Login    
    Registreeri KKK  •  Otsi    

K천ik on UTC + 2 tundi

Ava uus teema Vasta teemasse  [ 99 postitusi ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  J채rgmine
Autor S천num
 Postituse pealkiri: Koertega koprajahid
PostitusPostitatud: L Aug 01, 2015 7:21 pm 
Kasutaja Avatar

Teised mehed l채ksid taldrikuid laskma,mina Brita ja Naksiga koprajahti avama.Ja edukalt :D .Kerge koht oli ka algatuseks,homme l채heme raskema oja peale.T채na siis nii kui vesi maha sai,peksti esimene loom kalda seest kraavi.Mul polnud veel kahvagi k채es.Jooksin auto juurest kahva tooma ja siis koerte kisa peale elukat p체체dma.Lihtne saak oli :wink: .J채rgmisega nii kergelt ei l채inud.Vanale koerale aitas 체hest koprast k체ll ja tema arvas,et n체체d ta on v채sind.Brita,seevastu l채ks kohe j채rgmist otsima.See enam nii kergelt maa alt v채lja ei tulnud ja tuli kaevama hakata.Kaks sellist pooleteist meetri s체gavust auku kaevasin,esimese loomulikult valesse kohta.Nii,kui labidas kobrast puutus,p천rutas see koerast 체le ja kraavi,kus selleks ajaks vett enam polnudki.Noh ja selle looma p채채stis Brita k채est Taurus :wink:.횆ge p채ev oli,eks n채is mis homme toob.

Manused:
Koprajahi avap채ev..jpg
Koprajahi avap채ev..jpg [ 249.6 KB | Vaadatud 266 korda ]

PostitusPostitatud: P Aug 02, 2015 8:42 am 

Meie AVA AILI ja urukoertega-algas kenal, paep천hjaga j천el, kus sai vee ilusti maha, n채ha, et 체le 1-2 seal looma pole. Tubli terjer MIISU sai otsa lahti teha-ajas liikuma kopra. Taks UUNO leidis otsingu tagasiteel Kopra ja peale madinat saime ka v채lja, MARI kahvaga ees, ja nii ta tuli. Noorjahimees 천ppis-aitas hinge v채lja lasta. Tiimit철철, on p천hiline. Lusti k천igile. No ikka maru채ge , adrenaliini jaht!
teised kohad olid koertele sobimatud-vett alla ei saa, sogane , savip천hjaga ja s체gav. Aga algus tehtud, m채rk maas!!Noored koerad said k천ik otsida. 천ppida-see meil teine eesm채rk.

Manused:
01.AUG2015 . ESIM KOPRAJAHT 011.jpg
01.AUG2015 . ESIM KOPRAJAHT 011.jpg [ 3.4 MB | Vaadatud 211 korda ]
 Profiil  
 Postituse pealkiri: Re: Koertega koprajahid
PostitusPostitatud: P Aug 02, 2015 10:58 am 

K채isime kah eile esimesel koprajahil p채ev oli kena ,aga l천ppes 2 suurt kobrast ja koer maa체likooli kliinikusse.Suurem kobras arvas vastu hakkata l천hkus taksi natuke 채ra.

Profiil  
PostitusPostitatud: P Aug 02, 2015 5:19 pm 

Meil oli ka eile edukas p채ev :D

Manused:
20150801_144319.jpg
20150801_144319.jpg [ 2.07 MB | Vaadatud 374 korda ]

PostitusPostitatud: E Aug 03, 2015 1:26 pm 
Kasutaja Avatar

sooviku kirjutas:
.횆ge p채ev oli,eks n채is mis homme toob.

"homme"t천i ka toreda jahip채eva :) Rahvast oli ka suts rohkem kohal.Traktoriga hommikul pais maha ja,kui punt koos l채ks solberdamiseks.Brital oli seekord paariliseks sile taks Fiona.Ega nad v채ga teineteisele otsa vaatamist ei seedinud :wink: aga ega ei kakelnud ka.Ajasid n철.omi asju.Fiona esimese labaku v채lja ajaski.Brita tegi meile j채lle kaevamiser천천mu.J채rjest rohkem hakkab mulle tunduma,et koprajahil peaks tal ururadar kaelas olema.Kui keegi kasutab,muljetage!Aga sealt august saime l천puks 채ran채ritus k체ljega suurema kopra.Siis pandi kahv selga veel 체hele kutsikale( :M kas kopral on kutsikad v천i pojad....v천i vasikad :wink: ).Ja l천puks l채ksime algusesse tagasi ja Brita leidis selle algul p천genenud eluka ka 체lesse.Hea,et n체체d on n채dal vahet,muidu v천ib ennast maksas철철misega 채ra katkestada.

Manused:
Kalmuaugu koprad 002.JPG
Kalmuaugu koprad 002.JPG [ 1.49 MB | Vaadatud 392 korda ]

PostitusPostitatud: P Aug 09, 2015 7:46 am 
Kasutaja Avatar

:( Ka koprajahil v천ib koer 천nnetult otsa saada.Laup채ev j채i viimaseks saksa jahiterjerile Egoza.Perenaisele minu poolt kaastunne.

Profiil  
PostitusPostitatud: R Aug 14, 2015 10:19 pm 

Sai teoks iga aastane foorumlaste koprajaht. Sel aastal Kaiu poolt koprad ja m천nus seltskond saunaga. Kohal saarlased-ilma saarlasteta pole jaht jaht... , ja ka uusi 천pipoisse... Jaht oli ilus esimeselt pundilt 3 ja teiselt kaks kobrast. J채tsime ka j채rgmiseks korraks . Teeme veel-kuna see kord n채dala keskel, t철철inimesed ei saanud osaleda, aga no meil kibeles...oi kuidas kibeles..
pldil osa kobrikutest...

Manused:
13.08.2015 FOORUMI KOPRAJ KAIU AILI 3.jpg
13.08.2015 FOORUMI KOPRAJ KAIU AILI 3.jpg [ 209.13 KB | Vaadatud 204 korda ]
 Profiil  
PostitusPostitatud: L Aug 15, 2015 4:32 pm 
Kasutaja Avatar

Meil ka t채na tore jaht. Vahva v채ike punt, 체ks suur tamm kiirevoolulisel ojal ja tulemuseks kolm kobedat kobrast :) ka seltskonna vanim liige osales v채ga aktiivselt tegevuses ;)

Manused:
20150815_115309.jpg
20150815_115309.jpg [ 2.66 MB | Vaadatud 449 korda ]
 Profiil  
PostitusPostitatud: P Aug 16, 2015 6:53 pm 
Kasutaja Avatar

Saigi see n채dal otsa :) .Kutsuti appi ja nagu ma pehmo olen,ei saanud 채ra 철elda. :wink: Eks ma l채hen sellisesse koerajahti tegelikult ikka r천천muga.Eilne p채ev oleks lootnud rohkem aga hea,et 체hegi saime.T채na,seevastu viis,nendest kaks p채ris suured.Esimesega j채id mehed p채ris t천siseks,et niipalju pidi vaeva n채gema.Naksi-Brita olid veel v채rsked ja v천tsid kahekesi urus 체hte suuremat n채rida.Seda tuli ka ainukesena kaevata.L천puks saime koerad urust k채tte ja koprale kl천psu 채ra teha.J채rgmised lendasid juba maa alt lihtsamalt v채lja.Kodus avastasin Naksilt kolm auku ka.Vana koer,pole enam nii kiire aga k체ll 채ra paraneb.횥ldiselt oli 채ge,nagu 4x4 mehed 체tlevad.Pildil esiplaanil olevad torud on rekvisiidid :wink: ,neid vaja sellisel jahil ei ole.

Manused:
Koprad Kivininalt 005.JPG
Koprad Kivininalt 005.JPG [ 762.66 KB | Vaadatud 421 korda ]

PostitusPostitatud: E Aug 17, 2015 7:54 am 

횛nnelik l천pp - hea seegi. Ma k채isin eile V채ndra j천e alguses K채rus. Pidavat hullult kopraid olema -maaomaniku palvel. Metsat체kk v채idetaval linnulennult ka ainult veidi 체le km pikk (hilisema rehnuti j채rgi j천e k채채nakuid arvestades GPS -i j채rgi lonkisime maha 8 km). L채ksime siis altvoolu peale - k천ik ainult toitumisurud. J천gi kah kohati 1 m lai, samas 5 m. Ehk siis v채ga sarnane K채ru j천ele kus sai paar aastat tagasi Janeki, Gedi ja Mariga k채idud. L천pptulemuseks 5 tundi matkamist t채isvarustusega m철철da j천e kallast - vahelduseks m천ni v채ike tamm ka laiali l천hutud. Kuna kellelgi enam jalad ei kandnud, siis otsustasine kell 16:00 otse metsast v채lja tulla - m철철da metsaalust k채imine tundus nagu jalutaks kuskil trotuaaril ning sihile v채lja j천udes ei pidanud isegi jalgu t천stma :lol: . Kimmi oli veel t채na hommikulgi 체sna k체pse - tuli p천llul poole rebase j채lje pealt koju tagasi :lol:
Jonni aga ei j채ta ning n체체d vaja j채rgmine vaba hetk leida :lol: .

