Norra hall põdrakoer

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Norra hall põdrakoer

Postitus Postitas kaalikas »

Mul sihuke koer kodus,5 aastane isane,soomemaalt toodud,annaks kellegile ära kuna peale mitmeaastaseid ponnistusi ei ole mul õnnestunud soomest hankida põlvnemisdokumente ja kuna mul teine koer on paberitega läänesiberi emane siis kavatsen talle kõrvale hankida ka sama tõugu isase!Müügirubriiki nagu see jutt ei sobi kuna ma ei müü teda,ainuke dokument on tal soome vaktsineerimistunnistus pildiga ja sünnikuupäevaga,muidugi on ta minu juures saanud ka kõik igaaastased süstid!koer on terve ja korralikult toidetud!
In fact You look like a shit!
jahinaine
Postitusi: 80
Liitunud: K Jaan 12, 2005 11:19 am

Postitus Postitas jahinaine »

Hmm, ma ei mõista... ainult sellepärast et pabereid pole annad ära, viie aastase koera, kahju nagu pole v, pereliikmeks pole saanud ??? Viis aastat koera kasvatada ja siis ta lihtsalt ära anda, kummaline, õige peremees nii ei käitu, aga noh eks see ju minu arvamus ja ma ei tea ju ka rohkem kui sa siin kirjutasid :?
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

jahinaine kirjutas:Hmm, ma ei mõista... ainult sellepärast et pabereid pole annad ära, viie aastase koera, kahju nagu pole v, pereliikmeks pole saanud ??? Viis aastat koera kasvatada ja siis ta lihtsalt ära anda, kummaline, õige peremees nii ei käitu, aga noh eks see ju minu arvamus ja ma ei tea ju ka rohkem kui sa siin kirjutasid :?



Koer on tema juures olnud ainult 2 aastat, aga siiski, püüdsime tal meelt muuta küll aga ei tea kas õnnestus!
jahinaine
Postitusi: 80
Liitunud: K Jaan 12, 2005 11:19 am

Postitus Postitas jahinaine »

No loodame et õnnestus, sest kui ka tema võttis koera 3 aastasena enda juurde oleks äärmiselt kurb kui ta nüüd jälle kodu peaks vahetama, pealegi mina isiklikult ei võtakski sellist koera, kuna tema psüühika ei tõota just päris korras olla .

Aga kas tõepoolest on võimalik et sa võtad jahikoera, nagu a´la jahirelva? Ostad, proovid, ei vasta sinu ootustele, leidsid parema- vahetad välja....?!
Ma ei tea, kas olen liiga emotsionaalne aga no juba sellest päevast peale kui kutsikad koju olen toonud on nad mulle väga kalliteks PERELIIKMETEKS saanud :). Isegi see Taks kes mu närvid seest võib süüa oma trikkidega on siiski meie pereliige, olenemata tema puudustest.

To teemaalgataja:
Ja no kui nagu tõutunnistus on koera võtmise juures nii oluliseks määrajaks siis sry aga miks sa ennem välja ei uurinud kas ikka 100% saad need paberid talle???
Ma kohe lausa kuri...sest ei salli kohe üldse sellist assja kui koera võetakse nagu assja :?
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Kuna teema algataja pole ise veel asja valgustanud, siis valgustan sind natukene ise. Koer on minu mäletamist mööda pärit soomest, tuli siia koos soome jahituristidega. jahi käigus läks kaduma. Hiljem leiti koer siiski ülesse, aga millegi pärast sommid koerale järele ei tulnud. Nii ta tema kätte jäigi.
Olen sama meelt, et nii vana koera võiks ikkagi enda juurde jätta, seda enam kui ütled, et koer ka tööd teeb. Kui õieti mäletan, siis tahtsid seda koera ära anda, et teist koera omale võtta. See on aga küll paha-paha. :oops:
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Eelmised omanikud pidid jah kiirelt laeva peale sööstma, koer leiti ja sommid lubasid endale jätta ja ka paberid saata, neid aga ei tulnud! Aga kui tahtmist on saaks ka Reiteliga paberites jutule!
jahinaine
Postitusi: 80
Liitunud: K Jaan 12, 2005 11:19 am

Postitus Postitas jahinaine »

rajaleidja kirjutas:Kuna teema algataja pole ise veel asja valgustanud, siis valgustan sind natukene ise. Koer on minu mäletamist mööda pärit soomest, tuli siia koos soome jahituristidega. jahi käigus läks kaduma. Hiljem leiti koer siiski ülesse, aga millegi pärast sommid koerale järele ei tulnud. Nii ta tema kätte jäigi.
Olen sama meelt, et nii vana koera võiks ikkagi enda juurde jätta, seda enam kui ütled, et koer ka tööd teeb. Kui õieti mäletan, siis tahtsid seda koera ära anda, et teist koera omale võtta. See on aga küll paha-paha. :oops:


Ah või nii on lood, et olude sunnil on see koer sattunud teemaalgataja juurde, nu jah nüüd veidi mõistan, seda äraandmise soovi. Et kui pole ikka ise tahtnud võtta ja täiskasvanud koer on sulle lihtsalt sattunud, enam ei kritiseeri vaid tunnen lihtsalt vaesele koerale kaasa :(
Ja loodan et leiab omale veel pere...
Vasta