Koeravest

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Koeravest

Postitus Postitas Ahto Kattai »

plaaster kirjutas: Siiani on selle karbi suutnud lõhkuda vaid ajujahist lastud sileda kuul ning ilmselt tänu sellele karbile jäi ka koer ellu.

No mis ma räägin,ei aita see vest ka alati! Kui ikka adrenaliin möllab,siis..... Kes see ikka pärast tunnistab ,et lootes oma osavusele paugu tegi ,millest koer sirakile jäi ! Ikka selge see et: "Lasin siga, koera ei näinud". :twisted: Ei lasta neid koeri ju maha üksinda kõndides ,ikka looma kõrvalt lastakse.Seega on probleem mitte niivõrd vestis ,kui "krampi kiskuvas sõrmes"
GC kas sul kaamera ka on? Ma julgeks oma laikale küll prooviks võtta! Pidasime poisiga ammu plaani see soetada ,aga enne oleks ju proovida tore! Siis pole põrsast kotis vaja osta.
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: Koeravest

Postitus Postitas kahro »

Ei ole vahet mis värvi on vest . Isal on kaks Lääne-Siberi laikat maha lastud(mõlemad olid punased) .Mõlemal juhul olid laskjatel poolautomaadid ja suured salved.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Koeravest

Postitus Postitas puugi »

On hakanud silma selline asi,et koertest enne jahti ei räägitagi!Meenub lugu kus Peipsi ääres lasti maha karjala karukoer.Laskja lasi läbi võsa tumedat kogu ja pärast vabandas:No ma ei teadnud,et must koer ka metsas oli. :VS Nimed jätan nimetamata esialgu.
Suured salved poolautomaadil jahi???Kartetšid seajahis?Suurendused optikatel üle mõistuse krutitud!Sihitakse jooksvale seale 150 meetri kauguselt esijala taha! :M
Närvid peavad ikka puhta p...is olema kui metssiga nii suure adreka annab,et silmanägemine ka ära kaob.On palju selliseid juhtumisi kui üritatakse üksiku sea tagant koera maha lasta(peetakse põrsaks) :VS
Seda jada võiks pikalt jätkata.Seda teen kui mõni ohmu selleks põhjust annab!
Õnneks on laias laastus tänavu asjad paremad.2013 ja 2014 nõudsid üle 30 jahikoera elu :!:
Ja need mehed kes selliseid poolearulisele omaseid tegusi teevad peaksid mõtlema,et pärast tuleb vastutada ka oma pasa eest!
Korralik vest on kahtlemata kõige parem koera elukindlustus+korralikud vilkuvad tuled!
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Re: Koeravest

Postitus Postitas GC »

Ahto Kattai kirjutas:
plaaster kirjutas: Siiani on selle karbi suutnud lõhkuda vaid ajujahist lastud sileda kuul ning ilmselt tänu sellele karbile jäi ka koer ellu.

No mis ma räägin,ei aita see vest ka alati! Kui ikka adrenaliin möllab,siis..... Kes see ikka pärast tunnistab ,et lootes oma osavusele paugu tegi ,millest koer sirakile jäi ! Ikka selge see et: "Lasin siga, koera ei näinud". :twisted: Ei lasta neid koeri ju maha üksinda kõndides ,ikka looma kõrvalt lastakse.Seega on probleem mitte niivõrd vestis ,kui "krampi kiskuvas sõrmes"
GC kas sul kaamera ka on? Ma julgeks oma laikale küll prooviks võtta! Pidasime poisiga ammu plaani see soetada ,aga enne oleks ju proovida tore! Siis pole põrsast kotis vaja osta.


Jah, kogu komplekt on olemas!
Kaalub kokku ca 850 gr
Võtsin juba kapist välja, et proovin ise ära, aga minu meelest on see koerale ikka hull koorem vedada...!
koos koeraga
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Koeravest

Postitus Postitas puugi »

See kaameraga vest on kobe asi küll.Tihnikutes ja toomingaräisis saab kaamera hirmsat vatti.
Kaalusin oma vestid ära-250 grammi.
Kaal pole koerale üldse oluline kui koer tahab minna.Aga on veste mis on mõeldud ainult parkmetsas toimetamiseks.
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Koeravest

Postitus Postitas Eohippus »

Endal plaan soetada selline asi koos Garmin VIRB Elitega http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A ... =IAQGcBXMb
On kellegi kogemust?
Iga lõpp on uue algus...
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Koeravest

Postitus Postitas puugi »

Asjalood on nüüd vestindusega nii kaugele jõudnud,et Trackeri vest osteti eile Helsinkist ära ja homme saan kätte.Oli ka seal uus mudel ja ainus. :P
Vasta