Taksiga seaaeda

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas vollifedja »

Pilt
Ülemine on video, vaja alla laadida. Alumisel on viimased pildid laup. jahisttulek, koerad "pakitud"-ei oska ereldada pilte.
Seaaias igati rahul, algajatele hea rahulik siga, koerad said joosta(omanikud kah, kel soovi ja viitsimist. Väga meeldis, kordame lähiajal.
http://picasaweb.google.com/marirehk/Alaveres#
Pilte sai küll ainult kaks, aga oli kui ilusad, minu silmis!(no pole ma suurem asi piltnik..)
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas kormoran »

Tundub piltide järgi, et vollifedja Aivo juures aias käinud.
Jägervision
Postitusi: 157
Liitunud: P Mär 21, 2010 7:56 pm

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas Jägervision »

Seal jah.

Ma ise olin tol ajal hoopis ära aga nüüd ikka sügeleb.... Kas on plaanis veel minna? Mul kaks väikest kratti, kes tahaks käppa katsuda. Ehk mõne targema sappa õpipoisiks...
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas vollifedja »

Jaa, Aivo juures.Jäime ülirahule. Nii ilusat süsimusta siga pole varem kohanudki!Ei saa kuidagi korratud, kõik on päevase töögraafikuga, aga kella 16. juba hämardub.Ise saaksin kella 15.00 kohal olla.
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

Palju osalemine maksab?
Ole kui leebe tuul...
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas vollifedja »

Palju...350 EEKi koer(oil vist, igastahes suur raha)....(võrdle-Lätis 88 EEKi. et kui neljakesi minu bussiga minna, võtta 8-12 taksi-terjerit, niipalju mahuks-saaks teepeal kohvikus kah korraliku pralle maha pidada...ainult ajast kahju, Lätti 40 min ei sõida.Aga Lätis võimalik ka korralik urutrenn teha..täiskontaktiga)
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas rajaleidja »

vollifedja kirjutas:Palju...350 EEKi koer

Volja, võta tee omale ise seaaed, ehita aed ümber, sööda siga. Löö oma kulud kokku ja vaata, kui kiiresti sa oma investeeringu tagasi saad.
Kasutaja avatar
-Ivar-
Postitusi: 204
Liitunud: L Aug 16, 2008 9:10 pm

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas -Ivar- »

250.- oli üks koer
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas andrus »

rajaleidja kirjutas:
vollifedja kirjutas:Palju...350 EEKi koer

Volja, võta tee omale ise seaaed, ehita aed ümber, sööda siga. Löö oma kulud kokku ja vaata, kui kiiresti sa oma investeeringu tagasi saad.



Vahepeal pead võib olla uue sea kah kuskilt muretsema kui karu külas ära käib.
Lisaks on sul võimalik omale ka ministeeriumist load ja värgid hankida,kõik uruloomad muretseda omale ja siis teha igasugu trenne lähikontaktis.Ja siis vaata kui kaua sul need loomakaitsjad väikeseid karvapalle räsida lasevad.Ja siis vaata kaua sa 88.- neid koeri sinna lasta suudad.

Aga õnneks on lätis ja mujal kõik parem ja odavam kui eestis.Koerad,mehed,hinnad jne jne jne.
jahismurf
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas kakuke »

Ma ise ka olen ikka ja jälle imestanud, et miks eestlased täiel rindel sõdivad selle nimel, et keegi jumala eest neid ei tülitaks. :M Ja see pea igal elualal nii, osad tuttavad juba räägivad, et süüa ka odavam käia Soomest ostmas, kui siit kohapealt. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas rajaleidja »

Kuule Volja. Sa ajad ikka eriti emast juttu. Mille kuradi pärast ma peaksin ehitama oma kuludega seaaja, sinna matma, ma ei teagi kui palju, ehk 100kilo, selleks, et sinul oleks tore seal käia. Päris sooda ikka. Ma ei usu, et ükski seaaed hakkaks ennast Eestis ära tasuma. Need mis on, on niigi ma usun omanike omast kukrust toetatavad. Ehk siis heategevuslikud meie jaoks. Ja ei aiata ka see 100.- kroonine pääse. Palju neid koeri siis ikka rohkem käima hakkab. Seaaed ei ole minu arust koht, kus niisama iga nädal käia.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas kakuke »

Samas ei tee ju trenn koerale paha?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jaan juhus
Postitusi: 85
Liitunud: K Mär 10, 2010 2:55 pm

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas jaan juhus »

kakuke kirjutas:Samas ei tee ju trenn koerale paha?

Trenn ei tee muidugi koerale paha aga selline trenn mis peetakse metsas ja trenn lõppeb looma laskmisega.Kui käid iga nädal koeraga aias ja lased tal tund aega siga haukuda,pärast teise tunni ajad koera mööda aeda taga(minu koer küll vabatahtlikult ise ära ei tule).Koeral pärast jahist täiesti vale arusaam.Aed rohkem noortele koertele sea tutvustamise koht,trenni tuleb ikka metsas teha
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas kakuke »

Uurisin Kagu-Eestis seaaia teemat ja seal nii, et üks koer 250 kaks koera 400 ja kolm 500.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Taksiga seaaeda

Postitus Postitas baddmann »

kakuke kirjutas:Uurisin Kagu-Eestis seaaia teemat ja seal nii, et üks koer 250 kaks koera 400 ja kolm 500.


Kas nii, et korraga aias 1-3 koera või lihtsalt korraga kohale läinud koerad, kes eraldi aias ?

BM
Vasta