Laika kutsika õpetamine

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Laika kutsika õpetamine

Postitus Postitas hundikütt »

Mida te kaklete siin!Ärge vahtige kõike oma mätta otsast.Kui laika elab tavaliselt aedikus,ei käi teda keegi passimas,et kuhu ta situb.Ja pole ju vajagi aga muidugi hea kui teeb kusagile aediku nurka.Sinul Sooviku on väike koer ja elab kindlasti pere lemmiku elu-elab toas,jookseb suures aias või hoopis lahtiselt.Selge ju,et siis saad ja peadki selliseid asju õpetama.Nii,et need kaks hoopis eri asja ja olukorda.Kui võtta laika ka enda kõrvale elama,õpib ta puhtuse pidamise kergelt ära,usun et kiiremini kui mõni teine tõug.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Laika kutsika õpetamine

Postitus Postitas sooviku »

:) Ei näe ma siin mingit kaklust.Kust mätta otsast siis veel vaadata,kui mitte enda omast?Tihti on see väike peni kangema peaga,kui suur aga saab ka vajalikud asjad selgeks.Kui koer elab aedikus siis tal polegi ju muud kohta ennast kaardu kiskuda,kui söögikausi kõrvale.Ja siis pole ka mõtet midagi õpetada.Küsimus oli ju,et üks laseb ukse ette ja teine peidab ära.
Naine võib olla,koer peab olema!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Laika kutsika õpetamine

Postitus Postitas puugi »

sooviku kirjutas:
puugi kirjutas:Nüüd tean vähemalt,et sellised osavad koolitajad on olemas!


:shock: Tohohh,ütlesin valesti midagi või,et härra pahandab?Ja peksmisest pole ma ka sõnagi rääkinud.Ei mina keela kellelgi kusehaisuses toas elada või hommikul uksest pehmesse astuda :wink: .Puhtuse pidamise õpetamine,olgu toas või õues,pole mingi peenkoolitus.Seda peaks iga koeraomanik teadma,sina ka.

Mul ei ela ükski koer toas!Mis pahandamise jutt see on?Tundub,et räägitakse kahest erinevast asjast.GC ütles oma kahe täiskasvanud koera erinevused välja.Mina olen seda palju näinud,et 4-5 nädalased kutsikad on väga erinevad.Ühed teevad oma hädad pesa servale ja teised ukerdavad alati mitme meetri kaugusele.Kes neid õpetas?Täpselt selline on ta ka suurena.
Kassid ei puutu üldse teemasse.(Sai peksa nagu tuppa s...unud kass)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Laika kutsika õpetamine

Postitus Postitas kakuke »

Ma ise ntx olen jälle jõudnud arusaamisele, et see alfa ei olegi kõige parem variant. Liiga palju jama, sest liiga hea pole ka hea.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta