Laikad

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: Laikad

Postitus Postitas Henz »

Ma just vana koera silmas pidasin, kutsikaga oleks muidugi väheke tolerantsem :wink: õpetama ju kuidagi peab :)
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Laikad

Postitus Postitas puugi »

Mul üks koer võttis pardi suhu ja suu oli sulgi täis.Tatistas tükk aega ja rohkem neid suhu ei rabagi! :lol:
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Laikad

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Henz kirjutas:
Mina igatahes oma koeral seda teha ei lubaks...

:D :D Kuule mustlane lubas ka poisile kerpeale anda,et see varsaga lubas ratsutama hakata,kuigist hobust alles paaritati. :D Kõigepealt ikka võta koer ja hakka alles siis vaatama ,millest ta on huvitatud ja mida sa suudad talle õpetada! Ja seda mida sa kutsikal lubad teha/ei luba teha, püsib koeral hästi meeles.
Viimati muutis Ahto Kattai, P Dets 09, 2012 7:39 am, muudetud 1 kord kokku.
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: Laikad

Postitus Postitas Henz »

kult kirjutas: Kõigepealt ikka võta koer ja hakka alles siis vaatama ,millest ta on huvitatud ja mida sa suudad talle õpetada! Ja seda mida sa kutsikal lubad teha/ei luba teha, püsivb koeral hästi meeles.

Selle koera võtmisega läheb lugu järjest nutusemaks :( Aga eks paistab, kiiret pole kuhugi, jõuab teda igal ajal võtta :)
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Laikad

Postitus Postitas puugi »

Parem ongi kui ei kiirustata!
Otsisin kunagi aktiivselt üle poole aasta enne kui sain ihaldatud kutsika. (b)
jyri

Re: Laikad

Postitus Postitas jyri »

puugi kirjutas:Parem ongi kui ei kiirustata!
Otsisin kunagi aktiivselt üle poole aasta enne kui sain ihaldatud kutsika. (b)


Oma hetkepenskarit ootasin 2 aastat-kennel oli selge(mu esimese laika järeltulija), üks aasta ei tahtnud nad paarituda.Ja kutsika valisin(ei võõrandanud) pesast välja siis, kui nad olid kõigest 3 nädalat vanad!
Vasta