Pilt tõstetud õigesse kohta :P

Fotod kordaläinud jahipäevast
undik
Postitusi: 5
Liitunud: E Veebr 13, 2012 11:31 am

Pilt tõstetud õigesse kohta :P

Postitus Postitas undik »

Oli alles päev.
Viimati muutis undik, T Veebr 14, 2012 7:08 pm, muudetud 1 kord kokku.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas aivar00 »

Auu moded - tõstke pilt ikka vana teema alla :lol:
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas hendrik »

undik kirjutas:Oli alles päev.


Ilus hunt. Lasid püssilambi abil?
assos
Postitusi: 18
Liitunud: K Mär 16, 2011 11:34 am

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas assos »

Igaüks mõtleb ikka oma rikutuse tasemel. Võib ka näiteks jalgade kinnitus olla.
Parem varblane peos, kui vares katusel.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas hendrik »

assos kirjutas:Igaüks mõtleb ikka oma rikutuse tasemel. Võib ka näiteks jalgade kinnitus olla.


Vastupidi, ma ikka üritan inimestes parimat leida. Vaevalt relvateadja mees midagi lambist raskemat raua külge monteeriks, mis raua vabalt vibreerimist segaks... :wink: Jalad ikka kaba külge käivad. Mis seal ikka, väheke photoshoppi ja saabki õige teema alla liigutada.
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas Välek »

Kus on jahilugu? Ühes Eesti harvanäidatud mängufilmis kasutas üks vanamees väljendit, mis sobiks ka siia teemasse- "Hea, et silma ei läinud".
Kasutaja avatar
Lauzy
Postitusi: 72
Liitunud: N Dets 04, 2008 5:58 pm

Re: Pilte kordaläinud jahipäevast

Postitus Postitas Lauzy »

hendrik kirjutas:Vastupidi, ma ikka üritan inimestes parimat leida. Vaevalt relvateadja mees midagi lambist raskemat raua külge monteeriks, mis raua vabalt vibreerimist segaks... :wink: Jalad ikka kaba külge käivad. Mis seal ikka, väheke photoshoppi ja saabki õige teema alla liigutada.

Ei pea olema lambikinnitus võib olla ka kaamera kiirkinnitus 8) varsti ei julge mehed enam pilte ülesse pannagi kui tihtilugu keegi sorib luubiga su pildikallal, küll ei meeldi üks küll teine asi :M
Kütile palju õnne (y)
Metsast oled sa võetud ja metsa pead sa saama...
undik
Postitusi: 5
Liitunud: E Veebr 13, 2012 11:31 am

Re: Pilt tõstetud õigesse kohta :P

Postitus Postitas undik »

Pilt nüüd tõstetud vana teema alla :VS
Kasutaja avatar
Marekp
Postitusi: 172
Liitunud: L Sept 06, 2008 6:40 pm

Re: Pilt tõstetud õigesse kohta :P

Postitus Postitas Marekp »

Ükskõik, mis klambrite panemine ümber vabalt väreleva relvaraua mõjutab raua vabalt värelemist ja seeläbi ka tabamispunkti. Sellised asjad tuleks ikka tiirus paigaldada, siis saab leida selle "õige koha" raual, kus ta võimalikult vähe segab raua vibreerimist.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Pilt tõstetud õigesse kohta :P

Postitus Postitas hendrik »

Kui kaamera kinnitus, siis väga popp. Isegi kaamera peale mõelnud aga raua külge kinnitamise peale pole tulnud. Äkki saad panna mõne pildi kaamerast püssi küljes ning mainida ka kaamera margi ja kasutamise käigus tekkinud tähelepanekuid? Võibolla ka nt mõne video, kasvõi hundi laskmisest? Mõni ikka ju ajaga tekkinud.

Ise olen selliseid klambreid näinud ainult neil meestel, kes on oma lambivigureid on raua külge unustanud ja küsimuse peale ainult punastanud ja oma "pahameelt" väljendanud - eks ikka ju "see kuts kiunatab, kes kaikaga saab". Ma ise mõtlen, et mu enda puhul ei tasu tähelepanuvõimet rikutusega segamini ajada. Tore kui ka muudeks asjadeks neid lahendusi leitakse. Ise olen videovigurit pigem sihiku peale mõelnud..
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Pilt tõstetud õigesse kohta :P

Postitus Postitas hundikütt »

Pole küll minu teema targutamiseks,aga Marekp näed see klamber ümber relvaraua väreles väga hästi,loom tabatud.Järelikult ka ei muutnud tabamispunkti.Teiseks,kust Sa üldse tead,et see pole tiirus paigaldatud nagu Sa väidad õige olevat.Varsti tõesti ei juleta pilte üles panna,igast asjast võidakse kinni hakata,küll üks asi vale ja teine pole õige.
Ten
Postitusi: 161
Liitunud: K Mai 13, 2009 10:06 pm

Re: Pilt tõstetud õigesse kohta :P

Postitus Postitas Ten »

Pilt

Kasutasin mõned aastad tagasi selliseid jalgu.Toruvärina ja täpsuse kohta võin öelda,et kuumaks lastud toruga,sobiva moonaga, saja meetri peale sai kuulid umbes paari, kolme sentimeetri sisse.
Kindlasti saab selle kinnituse külge panna lambi,kaamera,laseri,täägi ja miks mitte granaadiheitja.
Igaks juhuks ütlen kohe ära,et summutit kasutan lasketiirus,relv on ka sportimiseks registreeritud.Pean ka tunnistama,et olen lampi kasutanud lasu tulemuse selgitamisel.
Ka olen näinud pikaks veninud ja ebameeldivalt üllatunud nägusid,kui lambi asemel jalad külge kruvisin.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Pilt tõstetud õigesse kohta :P

Postitus Postitas kakuke »

Kuulge, lõpetaks selle jauramise siin vaikselt ära. Nii ka ei saa, et iga pisimagi asja puhul hakata näpuga näitama. See on umbes sama, kui politsei peab sind kinni ja teeb sulle trahvi selle eest, et sul auto spidomeetril peal numbrid 240km/h.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Lauzy
Postitusi: 72
Liitunud: N Dets 04, 2008 5:58 pm

Re: Pilt tõstetud õigesse kohta :P

Postitus Postitas Lauzy »

hendrik kirjutas:Kui kaamera kinnitus, siis väga popp. Isegi kaamera peale mõelnud aga raua külge kinnitamise peale pole tulnud. Äkki saad panna mõne pildi kaamerast püssi küljes ning mainida ka kaamera margi ja kasutamise käigus tekkinud tähelepanekuid? Võibolla ka nt mõne video, kasvõi hundi laskmisest? Mõni ikka ju ajaga tekkinud.

Ise olen selliseid klambreid näinud ainult neil meestel, kes on oma lambivigureid on raua külge unustanud ja küsimuse peale ainult punastanud ja oma "pahameelt" väljendanud - eks ikka ju "see kuts kiunatab, kes kaikaga saab". Ma ise mõtlen, et mu enda puhul ei tasu tähelepanuvõimet rikutusega segamini ajada. Tore kui ka muudeks asjadeks neid lahendusi leitakse. Ise olen videovigurit pigem sihiku peale mõelnud..

Täna kahjuks ei saa panna pilti kuna pean eestist lahkuma, kuid paari päeva pärast teen pildi ja panen ylesse, et ei arvataks et niisama jauran :lol:
Metsast oled sa võetud ja metsa pead sa saama...
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Pilt tõstetud õigesse kohta :P

Postitus Postitas Välek »

Jauramist ka huvitav lugeda :lol:
Vasta