Garmin koera GPS

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Suletud
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas duma »

Olen Kuldiga päri.
Viska jahiselts ja nimi üles, kes siis ei jõua tarbitud teenuse eest maksta.
Ilmselgelt on meil (jahimeestel) astroga jamasi, kel veel pole tulevikus võib tulla.
Ja siis oleks hea kohalik pädev isik, kes suudab viga elimineerida.
duo on parem
Itimees

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Itimees »

Hahaa... Häbi on maailma parim ravi! Leiti, et OK, võib ju ka maksta! Ja Makstigi! Pikka juttu polnud, vaid ülekande rekvisiidid paluti... On muresid?
võsa sahistaja
Postitusi: 23
Liitunud: R Mai 04, 2012 9:27 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas võsa sahistaja »

tere kõigile!
mureks carmin astro 220-ne kaelarihm dc30. Ei lae akut täis. Sinine laadimis tuli põleb aga väreleb, teisel põleb ühtlaselt. Aku on nii tühi, et sisse lülida ei lase. ainult laadimis juhtmega saab punased tuled tööle. koera staatust ekraanile ei tule ja aku, side näidud on ka nullis. vastuvõtja ja saatja vahel side on, kui panen 5 sek asemel 10 sek intervalliks. siis tunnistab seda. Kui juhe eemaldad on asi kohe tumm. teise rihma seest saadud akuga masin töötab. Miks ta ei tööta, nn vigase akuga kui laadimis juhtmega on ju tal veits hing sees?
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ega siis muud ,kui vuta, vuta poodi uue aku järele!
Itimees

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Itimees »

Kuna jahimehed puhkavad, siis võtan ette uue avastamist nõudva valdkonna: Detektorismi!
Itimees

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Itimees »

Minu sulest on tänaseks valminud järgnevate jahialade kaardid GPS-desse: Kogu Harjumaa jahialad, kogu Järvamaa jahialad, kogu Läänemaa jahialad, Saaremaalt "Kihelkonna", Tartumaalt "Haaslava" ja "Amme", Viljandimaalt "Kaansoo"! Samuti on minu tehtud Võrtsjärve kaart!
Itimees

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Itimees »

Jahihooaeg on peagi tulemas, kas on GPS-seadmete teemalisi muresid?
Itimees

Valminud on KOGU EESTI Jahialade Kaart

Postitus Postitas Itimees »

Härrased ja mõned Jahipreilid!

Veidi tööd sai tehtud ja nüüdsest on minu sulest kokku pandud kogu Eestimaa Jahialade Kaart!
Allpool foto sellest, milline see välja näeb!

Ja see töötab nii Garmini kui ka paljudes teistes GPS-seadmetes!
Manused
JAHIALAD.jpg
Itimees

Ja juba mõne tunniga sai uuendatud versioon valmis!

Postitus Postitas Itimees »

Eestimaa Jahialade Kaart!

Kõik kehtivate seaduste alusel kirjeldatud jahialad on kaardile kantud!

Uuendatud versioon sisaldab ka iga jahiala eraldi koos nimega. Natuke lisainfot Teile, siis ma ei pea sead iga kord telefonis üle seletama (täna on seda rõõm teha olnud muidugi!). Kuigi ma koostasin kogu Eestimaa Jahialade kaardi, siis minu käest seda EI SAA TERVIKUNA, vaid huvi korral osade kaupa (oma jahiala + naaberjahialad)! Minu tehtud kaarti saab kasutada KOOS poest ostetud kaardiga! Seda kaarti saab menüüst sisse/välja lülitada ja oma poest ostetud kaarti seetõttu ei pea välja võtma ega kasutuks lugema! Otseloomulikult saan lisada huvipunkte ja söödakohti ning muud vajalikku.

Sügis on tulemas, iga asi siiski võtab aega...
Manused
Nagu näha, kõik nimedega koos!
Nagu näha, kõik nimedega koos!
Viimati muutis Itimees, R Juun 29, 2012 11:45 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas honkomees »

Kusta pärinevad su andmed? Kui RT ametlikest jahialade piirikirjeldustest, siis seal on palju vasturääkivusi, nt meil on ühe naabriga kirjelduste järgi "ühine" tükk, st mõlema jahipiirkonna kirjelduse järgi kuulub sellesse. Kuidas sa oled need vasturääkivused oma kaardil lahendanud?
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Itimees

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Itimees »

honkomees kirjutas:Kusta pärinevad su andmed? Kui RT ametlikest jahialade piirikirjeldustest, siis seal on palju vasturääkivusi, nt meil on ühe naabriga kirjelduste järgi "ühine" tükk, st mõlema jahipiirkonna kirjelduse järgi kuulub sellesse. Kuidas sa oled need vasturääkivused oma kaardil lahendanud?


Saada mulle oma "Naabri" ja sinu tüki kokkukuuluvuse asukoht ja ma saadan sulle pildi. Jah, riigiteataja on siiski kõige alus, kust infot saab, kuid mitte ainus! Riigiteatajasse on see kirja pandud, mis teised mehed lobitööna juba teinud on.
Itimees

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Itimees »

Nii, et vastan ka avalikult Honkomehe õigustatud küsimusele, et kuidas olen seaduses kirjas olevad vastuseisud lahendanud!
Vastus: Ei olegi, sest minu andmed pärinevad mujalt ka kui riigiteatajast. Maailmas on mehi, kes on selle Riigitetaja tekstiks ümber kohaldanud, kuid eelnevalt piirid määranud. Ja Riigiteatajas on niikuinii eksimusi hulk - Metsad raiutakse ja maad müüakse... Teatavasti on jahialapiirid paika pandud visuaalsete tunnuste kaudu eelkõige. Kust Jahimees teab peast Käru metskonnakvartalit nr CA292??? Ei teagi, sest seda kvartalit enam ei eksisteeri metsana ja riigi omandis see ei ole enam, kuid on olemas CA291 ja CA293 Seetõttu on piirid suhtelised!
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas rixa »

Jahipiirkondade ametlik kaart on kõigile vabalt allalaetav Keskkonnainfo lehelt.
http://register.keskkonnainfo.ee
Lähete kaardiaknasse ja sealt saab shp faile alla laadida ja ka niisama kaardilt vaadata.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas sooviku »

Itimees kirjutas:Seetõttu on piirid suhtelised!


Mis moodi suhtelised?Ega siis piir ei muutu,kui mingi osa metsa maha raiutakse või ära müüakse.
Naine võib olla,koer peab olema!
Itimees

Re: Garmin koera GPS

Postitus Postitas Itimees »

Ei, piir tõesti ei muutu, kuid eristatakse looduses seda just visuaalselt. Aga ma mõtlesin, et kui sa loed Riigiteatajast jahialapiiride kohta, siis ajapikku võivad olla ja on ka mõni tunnus kadunud, nagu Käru puhul kvartal CA292!
Suletud