale kindlaks ja selles olukorras mind ei kuulanud :) .

Pilt
Õnne peab olema
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas aivar00 »

See täiesti tüüpiline, et sead-põdrad hakkavad metsas koerte ees tiirutama ning välja ei taha tulle. Eriti hästi nähtav lumega kus käid mitmeid kordi üle enda ja koerte jälgede kuniks ära tüdined :lol: .
ikka lõbusalt
Koffer
Postitusi: 110
Liitunud: P Sept 27, 2009 1:33 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas Koffer »

Ülemine pilt põdrajahi hooaja algusest ja alumine on täna hommikul lastud! Tegu tema esimese põdraga. (b)
Manused
DSC_2615.jpg
põdrapulli_pilt (2).jpg
Vahvaid jutte jahilt http://karlajahimehed.blogspot.com/
Kauneid looduskaadreid https://www.facebook.com/KristjanTearPhotography
Rico
Postitusi: 12
Liitunud: T Jaan 06, 2009 8:49 am

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas Rico »

Põder kes viskas peale laskmist sarved maha
Manused
Põder2.jpg
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas rajaleidja »

http://www.youtube.com/watch?v=iMWwSRYw ... e=youtu.be
Kui pilt ruuduline, vali ise alt parem resolutsioon. Häält pole vaja peale panna, tsensuur tegemata
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas Noor jahimees! »

rajaleidja kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=iMWwSRYw_9k&feature=youtu.be
Kui pilt ruuduline, vali ise alt parem resolutsioon. Häält pole vaja peale panna, tsensuur tegemata


Kahjuks ei näe seda lööp ainult sellise kirja ette, et video on peidetud. Seda saab vaadata vaid lingi kaudu. :cry:
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas rajaleidja »

Huvitav. Link ju on. peitsingi ta ära, et päris avalik ei oleks. Aga muutsin avalikuks. Ehk nüüd toimib
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas TRG »

Ma ennist lingile vajutasin siis nägin küll ilusti...üleval oli lihtsalt kiri ,et videot saab vaadata linki teades. Ps: Hea video (y) ,aga väga raske lasta
Õnne peab olema
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas Noor jahimees! »

rajaleidja kirjutas:Huvitav. Link ju on. peitsingi ta ära, et päris avalik ei oleks. Aga muutsin avalikuks. Ehk nüüd toimib


Nüüd toimib (y)
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
SUURKOER
Postitusi: 139
Liitunud: R Juun 22, 2007 6:37 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas SUURKOER »

Ma sain küll ilusti vaadata.
Vasta