koerad

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .

Mitu koera sul on?

1 koer
51
31%
2-3 koera
52
32%
4 koera
6
4%
5 või rohkem koeri
4
2%
ei olegi jahikoera
49
30%
 
Hääli kokku: 162

Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

jahinaine kirjutas: rahul sest jahikoera peremeheks jääb ikka see kes teda metsa viib, mitte see kes süüa annab :roll:. Seda enam on jälle nägemis rõõm igal vabal päeval SUUR :D


See ongi huvitav,et koertel pidigi nii olema,et toitja ei tähenda neile muffigi,aga see kes välja viib,vot see on kõva mees.
jahinaine
Postitusi: 80
Liitunud: K Jaan 12, 2005 11:19 am

Postitus Postitas jahinaine »

trucker kirjutas:
jahinaine kirjutas: rahul sest jahikoera peremeheks jääb ikka see kes teda metsa viib, mitte see kes süüa annab :roll:. Seda enam on jälle nägemis rõõm igal vabal päeval SUUR :D


See ongi huvitav,et koertel pidigi nii olema,et toitja ei tähenda neile muffigi,aga see kes välja viib,vot see on kõva mees.


Nii see paraku jahi koertega on. Kuna tema jaoks on tema töö kõige tähtsam. Kui mu laika "pubekas " oli hakkas ta oma võimu näitama just vanaema peal (koer eleb maal vanaema juures), kui õigel ajal süüa ei saanud siis olid hambad paljad :roll: . Mulle pole ta kordagi hambaid näidanud sest mina viin ju metsa.
horses1
Postitusi: 1
Liitunud: R Jaan 14, 2005 3:40 pm

Postitus Postitas horses1 »

Mul pole küll jahikoerad,on 2 bokserit,Emane tume-tiigritriibuline pooleteiseaastane Macho ja emane heleoranz 2-aastane Xanthippe. :wink:
koerad ruulivad,loomad veeelgi rohkem!!
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

See ongi huvitav,et koertel pidigi nii olema,et toitja ei tähenda neile muffigi,aga see kes välja viib,vot see on kõva mees(lehepäälik kirjutas).

Kas naistega ei ole samamoodi :wink:
Kasutaja avatar
guttyitty
Postitusi: 13
Liitunud: E Sept 06, 2004 11:14 am

Postitus Postitas guttyitty »

nii see kipub olema,et sina,kes sa ronid kasvõi nahast välja,näidatakse iseloomu.Meil on nimelt terjer.Ka mina käin temaga metsas jahil ja tegelen ka kõige rohkem,aga selles asi ongi.Mina ka nuhtlen teda,kui hakkab iseloomu näitama.Siis kui tuleb see teine pool koju,siis läheb kaebama ja minust enam välja ei tehta.Omavahel olles kuulab ilusti sõna.Üldjuhul,kui vaja teda korrale kutsuda,siis olen mina see ,kes karjatab ja asjad paika paneb.Sellised need terjerid juba on.Sellest olen aru saanud,et perenaiseks peab ta mind,kuigi vahel näitab vastupidist.
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

koertest

Postitus Postitas vana sokk »

Jahikoera mul pole aga on 5aastane kaukaaslane.Jahil olen kasutanud ajus sõprade laikasid.
võimalikult suurem ports
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Postitus Postitas GC »

Kaks vene-euroopa laikat. Pean neist rohkem lugu kui l.-siberlastest.
6-kuune kutsikas on metsas juba väga tragi. Sigagi juba eest lastud.
Enda maksma panekust niipalju, et ainult "präänikuga" raudselt ei saa- vahetevahel tuleb ka "piitsa" anda!
Kui peremees meelitab koera pool tundi autosse, siis on see ikka väga jama!
koos koeraga
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

zakslane kirjutas: Valik on nüüd siis jäänud karmikarvalise fox'i peale.
:D


Pean oma sõnu sööma, sest ikkagi mõtlesin ümber ja vaatan siledakarvalist fox'i, nainegi arvas, et sellist habemikku ta majas näha ei taha. Pilk on pööratud venemaale ja esimesed kontaktidki loodud, isaseid kutsikaid momendil pole aga emaseid küll siis mõtlesin, et äkki mõni tahab kontakti, pange priva ja ma annan meiliaadressi, edasi suhtlete ise. Kutsikad asuvad Moskvas, hind on 350-400.-$ pluss vet. tõend ekspordiks 50.-$(kehtib 3 päeva, selle aja jooksul tuleb kutsikas üle piiri toimetada muidu maksad uuesti 50.-$) ja võibolla veel midagi. Momendil 4 emast veel alles.
Suhtlesin nendega vene keeles, sai isegi klaviatuur ostetud selleks puhuks (85.- eek)
Häid linke ja infot sain ka Kaja käest, nii, et asi susiseb ja äkki on suveks ka perel juurdekasv olemas. :D
jahinaine
Postitusi: 80
Liitunud: K Jaan 12, 2005 11:19 am

Postitus Postitas jahinaine »

zakslane

Õnnitlen suurepärase otsuse puhul olen kindel, et sa ei pea seda kahetsema sest ei ole paremat kaaslast metsas kui jahikoer :A .Jõudu koera kasvatamisel :D
krõõt
Postitusi: 4
Liitunud: T Jaan 25, 2005 11:32 am

Postitus Postitas krõõt »

Zakslane, igaks juhuks kontrolli veelkord, kas neil on hinna sees ka export pedigree, selle saamine võib takerduda ning oma kogemustest tean, et isegi 2 aastat pole mingi aeg nende meelest, et seda tõutunnistust sulle saata. Ja ära ole nõus, et see Sulle hiljem järgi saadetakse, ikka koos koeraga!
Kasutaja avatar
Fox
Postitusi: 24
Liitunud: N Veebr 19, 2004 10:34 pm

Postitus Postitas Fox »

8) Hetkeseisuga oman kolme saksa jahiterjerit. Üks neist on alles nooruke,aga ka heade eeldustega. Kaks aga on juba vanad tegijad. Tänagi lasin ühe notsu nende eest.
maukar
Postitusi: 21
Liitunud: R Okt 22, 2004 4:11 pm

Postitus Postitas maukar »

on olemas karjala karukoer.
Käi metsas vahel ka fiilingu pärast... , mitte liha pärast... ;)
Kasutaja avatar
villuvih
Postitusi: 112
Liitunud: E Juun 14, 2004 8:09 am

Postitus Postitas villuvih »

njah 12a saksa lambakoer ja 8 kuune vene-eurooplane (emane) pelgab kõike isegi mõnd suuremat kändu ei teagi kas üldse asja saab ei oska kohe kuiki õpetatdad ise suht roheline veel jahialal
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Postitus Postitas Siili »

Selline kartmise lugu oli laikaga, et kartis kõiki asju. Lõpuks tuli välja ,et on praktiliselt pime.
wussup
Postitusi: 18
Liitunud: N Nov 04, 2004 6:32 pm

Postitus Postitas wussup »

Endal vene-eurooplane.
Vasta