Saksa Jahiterjer

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Saksa Jahiterjer

Postitus Postitas Anti »

Tere!
Probleem siis järgmine,et äkki keegi teab mis kennelid neid eestis kasvatavad(netis kolades leidsin ainult ühe ja see polnud kuidagi usaldatav kennel) või mis parem variant,äkki keegi jahimees ootab oma koeral pesakonda :?: Ja siis tahaks teada,mis hinnaga ühe saksaka kätte saab :?: ...mul jahtkonnas üks mees tahab endale võtta,et põhiliselt kopraga tegeleda..või on äkki hoopis foxterjer parem variant,et äkki neid rohkem eestist saada ja hind odavam :?:
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

TÄHELEPANU!Karmikarvaline saksa neiu otsib samakarvalist(võib ka siledat)peiupoissi pere soetamise eesmärgil.Kandidaatidel võtta ühendust peremehega privas.Antile,mina leidsin omale sakslase lehekuulutustest.Maksis kolm aastat tagasi 3500kr.Karta on,et saksa jahiterjeri kasvatajad üritavad oma kutsikaid Soome müüa.Nõudlus on ja makstakse rohkem.Fox on tore koer ja kõva jahimees.Arvestada tuleb aga sellega,et teda peab kaks korda aastas trimmima,muidu muutub ta nagu niitmata lambaks.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Siinterve teema sellest, kas sakslane või foks, sai algatatud siis kui ise omale koera otsima hakkasin. :D
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Postitus Postitas saa »

Saksa jahiterjerit valides soovitan sügavalt võimalusel tutvuda kutsika vanemate iseloomuga . Mullu jahikoerte erinäitusel oli neid iseloomult ja välimuselt ikka väga seinast seina .
Korralikku foxterjerit kindlasti saksa jahiterjerist odavamalt ei saa, aga mõistlikum oleks siis raha koguda, kui koera endale odavusest lähtuvalt soetada . Üle ei ole loomulikult ka mõtet kutsikat maksta, aga lähtuda võiks ikkagi kutsika kvaliteedist .

:)
Üks link erinevate tõugude hinnavahemiku kohta .
http://www.koertekoda.ee/forum/viewtopi ... &start=100
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

saa kirjutas:aga mõistlikum oleks siis raha koguda, kui koera endale odavusest lähtuvalt soetada


See on üks vanem mees ja ma usun,et ta ule 4000-5000 krooni ei ole elusees nõus koera eest maksma...kui hind suurem,siis ma arvan et ta pigem jätab ostmata,sest ega kõik ei ole ju miljonärid,et saavad 8-15 tuhat koera eest välja käija :wink:...ja raha koguda :!: ..ta tahtis suht kiiresti kutsikat saada,ta rääkis seda juba detsembris mulle,aga mul läks meelest vahepeal 8)
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Postitus Postitas saa »

Koera ostmiseks ei pea sugugi miljonär olema - mina näiteks ei ole .
Kui tahad foxi , siis võta ette kõik foxe kasvatavad kennelid, uuri ja päri , võibolla on mõnel mõni sooduspakkumisel kutsikas .
Muideks foxid peaks olema Lätis odavamad .
:wink:
Kasutaja avatar
4x4 Urukoer
Postitusi: 89
Liitunud: E Nov 24, 2003 7:19 pm

Postitus Postitas 4x4 Urukoer »

Endale leidsin Koertekoja kodukal kuulutades.Kasvatajad elasid Kolga-Jaanis.Maksis 5000.-aga ma ei kahetse hetkekski,see koer kaevab vajadusel ennast Hiinasse välja :D Pea aasta olin ootel kahh muidugi.
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

koertest

Postitus Postitas Kallekke »

Kui foxi kasuks otsustad siis soovitan osta ikka tegevjahimehelt-endal vitsad käes nendelt kuulsatelt Foxi kasvatajatelt koera ostu suhtes kes näituse tarvis koerale paaritonnise soengu teevad ja hiljem kohtunikele sauna soojendavad.....
kusjuures kutsikat müües veel kiidavad et "VÄGA HEAD JAHIINSTINKTID"
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: koertest

Postitus Postitas Anti »

Kallekke kirjutas:Kui foxi kasuks otsustad siis soovitan osta ikka tegevjahimehelt-endal vitsad käes nendelt kuulsatelt Foxi kasvatajatelt koera ostu suhtes kes näituse tarvis koerale paaritonnise soengu teevad ja hiljem kohtunikele sauna soojendavad.....
kusjuures kutsikat müües veel kiidavad et "VÄGA HEAD JAHIINSTINKTID"


Tean tean, see asi ei puuduta ainult foxe..sama värk on ka laikade,linnukoerte jne...Veitsa teemast välja, aga...Parksepas(pisike asula),kus ma koolis käin, on sealsetel naistel lahti läinud jube jahikoerte ostu hullus..Olen seal siiamaani kokku näinud kolme eri tüüpi linnukoera, ühte eesti hagijat ja ühte jack russelli terjerit..jube kahju on vaadata,kuidas neid koeri kasutatakse ainult selleks,et kusagil külavahel sõbrannadega ja nende koertega "beibetamas" käia ja et näitustelt kõrgeid hindeid saada...pärast lastakse kutsikad teha ja siis müüakse maha, kui "väga heade instinktidega kutsikad" :!: HALLOO,aga mis instinktidega???..."padjapeal lebamise instinkt" või instinkt, et koer laseb endale igasugu jama selga ajada ja soengut teha :?: ,
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Õige jutt Anti,ole nende suurte kennelitega ettevaatlik.Need ikka heade omadustega kirbujahi koerad.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Oh imet,tuleb välja,et foorumikasutajate hulgas polegi ühtegi isase saksa jahiterjeri omanikku.Ma mõtlesin seda peiu otsimise juttu ennist ikka tõsiselt.Koeral peaks isasehimu varsti-varsti peale tulema.
lendorav
Postitusi: 163
Liitunud: E Mär 27, 2006 6:58 pm

Postitus Postitas lendorav »

To Sooviku:
Mul isane bullmastiff, äkki aretaks uue jahikoera tõu? :lol:
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Kuule,ma arvan,et pull on sakslase jaoks natuke suur. :lol:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Mul isane taks, pole küll kuulus sugupuu aga selle väikse asjaga saab ehk hakkama.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
4x4 Urukoer
Postitusi: 89
Liitunud: E Nov 24, 2003 7:19 pm

Postitus Postitas 4x4 Urukoer »

Minu loom on isane aga tal vanust vähevõitu 11 kuune.Aga saavutustest metsas võiks kirjutada juba raamatu :D
Vasta