Profiil  
PostitusPostitatud: E Aug 17, 2015 9:22 pm 

Oh ja Ahh..meie ammetis Palmses. 횥KT-체hiskondlikult kasulik t철철.. ka seda on vaja. Aga laual p채ris kobras...see meie sellle aasta esimene.Olevat maru h채채 saand...

Manused:
PALMSE 16.08 2015.jpg
PALMSE 16.08 2015.jpg [ 34.94 KB | Vaadatud 410 korda ]
 Profiil  
PostitusPostitatud: K Aug 19, 2015 6:37 am 
Kasutaja Avatar

P체hap채eval avastasime sihte puhastades, et koprad on 체hes kohas kraavi 체les paisutanud, kust muidu ajajatel 체lek채imise koht on. T천mbasime tammi maha ja saime kaks pahategijat k채tte ka :)

Manused:
20150816_193049-1.jpg
20150816_193049-1.jpg [ 1.54 MB | Vaadatud 336 korda ]
 Profiil  
PostitusPostitatud: K Aug 19, 2015 9:14 pm 

sooviku kirjutas:
Saigi see n채dal otsa :) .Kutsuti appi ja nagu ma pehmo olen,ei saanud 채ra 철elda. :wink: Eks ma l채hen sellisesse koerajahti tegelikult ikka r천천muga.Eilne p채ev oleks lootnud rohkem aga hea,et 체hegi saime.T채na,seevastu viis,nendest kaks p채ris suured.Esimesega j채id mehed p채ris t천siseks,et niipalju pidi vaeva n채gema.Naksi-Brita olid veel v채rsked ja v천tsid kahekesi urus 체hte suuremat n채rida.Seda tuli ka ainukesena kaevata.L천puks saime koerad urust k채tte ja koprale kl천psu 채ra teha.J채rgmised lendasid juba maa alt lihtsamalt v채lja.Kodus avastasin Naksilt kolm auku ka.Vana koer,pole enam nii kiire aga k체ll 채ra paraneb.횥ldiselt oli 채ge,nagu 4x4 mehed 체tlevad.Pildil esiplaanil olevad torud on rekvisiidid :wink: ,neid vaja sellisel jahil ei ole.

Soovime Naksile kiiret paranemist ja ootame teinekordki veel jahile, nii tubli peremehe ja vahvate koertega on koprajaht lausa lust. Meil on veel nii m천nigi vett t채is kraav varuks.

Profiil  
PostitusPostitatud: N Aug 20, 2015 1:24 pm 
Kasutaja Avatar

Mmm,see koprast toorvorst oli ikka v채ga hea (y) ja maksapasteet samuti.Naine teeb mul kopra nimetamise pealegi v채kk nii,et terve see kotit채is l채heb l채bi minu soolikate :D .

Profiil  
PostitusPostitatud: R Aug 21, 2015 7:33 pm 

Usu kordki naist!Olen sinu naisega j채tkuvalt samas parteis. Las suure vaeva tegijad-n채gijad-koerad kiidavad...me ravime auke, aga avatud kutsetele...

Profiil  
N채ita postitusi eelmisest k체lastusest:  Sorteeri  
Ava uus teema Vasta teemasse  [ 99 postitusi ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  J채rgmine

K천ik on UTC + 2 tundi

Kes on foorumis

Foorumis on hetkel kasutajad: Ei ole registreerinud kasutajaid ja 1 k체laline

Sa ei v천i postitada uusi teemasi selles foorumis
Sa ei v천i vastata selle foorumi teemades
Sa ei v천i muuta oma postitusi selles foorumis
Sa ei v천i kustutada oma postitusi selles foorumis
Sa ei v천i postitada manuseid selles foorumis

Otsi:
phpBB skin modifed by: Mart