Leitud foxterjeri moodi koer ja 1 huvitav juhtumine

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Leitud foxterjeri moodi koer ja 1 huvitav juhtumine

Postitus Postitas Feen »

Edastan Tartu jahiseltsidele saadetud kirja. Pildi peaks ka juurde panema. Mulle endale tundub, et kellegi kodukoer lihtsalt korjati ära enne kui pererahvas selle üles leidis ja siis viidi koer... :D
(ma pole kindel mis pidi info jms liikus)

-------- Forwarded Message --------
From: "Riina Kask" <riinakask100@msn.com>
To: "tartu@ejs.ee" <tartu@ejs.ee>
Date: 16.01.2015 10:58:14
Subject: Palun abi!

Tere!


Pöördun Teie poole abipalvega. Nädalapäevad tagasi tuli
Pangodis ühte perre foksterjeri sarnane koer, kellel oli vest seljas.
Väidetavalt otsiti koera omanikku ümberkaudsetest majadest, kuid tulutult. Kuna
Kambja vallal pole varjupaigaga lepingut, ei saadud koera ka varjupaika viia. Kambja jahimehed aga enda omaks seda looma ei tunnistanud ning soovitasid pöörduda Teie poole

Koerale leiti hoiukodu Saaremaal, kus ta praegu viibib.
Paraku sinna jääda ta ei saa. Lisan manusesse mõned pildid.

Kas olete märganud sellist koerakest liikumas või äkki
teate, kust see loomake pärit on?

Vabandan väga, kuid leidja tõenäoliselt enam asjaga ei
tegele.


Lugupidamisega

Riina Kask
Manused
foks.jpg
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Leitud foxterjeri moodi koer ja 1 huvitav juhtumine

Postitus Postitas Feen »

Ma ise mõtlen selle asja kohta, et mida asja... natukene kurjasti tahaks öelda sellisele leidjale. 1. pererahvas otsib koera ja selles valguses koer Saaremaale saata, paras sigadus. Vallal puudub loomade varjupaigaga leping, kas ise kohale viies oleks olnud pikem maa kui Saaremaale koer vedada?

Mul on koer jahi ajal korjatud korra ühte hobusetalli. 3 päeva tiirutasin, otsisin ja kuulutasin. Hea, et lõpuks kätte sain. Aga kui koer oleks jäetud rahule, oleks ta samal päeval kätte saanud. Tean ka olukorda kus Sõrves metsa mineku kohale tagasi tulnud taks (lõdises ju ja tuli hea meelega autosse :D ) korjati peale ja Kuressaarde veeti. Seal oli u 10 minuti küsimus kui peremees oleks oma koera kogunemiskohast kätte saanud. Muidugi, eks selliseid eksinud koeri on kenasti koju ka aidatud ja asi on olnud tegutsemist väärt kuid ma ei suuda kuidagi mõista, et pererahavas otsib koera (imelik, et telefoninumbrit ei jaganud külarahvale) ning hirmus mure, et Saaremaale ka jätta ei saa.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
draiwer
Postitusi: 387
Liitunud: R Mai 29, 2009 9:36 am

Re: Leitud foxterjeri moodi koer ja 1 huvitav juhtumine

Postitus Postitas draiwer »

Siin on sellest koerast vähe imelikum lugu. https://www.google.ee/url?sa=t&rct=j&q= ... FxKwIPsoHw
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Leitud foxterjeri moodi koer ja 1 huvitav juhtumine

Postitus Postitas vollifedja »

1,.See ju tavaline kodukoer, kellel travaline talvejope seljas. nagu "koerainimesed" suures armastuses armastavad panna. Koerakestel ju +-5 kraadiga kole külm.
Kui koer tõesti on nii haige ja hädine, oleks inimlikum süst teha.Ei mõista mina, min mõnu on selliseid piinata. Mingi meditsiiniline uuring? kas peab vastu. Tulemus on üks...
2. Ükskõik kelle koerale ei ole raske tänapäeval omaniku telefoni nr. rihma-vesti-kapsuni jm peale-külge panna. Igasugune jama jääks ära, koerast info kohe edastatud.Sama kehtib eriti jahis-Omaniku telef. nr. peab nähtav olema.
Ise andsin pühap.varju taksilaadsele, kes tuli naaberkülas ukse taha lõdisema. Kuna ära ei läinud, arvati , et kuna olen "taksitädi" tean, mida teha leidlastega. No FB. ja õhtuks oli pererahvas leitud.Polnd kah ei rihma, ei kiipi..Arvasin, et paar päeva püüan ise kohalikke kanaleid kasutades leida, siis pakun varjupaigale.
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: Leitud foxterjeri moodi koer ja 1 huvitav juhtumine

Postitus Postitas pktaks »

Delfi kommentaariumis sellised kaks kommentaari

...Vest millega koer leiti oli terve, mis tähendab et koera on lastud ennem kui hulkuma lasti. Samas me ka ilmselt teame kellele koer kuulub kuna kaks päeva enne aasta lõppu oli samasuguse koera kuulutus üleval. No laigud+kaelarihm ja murtud vasaks alumine kihv. Kõik klapib selle koeraga keda ära anti. Samas aga ei saa me seda tõestada sest, omanik väitis, et koer viidi Jõgevale vanaema juurde. Asi läheb ilmselt politseisse kuna loom on väärkoheldud ja ära andmise põhjus oligi ilmselt, see et koeral on kasvaja ja koer on vana...


Ja lõpus
Teatan, et kahjuks see armas vanur lahkus täna öösel meie seast, võitles mis ta võitles, pidi alla andma :( Vähemalt lahkus ta koduses keskkonnas kus tema eest hoolitseti. Sai oma piinavast lõpus natukenegi armastust tunda...


Kurb.
Vasta