koera gps

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Sorry, mitte Astrod ei saa müügil olema, vaid ikka jahiraadiosaatjad. Küll inimene oskab ikka jätta pool mõtet kirja panemata. :oops:

Aga Astro kohta küsisin järele ja Eestis neid müüma ei hakata, jääb puhtalt jänkide lõbuks.
saaremees
Postitusi: 114
Liitunud: N Mär 17, 2005 2:26 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas saaremees »

Vahepeal jäi teema unarusse, aga nüüd koerajaht taas käimas ja jätkuvalt soov koerale radar ( soovit. GPS baasil ) soetada. Ehk kellelgi konkreetne pakkumine või info...
matu1
Postitusi: 53
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:46 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas matu1 »

pajero
Postitusi: 83
Liitunud: K Aug 01, 2007 8:18 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas pajero »

hea riistapuu aga paar miinust ka. haukumist ei näita ja tegevusraadius ka väiksem lubatust.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas rajaleidja »

Haukumist ei näita tõesti, aga näed vähemalt täpse asukoha ära. Tänu sellele radarile(küll vanem versioon siis) leidsin täna oma koera üldse ülesse. Muidu olekski otsima vist jäänud. Asukoht ja kaugus GPS`i pealt väga hästi näha ja hea kütiliinile infot jagada, kuhu koer loomadega liigub. Tegevusraadiusest olen siin varem juba kirjutanud. Väiksem on ta telefoni gepsu omast tõesti, aga ma arvan, et enamustele koertele sellest siiski piisab. Talve oludes paksu lumega paksus metsas katsetamata alles.
kanavaras
Postitusi: 66
Liitunud: N Nov 27, 2003 6:00 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas kanavaras »

Tervitused kõigile!

Kas keegi oskab soovitada kas ja kust Eestis saaks GPS-GPRSi põhist koeraradarit hankida.?
Siis Pointerit või Trackerit.
Oleks huvi selline hankida, hetkel tavaline suundradar tracker aly-supra, kuid see pole piisavalt täpne minu meelest, vahemaad raske hinnata ja täpset suunda ka, seda enam, et teinekord ei saa isegi aru kus oled ja teistele raske infi anda, isegi seda kas on siin või sealpool mingit teed jne.
Niisiis ootaks vastukaja ja soovitusi, kogemuste jagamist.

Ettetänades
sellest haigusest lahti ei saa
Priit Roostfeldt
Postitusi: 156
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:59 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas Priit Roostfeldt »

Seda garmini Astro GPS millest jutt käib annab seadistada nii, et töötab kuni 30 miili. Ehk et umbes 48 kilomeetrit. KAS SELLEST EI PIISA? :shock:
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas tony »

Kui sa Astroga 4-5km näed ,siis oled juba kõva tegija.Mingit 48km küll meie tingimustes pole mõtet unistada.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas rajaleidja »

Priit Roostfeldt kirjutas:Seda garmini Astro GPS millest jutt käib annab seadistada nii, et töötab kuni 30 miili. Ehk et umbes 48 kilomeetrit. KAS SELLEST EI PIISA? :shock:

Unistada ju võib, reaalsus sellest aga kaugel.
pajero
Postitusi: 83
Liitunud: K Aug 01, 2007 8:18 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas pajero »

kas kellelgi DC 20 antenniga probleeme pole mul 2 tükki juba lagunenud.see paganama kummitsehholl tuleb pealt maha ja siis paljas vedru tolgendab ja läheb kõveraks.kas keegi teab on seda millegiga asendada.
pajero
Postitusi: 83
Liitunud: K Aug 01, 2007 8:18 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas pajero »

ja kui see jama jutt ei ole mismoodi see seadistus käib et kaugemalt võtma hakkaks.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas tony »

Sai autoantenniga DC30 peilitud ja nüüdseks 5km kaugus ületatud :D
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas rajaleidja »

Tony, räägi ka seda, kui lihtne siis oli nende seadmete kättesaamine tollist.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas tony »

Tony, räägi ka seda, kui lihtne siis oli nende seadmete kättesaamine tollist.

Asi lihtne.Mul üks tuttav (elab hetkel USA-s) tellis need vidinad (4 koerale) ära ja teine tuttav käis tal külas ning tõi need ära.Toll kotte ei puistanud ja kõik läks hästi.Meie ühisele tuttavale (punapeale) toodi kah sama süsteemiga.Tooja vend kutsuti lennujaamas tolli.Toll siis vaatas seda komplekti ja küsis:" kas need on teie omad?".Saades vastuse "jah,on küll minu omad" küsis siis et kas tooja on kursis, et EU-sse võib kaupa tuua 150eur-i eest (oli vist selline summa :oops: ).Saades jaatava vastuse lasi venna tulema :lol: .
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas tony »

Täna siis 8km autoantenniga käes. :D
Vasta