Siberi laika

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
aimboy
Postitusi: 14
Liitunud: K Nov 07, 2007 5:28 pm

Siberi laika

Postitus Postitas aimboy »

tere.
Olen alles nooremat sorti jahimees ja on jäänud silma siberi laika...enda kandi jahimeestel pole laikat(ainult vene hagija) ja sooviks teada kas siberi laika haugub ka siis kui on loomal lähedal....või ainult siis kui loom seisab? olen otsind ja vaadanud aga saan aru ikkagi et ainult haugub kui loom seisma jääb...ja sellest järeldan, et kui seapere ees tal on siis teeb ta metsas vaid mõned haugatused ja ei saa aru kus maal koer metsloomaga on?
ette tänades abi eest.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Koer hoiab siga, seega haukumine on pidev, samuti haugub ta vaikses liikumises olevat looma. Kui loomal on tamp sees ei jõua koer talle järele ja seega ka ei haugu.
aimboy
Postitusi: 14
Liitunud: K Nov 07, 2007 5:28 pm

Postitus Postitas aimboy »

teil endal on siberi laika paberitega?
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Mul oli Lääne-Siberi laika paberitega, mitte just eriti hea töökoer, kohati isga veidi pidas aga mitte hästi, hetkel on norrakas ja laika poole enam ei vaata!
aimboy
Postitusi: 14
Liitunud: K Nov 07, 2007 5:28 pm

Postitus Postitas aimboy »

laikat ei õpetanud korralikul väiksena, või ta mitte kuidagi ei taha looma korralikult ajada?
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

See oleneb kõik kutsikast, mõni lihtsalt on loru ja õpeta kuopalju tahad ta ei oovi looma igakord ajada. See on vedamise värk, võid saada väga hea või väga halva kutsika. Kui temaga pidevalt metsas käia siis peaks tast midagi kka tulema, enamus neist ikka töötab.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

aimboy kirjutas:laikat ei õpetanud korralikul väiksena, või ta mitte kuidagi ei taha looma korralikult ajada?

kasuta otsingut. siin koertest palju juttu. või vaata samas koerte teema all natuke ringi
Vasta