Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas puugi »

Kas peale Venemaa saab seda ka kusagil teha?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas baddmann »

Arvatavasti Valgevenes ja ehk ka Ukrainas. See Sind vist väga palju ei aita ;)

BM
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas puugi »

Tuleb siiski üle Peipsi minna.Salamisi lootsin et,Lätis ka kellelgi äkki mäger aias.Katse oleks ju lihtne, seaaeda mäger sea asemele .Aga kohtunikku vist ei ole võtta?
jyri

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas jyri »

Asi pole kohtunikes.Asi on metsaulukilt "ebaseaduslikult vabaduse võtmises" ja selle vabduse piiramises. :P
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas puugi »

Pärast katset laseks ta metsa tagasi.Elistvere karu ka igavleb niisama võiks ju tallegi vahest koera näidata.A ed tal ju vähe väike on ja kopsaka papi eest võiks aeda suuredada.Ja katset saaks teha öösel kui loomapargis külastajaid ei ole.See on muidugi ainult idee fix.Miks keegi ei taha raha teenida?
jyri

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas jyri »

See pole fix.idee.Eestis ei saa ketivate eeskirjade järgi mägradiplomit väljastada.Kui siis-ainult n.ö.metsik.Võta ekspert kaasa ja mine metsa.Sama mis nugise-või põdrakatsega.Kusjuures metsas saab ühe katsetuse ajal kuni 5 erinevat diplomit samale koerale väljastada-siga,põder,mäger,nugis,verejälg jne.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas puugi »

Aitäh Jyri! Tegelikult mets on ka hea sest, uitavad mul iga õhtu ümber maja mägrapoisid.Siiski peab 1,oktoobrini kannatama. (y)
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas puugi »

Kumma ma peaksin metsa meelitama kas Mardi või Elmari ,Aivo küll ei tule?
sax
Postitusi: 246
Liitunud: T Nov 09, 2010 3:31 pm

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas sax »

puugi kirjutas:Kumma ma peaksin metsa meelitama kas Mardi või Elmari ,Aivo küll ei tule?


uuri mis mark aivole maitseb :wink:
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas baddmann »

sax kirjutas:
puugi kirjutas:Kumma ma peaksin metsa meelitama kas Mardi või Elmari ,Aivo küll ei tule?


uuri mis mark aivole maitseb :wink:


Mis te sinna metsa üldse ronite siis :P ?

BM
jyri

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas jyri »

Elust maha jäänud,Elmarit ei tunne.Lisaks Aivole ja Mardile on olemas ka Urmas(Linno) ja Viktor (Serebrjakov).Oktoobris näeb,kes viitsib tulla!
Kuna mu noorem aedikus üldse ei tööta(kodulooma peal siis) ,ka mul samad mured temale üksik diplomi saamisel
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas puugi »

Elmar Lurich ja Mart Mae tulevad laksust kohale kui vaja.Aivo juurde peab ise minema.Umas ütles, et kui väga vaja,siis tuleb välja.Viktori numbrit ei olegi telefonis.
Koertel kellega mäkra tahtmine katsetada seakatseid mitu.Laika ei ole ju ainult seakoer.Sünnitunnistusel FT-Bear FT-Wild-Boar FT-Fox FT-Badger FT-Marten FT-Polecat FT-Mink FT-Sguirrel FT-Duck FT-BL.TR.Rebase juurde meid ei lubatud öeldi,et ei mahu urgu .Kui ütlesin ,et mahub ,siis öeldi ,et ei saa.Kästi jälle Venemaale minna.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas hundikütt »

Kuulee Puugi,miks teema üldse algatasid,kui tead,et Mae ja Lurich laksust tulevad .Polegi ju küsimust siis.Ise küsin ise vastan :D
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas puugi »

Ei nad tule keegi mägrakatset tegema.Nad oleksid sea,nugise,orava,põdraga ja verejäljega nõus. Mägraga peab ikkagi kuhugi SRÜ sse kobima.Ma pean ju tagalat kindlustama ,et kui metsseajahi laikadega ära keelavad lähen Saaremaale mägrajahti.
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas valgeronk »

Saarel mäkra tõesti palju.Aitab see mäger isegi patta panna,vaja ainult teha trihanneloosi test,sööb nagu metssiga kõike.Nii-et mehed head maitsmist-söömist.
Vasta