inglise kokkerspanjel

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
Kaisuu
Postitusi: 4
Liitunud: L Juun 10, 2006 8:21 pm

inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas Kaisuu »

Tahaks küsida,et kui mul on inglise kokkerspanjel ja ma tahan temaga näitustel käia ,siis lugesin et tsempioni tiitlid antakse jahikatse sooritanud koerale...? Soovikski teada,kes teeb jahikatseid,vaatasin neid kenneleid kes kasvatab inglise kokkereid,aga seal ei näinud ma midagi,et kasvataja tegeleb ka selle asjaga?Ühesõnaga kas jahikatseid saab teha jahimeeste juures,või kus üldse Ma olen nii rumal kuna pole seda tõugu koera kunagi olnud ja nüüd koguaeg uurin ja uurin aga ei leia üldse jahikatsete kohta midagi.Ja üleüldse,kui kaua see treening kestas,palju on ligikaudne summa? :roll: Palun andke mulle natuke infot,kellel on inglise kokkerid ja teavad kuidas asjad käivad :!:
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

Jahikatseteks on kindlad ajad,aga võib ka hindaja enda juurde kutsuda ja siis sinule sobivas kohas katse teha :D
Pole küll spanjelite kohta uurinud,aga nad vist mingid linnu otsijad ja lendu ajajad,peavad vist saagi kätte kah tooma!...
...kuigi ma selles 100% veendunud pole!
Aga kui see niimoodi on,siis pead talle neid asju õpetama.
Treening kestab niikaua,kuni koer asja selgeks saab!
Muidugi peab koeral ka instinkti olema,aga ma usun,et on raske saada padjakoerast hea jahikoer...
...see jutt kõik tulevase laikaomaniku peast,aga vb midagi on õiget kah :D
Kaisuu
Postitusi: 4
Liitunud: L Juun 10, 2006 8:21 pm

Postitus Postitas Kaisuu »

Tänan vastamast :)
Jah kõik see jutt,mis rääkisid on õige :P Aga kõige parem on ikkagi küsida selle tõu asjatundjatelt :)
Pelle
Postitusi: 127
Liitunud: K Nov 24, 2004 7:38 pm

Postitus Postitas Pelle »

Neti.ee'sse otsingusõna jahikatse ja hopsti:
http://www.zone.ee/agilitykool/spanjeli ... olitus.htm
Vasta