koerad

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .

Mitu koera sul on?

1 koer
51
31%
2-3 koera
52
32%
4 koera
6
4%
5 või rohkem koeri
4
2%
ei olegi jahikoera
49
30%
 
Hääli kokku: 162

madis
Postitusi: 123
Liitunud: L Veebr 21, 2004 10:43 pm

koerad

Postitus Postitas madis »

tekkis selline küsimus mitu koera foorumlastel ka on ja kui on siis mis koerad.
beliving that the bow has soul
Kasutaja avatar
4x4 Urukoer
Postitusi: 89
Liitunud: E Nov 24, 2003 7:19 pm

Postitus Postitas 4x4 Urukoer »

Siledakarvaline taks , Lääne siberlane ja Saksa jahiterjer (4 kuuselt aitas mulle seinale 7+7 ja enne 9 kuuseks saamist sai kährikuid tükki 17)
Viimati muutis 4x4 Urukoer, K Mär 07, 2007 10:43 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Linnamees nagu olen, ei taha koera korterisse võtta ja maale vanemate juurde pole jälle mõtet, koer peaks ikka jahimehega koos olema.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

zakslane kirjutas:Linnamees nagu olen, ei taha koera korterisse võtta ja maale vanemate juurde pole jälle mõtet, koer peaks ikka jahimehega koos olema.

No ei tea, olen kah pooleldi linnamees, st et naine-lapsed linnas korteris, ise enamasti metsas. Laika on väga puhtustpidav ja vaikne (asjata ei lärma nagu linnakoerad muidu) koer, palju ta ikka seal linnas on. 2 päeva nädalas on jahipäevad, mil olen maakodus + reede õhtupoolik ja esmaspäeva hommik, siis võtan töö juurde kaasa, seal on rõõmsalt õues ja jääb paar päeva linnaelu koerale. Tihti aga olen rohkemgi aega maal, nii et koeral rõõmu kui palju. Muidugi tahaks nt seda Võru varjupaigast hagijat võtta ka, aga üle ühe koera korterisse on liig ja kindlustada seda, et pidevalt mul keegi maal on, ei saa :cry:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Hetkel üks Lääne-Siberi laika. Noor alles, natuke üle aasta. Elab maal, oma aedik 180m2 ja metsas saab käia peaaegu iga päev. Kui metsa ei pääse, siis hakkab jonnima. Haugub ja kiunub, kuni keegi ta ikka metsa jooksma viib. Sai juba toomisest saati temaga kogu aeg metsas käidud ja nüüd ta nii ära harjunud, et ei taha päevagi vahele jätta. Õnneks on kodus rohkem kui üks inimene, kes saab temaga jalutamas käia.
Laikad on ikka jube aktiivsed ja energiat täis. Kui metsa saavad, siis on jube õnnelikud.
Vahepeal mõtlesin, et vaataks ka ühe hagija juurde, aga kuna suuruluki jahil ei tohi hagijat kasutada, siis ma ei usu, et mu hagijas oleks nõus koju jääma, kui laika saab kaasa tulla. Laikat ei õnnestuks mul kohe kindlasti koju jätta.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Minul hetkel kaks vene laigulist hagijat,ema ja tütar,ning aastaseks saav läänesiberi laika. Kivi kotti!
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

saksa jahiterjer igapäev peab tiiru metsas käima muidu on nördind
243win
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Jahikoera pole, üks bokser küll kodus! :D See oli aga juba enne, kui jahti pidama hakkasin. :D
Kasutaja avatar
Tõnu
Postitusi: 132
Liitunud: E Veebr 02, 2004 2:32 pm

Postitus Postitas Tõnu »

kaks isast vene-euroopa laikat vanuses 3,5 ja 4 aastat. ühe isa pojad. väga vihased seajahil, põdra peale pole tahtnud õpetada. hästi töötavad ka väikeulukile.
Komatsu
Postitusi: 42
Liitunud: N Sept 16, 2004 11:06 am

Postitus Postitas Komatsu »

vene spanjel-ei ole venelane-tõug on selline. hästi toob veest parti välja.
võibolla õnnestub verejäljele ka õpetada. aga see pole lihtne.
elab oma teritooriumil, mis aiaga piiratud.käib ka toas magamas.
jalutab metsa (jalutamine tähendab selle koera puhul kiiret jooksu)
jalutamine jääb minule
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

jahemees kirjutas:saksa jahiterjer igapäev peab tiiru metsas käima muidu on nördind
:lol:
jäägermeister
Postitusi: 21
Liitunud: P Okt 17, 2004 11:35 am

Koer on jamimahe parem käsi!

Postitus Postitas jäägermeister »

Endal 2 koera. Üks Lääne-Siberi laika 1,5a (emane), teine Vene-Euroopa laika 3kuine (isane). Sõbrad alles noorukesed, kutsikas sai hiljuti muretsetud, tundub tragi. Eks ühe laikaga pole suurt midad teha, ta emane mul ja kipub kartma. Alguses ei tohigi tegelt liiga julgelt neid ässitada, kui kuldiga üksi kokku satub, siis sealt head nahka ei tule :wink: Hea, et talle sõbra soetasin.
Vanaisaloaga jahti ei pea!
sokupoiss
Postitusi: 26
Liitunud: T Mai 11, 2004 6:51 pm

Postitus Postitas sokupoiss »

Kaks vene-euroopa laikat (emased) : kahe koeraga on juba lust jahti pidada. koos jõuavad juba suurema sea ka peatada. Siis veel üks taks (ales 3,5 kuune), idee järgi peaks ka tema metsa käima , kuid praegu on lihtsalt diivani iluks. :)
kaidojaht
Postitusi: 141
Liitunud: R Okt 29, 2004 8:46 pm

Postitus Postitas kaidojaht »

Endal suur segavereline. Ühe korra otsis verejälge mööda soku üles, ei ole teda keegi õpetanud.
kurvits
Postitusi: 9
Liitunud: N Okt 30, 2003 3:49 pm

Re: koerad

Postitus Postitas kurvits »

madis kirjutas:tekkis selline küsimus mitu koera foorumlastel ka on ja kui on siis mis koerad.

On üks saksa lühikarvaline linnukoer ja10 kuune jagterjer.
Linnukas oma põhitööd, st. linde toob hästi, aga siga ja põtra aja natuke vähe, aga seda ei saa talle pahaks panna. Terjer teeb alles esimesi retki metsa ja õpetamise aeg on alles ees.
Toredat põdrajahti!
kurvic
Vasta