Vene hagijas

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Vene hagijas

Postitus Postitas hundikütt »

Küsimus selline,et kas keegi teab, kas ja kus keegi kasvatab vene hagijaid. Nmelt on plaan muretseda uus kutsikas,kuna vana koera parimad päevad hakkavad otsa saama.Oma koer on toodud Sangastest R.Rohtla käest,aga ei tea kas ta enam kasvatab,kuna tal vist oli nende koertega palju segadusi olnud.Oma koera kohta niipalju ,et parim siinpool Peipsit,mida olen näinud. :lol: Ajab nugisest põdrani,eriti spets jänese üles saamisel.Näitusel oli vastassugupoole parim,hinne suurepärane aga oma geene pole edasi pärandanud.
Kellel mingit infi,andke teada.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Vene hagijas

Postitus Postitas aivar00 »

Mul tuttav eelmine aasta võttis Kohila vallas Kelbast kutsika. Paberite kohta ma ei ole huvi tundnud. Kui trehvan, siis võin täpsemalt uurida. Jutust sain aru nii, et kasvataja olevat endale "pesakonna" teinud kuna vana koer olevat kah juba liiga vanaks hakanud jääma.
ikka lõbusalt
karet.
Postitusi: 133
Liitunud: K Okt 29, 2008 5:39 pm

Re: Vene hagijas

Postitus Postitas karet. »

Tere minul samuti Rohtla käest ,kutsika tõin kolm aastat tagasi ja samuti väga hea ajab väga hästi.
reims
Postitusi: 7
Liitunud: P Juul 27, 2008 3:17 pm

Re: Vene hagijas

Postitus Postitas reims »

Kas kellegil on hagijate kasvataja Raivo Rohtla kontakt andmeid, nt telefoni numbrit.
Üsna algaja jahimees.
Onu
Postitusi: 50
Liitunud: R Dets 29, 2006 4:35 pm

Re: Vene hagijas

Postitus Postitas Onu »

Mingi aeg oli tal selline nr. 53404175.
piret
Postitusi: 1
Liitunud: N Veebr 24, 2011 6:57 pm

Re: Vene hagijas

Postitus Postitas piret »

Tere. Oleks ka huvi Vene hagijat või Vene laigulist hagijat võtta omale.Uurisime Rohtla käest, tal praegu pole ja ei tule :(
Äkki keegi teab kust saada kutsikat? :?:
maris
Postitusi: 220
Liitunud: P Jaan 27, 2008 7:09 pm

Re: Vene hagijas

Postitus Postitas maris »

2010 ei registreeritud Eesti Kennelliidus ühtegi pesakonda. 2009 on vene hagija pesakond olnud Raivo Rohtlal ja Rein Libekil. Küsida teiselt? Ta on kasutanud vene isast, seega peaks tal kontaktid ka ida pool olemas olema, seal on valik suur ja lai.

Põhjapoolsed kontaktid: http://venajanajokoirayhdistys.net/
www.sakste.com - Sakste eesti hagijad
epood.smartdog.ee - palju kasulikku (jahi)koertele
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: Vene hagijas

Postitus Postitas TRG »

Äkki keegi teab,palju umbes üks Vene hagija kutsikas maksta võiks?(Eestis) :roll:
Õnne peab olema
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Vene hagijas

Postitus Postitas MLP »

eestis antud hetkel suht jama seis venelasega...vaevalt, et leiad kuskilt....maksab umbes täpselt 200-600e kutsikas oleneb kõik millisest kennelist endale lubad selle looma....kuuldavasti keegi pärnu kandist pidi endale soetama kuskilt kutsika või isegi 2.... ja minu teada on ta selle foorumi kasutaja ka nime öelda ei oska kahjuks....
sinu nukker noku!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Vene hagijas

Postitus Postitas hundikütt »

Arvan,et jutt käib minust.On tõesti selline plaan,et kevadel-suvel,kuidas õnnestub,kas venemaalt või valgevenest tuua paar kutsikat.Kui korrektne olla,siis lasen tuua,kuna omal vastavad kontaktid puuduvad.Eestist korraliku venelast saad on praegu võimatu kuna kasvatajaid lihtsalt pole.Oma viimane venelane oli toodud ka Rohtla käest aga tema paar vist ka vana ja omavahel liig lähedalt sugulased,nagu olen aru saanud.
sokukütt
Postitusi: 1
Liitunud: P Mär 25, 2012 3:08 am

Re: Vene hagijas

Postitus Postitas sokukütt »

Hundikütt, kas soetad hagijad endale kui jahiloomadeks või tahad pesekonda luua?
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Vene hagijas

Postitus Postitas hundikütt »

Nii seda kui teist,või suguloomadega ei tohigi jahti pidada :lol:
Vasta