Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas hundikütt »

Aastaid tagasi sai ka mäger kütitud,meil neid suhteliselt harva,selle andsin küll tuttavale kes pidi praeks tegema.Ausalt öeldes pole märganudki küsida ,kas ka ära söödi see elukas.Minu teada kasutati vanasti mägra rasva vankri määrdeks,no kuda krt ma hakkan sellist elukat sööma. :roll:
sax
Postitusi: 246
Liitunud: T Nov 09, 2010 3:31 pm

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas sax »

aga miks teda siis üldse lasta :?:
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas hundikütt »

No ühe võib ikka lasta :) Sai teine mälestuseks topiseks tehtud.
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas valgeronk »

Lastakse niiska,ulukit kütitakse.Ja kütitakse,rasva(meditsiiniliselt väga kasulik),naha ja nagu juba eelnevalt kirjutasin,ka liha tarbeks.Sõber, kes aastaid elas Azerbaidzaanis,rääkis,et seal oli mäger üks peamisi jahiulukeid,peale metsea.Loodan sõbra käest saada nats infot,kuidas liha valmistada,retsepti panen ülesse vastavasse teemasse.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas hundikütt »

Kui kütitakse naha tarbeks,siis ka minu oma ehk ei ole lubamatult lastud ,kütitud :D Aga retseptist oleks huvitatud küll kuna olen proov inud ära maitsta kõik vähegi söödavad elukad.Muidugi päris ekstreemsustega ei lepi aga sellised mis ka enamusele meie inimestele vastuvõetavad.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas kakuke »

Mul endal jäi maitsmata, kuna Feen va ahnepäits ei raatsinud ühtegi tükikest jätta alles. :lol:
Pärast vaid mainis, et polnud väga viga, aga järelmaitse olevat olnud raudlusika maitse. :D
Olen isegi ühe küttinud just naha pärast, mis hetkel parkimises. Aga kui kuskil pool välja sebite töökatse laikaga mägrale, andke enne ka siin teada, äkki võetakse ka muid tõuge katsele juurde.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Laika töökatse mägrale tehistingimustes.

Postitus Postitas puugi »

Küll ma teada annan kui katset saab sooritada.See katse ju taksidele ka kontimööda.Mägra arvukus tõuseb iga aastaga ja uusi dünastiaid tekib järjest juurde.Mul üks asus elama majast 100-m. kaugusele mullahunnikusse tapleb õhtuti koeraga ja ära ka ei lähe.Retseptid on tervitatud. Muidu teised varsti nagu kormoranid kolooniatega kodu hoovis.
Vasta