Seaaedik

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Seaaedik

Postitus Postitas tony »

To Anti:
Noore koeraga ära mingil juhul sellisesse aeda mine kus kurjad sead sees on.See ühekordne proovimine võib hiljem väga kurjalt kätte maksta.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Seaaedik

Postitus Postitas Anti »

tony kirjutas:To Anti:
Noore koeraga ära mingil juhul sellisesse aeda mine kus kurjad sead sees on.See ühekordne proovimine võib hiljem väga kurjalt kätte maksta.


Novot sellepärast ma uurisingi,et millist aedikut soovitatakse noorele :wink:
http://beta.album.ee/antilaht
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Seaaedik

Postitus Postitas Feen »

Siin mõne arutelu järel, millest veel Rajaleidja midagi ei tea, on plaanis Tony juurde seaaeda minna. Millal see võimalikuks saab, on juba omaette teema, kuid tahtmine on eks tuleb millegi arvelt aega võtta ja ära käia. Rajaleidja muidugi plaanib ka tulla :D Mul taks, teamal paar laikat.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Seaaedik

Postitus Postitas rajaleidja »

Feen kirjutas:Siin mõne arutelu järel, millest veel Rajaleidja midagi ei tea, on plaanis Tony juurde seaaeda minna. Millal see võimalikuks saab, on juba omaette teema, kuid tahtmine on eks tuleb millegi arvelt aega võtta ja ära käia. Rajaleidja muidugi plaanib ka tulla :D Mul taks, teamal paar laikat.

Aitähh, et mind ka teavitasid :lol: Iseenesest oli mul plaanis enne hooaja algust oma noore koeraga korra Tony seale külla minna küll
Vasta