Kuidas on võimalik saada Eesti Jahikoerte Tõuühingu liikmeks

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
pihlapuu
Postitusi: 60
Liitunud: R Sept 01, 2006 7:38 pm

Kuidas on võimalik saada Eesti Jahikoerte Tõuühingu liikmeks

Postitus Postitas pihlapuu »

Küsimus, mis pealkirjas, huvitab paljusid ja ootaks kompetentset vastust , mitte mingit uduajamist...Pange kirja konkreetsed punktid, millele tulevane TÜ liige peab vastama ja kuhu ning millise palvekirja saatma, et liikmeskonda pääseda?Ise olen juba aastaid seal liikmeskonnas,siis kui seal toimetas veel pr.Anne Reitel, kellelt sai igale küsimusele vastuse, aga valitsuse vahetusega mõni aeg tagasi on ilmselt toimunud muutused, mida pole ka kusagil tutvustatud.Isegi kodulehel puudub vajalik info.Jään tänuga vastust ootama.Liikmekspürgijaid oleks, iseasi, kas neid sinna ka soovitakse...
Koer ei reeda sind kunagi...
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Kuidas on võimalik saada Eesti Jahikoerte Tõuühingu liikmeks

Postitus Postitas puugi »

Keerulist pole midagi.Tulemusi koertega tegelemisel tahetakse kohe kindlasti.Mina näituseks sinna ei kuulu.Kuna minu puhul on tegu väga tugevalt rõngas sabade ja püstiste kõrvadega koerte poputajaga ei oleks minu tungimine sellisesse ühingusse vanadele olijatele meeldiv teema.
Samas on mul EJTÜ-s palju meeldivaid tuttavaid ja isegi sõpru! :wink:
Ma ise juurdlen pidevalt sellega,et mida see mulle annab?Olulisem on hoopis see,et mida ma ise suudaksin ära teha!
Praegu on mingisugune teema metssigade tarandikega.Tahaks lähiajal välja kaevata selle tõugu kes nöögib Eesti ainsat metsseaaeda.Kes kaebas alusetult politseisse ja prokuratuuri?Kes valetas lood kokku mida pole olnud?
Liiga pikaks läheks kui kogu lugu seletama asuks.
Need idioodid kes seda korraldavad võivad arvestada,et rahalisi vahendeid on piisavalt,vastulöögi andmiseks.
Mina veel ei kuulu sellesse ühingusse,aga kui sinna lähen,siis niisama passima kindlasti mitte.
Ei ole kerge seda ühingu asja ajada,sest maailmavaated on inimestel erinevad.
Edu EJTÜ-le!Minu toetus on teil olemas.Mõnisada laikat ka keda otseselt tunnen. (b)
Vasta