Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
maris
Postitusi: 220
Liitunud: P Jaan 27, 2008 7:09 pm

Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas maris »

www.sakste.com - Sakste eesti hagijad
epood.smartdog.ee - palju kasulikku (jahi)koertele
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas aivar00 »

Vot see on juba väärt asi. Selline näitus peaks toimuma igal aastal enne sügisest jahihooaega (y) . Siis on kõikidel jahikoerte omanikel võimalik oma pitsule saada kas jahikoera pass või ka tõu aretuseks vajalik sertifikaat.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas sooviku »

Võtame osa :) .
Naine võib olla,koer peab olema!
maris
Postitusi: 220
Liitunud: P Jaan 27, 2008 7:09 pm

Re: Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas maris »

Odavaima hinnaga registeerimine näitusele lõpeb esmaspäeval, 5. märtsil!
www.sakste.com - Sakste eesti hagijad
epood.smartdog.ee - palju kasulikku (jahi)koertele
jyri

Re: Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas jyri »

aivar00 kirjutas:Vot see on juba väärt asi. Selline näitus peaks toimuma igal aastal enne sügisest jahihooaega (y) . Siis on kõikidel jahikoerte omanikel võimalik oma pitsule saada kas jahikoera pass või ka tõu aretuseks vajalik sertifikaat.

Passistamiseks piisab "ülevaatusest" ,mitte "näitusest" .Suur vahe eriti hinnas ja läbiviimise aja etteteatamises/registreerimises.Kui osalejaid jätkub tee kasvõi 1 päevase etteteatamisega.Ülevaatusel pole vaja ka katalooge ja välismaa eksperte jms.Kohti ja tiitleid ei jagata,küll aga passi jaoks vajaliku papri saab kätte.Läbiviijaks peaks olema JK Tõuühing,kui keegi viitsib jännata.Mina korra viitsisin initsiatiivi näidata ja tegin laikadele Ääsmäel kuskil 6-7 aastat tagasi.Kui keegi nüüd viitsiks,võin "nõustajana" abiks (b) olla. :D
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas TRG »

Võtame ka osa :) .
Viimati muutis TRG, K Apr 18, 2012 7:20 pm, muudetud 1 kord kokku.
Õnne peab olema
maris
Postitusi: 220
Liitunud: P Jaan 27, 2008 7:09 pm

Re: Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas maris »

Näitusel saadavat tulemust see ei mõjuta.
www.sakste.com - Sakste eesti hagijad
epood.smartdog.ee - palju kasulikku (jahi)koertele
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas vollifedja »

..aga kui elukuud lubavad võib panna tööklassi.
Tahakski küsida, kas kõik jahikoerad kirjas?Milleks oodata viimast hinda?Jahiseltsid võiksid kah oma julgeid mehi-ilusaid koeri toetada , et meestel stiimulit-julgust välja tulla. Ega see nii "valus" polegi.Piisab, kui enne näitust rihma otsas kõrval kõndi harjutada ja paigal seismist.Oleme teinud näituseringi kõrval kiirkoolituse ära ja Feeni Toibi sai oma vajalikud SERTid kätte, mis mühiseb. Tegi korralikus konkurentsis näituse"**** " ära. Vot nii!
Niiet-MEHED-JULGE HUNDI RIND ON RASVANE!Koerad kammida, takjad kasukast välja, endale pidujahivorm selga(habe aetud, lips ette, nagu vanakooli mehed ajujahi hooaja algul!) ja ringi!
Alati nõu-jõuga abistamas!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Jah kui minna siis peaks tõesti maksimaalselt üritama näidata nii koera ,kui peremehe soliidsust.Nagu ma siin ennegi olen kirjutanud ,siis kõige silma riivamam on koera enda najale hüpata laskmine,Kuiva ilmaga nagu ei paista see väljagi ,aga vihmaga oli ühel taolisel näitusel vist ligi pooled peremehed nii mudased ,nagu oleksid kuskilt kaevikutest välja roomanud. :wink:
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas sooviku »

Mis sest peremehest,koera minnakse ju näitama.Koeranäitaja peakski ennast mudaga kokku määrima,et välimuse poolest penist üle ei oleks :wink: .Aga tegelikult,kuidas seda vastuhüppamist välja koolitada?Mul on koeral muidu rihm teistpidi pingul aga kui vet.kliiniku juures autost välja võtan,siis kohe püksid määritud :evil: .Selline tunne nagu otsiks kaitset.
Naine võib olla,koer peab olema!
jyri

Re: Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas jyri »

Väljas värske lumi,aga vähemasti minu laikadel on kevad tulekul-hakkas karva tulema!Kas näituse ajaks on suvine rüü korras,mina küll oodata ei julge.Terjeritel minuteada seda probleemi pole,hoia toas või väljas-ajab karvakesi ja näitusekõlbulik aastaringselt :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas kakuke »

Ma enda omale andsin vastu nina.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas sooviku »

See ju koera kõige tähtsam tööriist.Kus sa sinna vastu tohid lüüa.
Naine võib olla,koer peab olema!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Tuleb lihtsalt käpppadele astuda,kui najale hüppab.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahikoerte erinäitus 12.05.2012

Postitus Postitas kakuke »

Väiksele koerale jala peale keeruline astuda, eriti kui ta kiire ka on. Proovisin isegi, aga mul see ei õnnestunud. Sooviku, eks siis tuleb porisena edasi ringi käia, valik on Sinu. :) Ma ise ei salli sellist asja. Siin kindlasti selline tegelane nagu Jägervision vast jagab näpunäiteid, kuidas sellest ninnnunännuga vabaneda võib, aga kas see täiskasvanud koera juures ka toimib pikas perspektiivis ei tea ja kas kõigil sel määral vaba aega jagub koertega tegelemiseks nagu tal, mul ei jagu. Minu aur koera juures läheb teise kohta.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta