Jahikoerte erinäitus

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas kakuke »

Pildil olev koer ongi väike kutsikas, lihtsalt kuna ta pildistaja poole, tundub suht suur, võrreldes täiskasvanud koeraga, kes pildil taga pool.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas sooviku »

hella kirjutas:Ma tõesti ei soovi ,et jahimeeste erikale selline plekk külge jääks


Oh :shock: ,ärge nüüd tervet näitust ühe jobu pärast halvaks tituleerige.Minule tuli selle jutu peale ka esimesena see marmorikutsikas silme ette.Kui ta õige mees on,siis andku omanik mulle andeks.Kas ja millal ja kus näituse tulemused ilmuvad?
Naine võib olla,koer peab olema!
pihlapuu
Postitusi: 60
Liitunud: R Sept 01, 2006 7:38 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas pihlapuu »

Puuri omanik on teadlik selle kutsika omanikest, aga kutsikaga jalutaja igatahes ei olnud tema omanik.Leian, et tagamaid teadmata ei hakka nimetama nimesid-kui selgub , kes puuri siiski omastas, tuleb nimi ka siia...Kurb, et juhtub selliseid asju, mis edaspidi ettevaatlikuks tegema peaks...
Koer ei reeda sind kunagi...
hõbehunt
Postitusi: 2
Liitunud: K Aug 31, 2011 9:46 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas hõbehunt »

kakuke kirjutas:Pildil olev koer ongi väike kutsikas, lihtsalt kuna ta pildistaja poole, tundub suht suur, võrreldes täiskasvanud koeraga, kes pildil taga pool.


See kutsikas, keda mina mõtlesin, oli ikka tõesti tibatilluke. Kindlasti mitte see, kes pildil.
hella
Postitusi: 7
Liitunud: L Mai 12, 2012 6:02 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas hella »

Helistasin täna kutsikaomanikule ( sain tublilt kasvatajalt kiirelt uue omaniku tel.nr.) ja ta kinnitas ,et see oli tema sõber kes tema väikese kutsikaga jalutas. Tundus ,et see oli ka talle :shock: .Lubas asja korda ajada. Loodan väga ,et peab ka lubadust.
Vähemalt ma tean teie vihjete abiga kust seda otsida.
Kõigile abistajatele SUUR tänu ja annan teada asjade edasisest käigust !
Jägervision
Postitusi: 157
Liitunud: P Mär 21, 2010 7:56 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas Jägervision »

Ma ei pidanud üldse seda silmas, et siia tuleks nimi üles panna vaid seda, et Pihlapuu saaks vajadusel selle info edastada Hellale. Nagu ma aru sain siis just nii asi käiski :)

Pildil on seesama kõnealune kutsikas, kes on 3 kuud vana. Lisaks temale oli näitusel ka minu väike kutsikas, kes vanuselt vaid mõned päevad noorem ent mõõtudelt vist tõesti tillem AGA must piirdega, mitte must piirdega laiguline. Rohkem laigulisi takse sel näitusel ma küll ei näinud olenemata sellest, et olin koha peal näituse algusest kuni lõpuni. Pilt petab tõesti ja seal peal tundub kutsikas suurem, kui ta tegelikult on (ja ega Karugi seal kõrval nüüd VÄGA elevant ei ole :lol: ). Näitusel oli pildistajaid rohkem, ühelt maalt ilmuvad loodetavasti ka need pildid kusagile ja küllap on ka see silmapaistev kutsikas kusagile juhtunud :)

Tulemused tulevad ilmselt siis, kui korraldajad sinnamaale jõuavad :D Tegemist ja paberimajandust jagub ka peale näitust. Andkem aega :) Kui nüüd aga natuke helgematele mõtetele üle minna (lähtudes otseselt teema pealkirjast) siis näituse kohta üldisemalt mina ütleks, et korraldusele ei oska küll midagi ette heita (kui siis ehk maksmata või vähe makstud kirikumaksu mille tõttu ilm osalejaid väga hellitada ei tahtnud :lol: ). Väga omal kohal olid auhindadeks antavad klaaskapad mida meil peremees kohe esimesel võimalusel sisse õnnistamata jätta ei saanud :)
Pilt
Vihma tõttu ei tahtnud väga pidevalt pildiaparaadiga ringi jalutada aga mõned said tehtud. Hetkel on muus vallas nii kiire, et ei kui plaaniks need üles riputada siis, kui need saavad ilusaks lõigatud ja kohendatud, siis ilmselt jõuaks järgmise aasta erinäitus enne kohale nii, et lähevad pisut piinlikus seisukorras üles ja on nähtavad SIIN. See fotoämber ainult ladus pildid ajalises mõttes tagant ettepoole.
Täiesti laikavõõrale inimesele vapustavalt ilusad tundusid minu arvates lääne-siberlaste juuniorklassid võitnud koerad, eriti isane. Kahjuks neist väga häid pilte ei saanud.

Järgmisel aastal jälle :)
maris
Postitusi: 220
Liitunud: P Jaan 27, 2008 7:09 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas maris »

Tulemused on siin. Tänud Jaana piltide eest, kui keegi veel leiab internetiavarustest mõne galerii, oleksin viida eest tänulik :).
www.sakste.com - Sakste eesti hagijad
epood.smartdog.ee - palju kasulikku (jahi)koertele
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas TRG »

Sai ka nüüd esimesel näitusel ära käidud..Laika sai oma vendadega kokku,sai omanikega veidi juttu aetud.
Juunioritest sai neljanda koha,mida isiklikult pean väga heaks kohaks :D :roll: .
Koerale oli vaimselt väga kurnav,aga üldiselt oli huvitav ja tore üritus.Ilmselt oli laika veidi pettunud,sest arvas et nüüd jahti minek,aga tutkit,brat :lol:.
Palju õnne kõikidele võitjatele!
Väga ilusad koerad(laikad :D ) Eestimaal :wink: .
Õnne peab olema
Jägervision
Postitusi: 157
Liitunud: P Mär 21, 2010 7:56 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas Jägervision »

Kui ma ei eksi siis üks ilus tumedapäine tüdruk pildistas ka seal kuni õhtuni. Me hoiame kõik pöidlad ja varbad risti, et tema pildid (sh meie BIS poseerimine) tema aparaadist kunagi ka avalikkuse ette jõuavad :)
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas sooviku »

Tundub(tulemuste järgi),et kõvemad saksa jahiterjerid hoitakse metsas käimiseks.Aga oleks võinud ka teistele näidata :wink: .Ehk järgmine kord.
Naine võib olla,koer peab olema!
maris
Postitusi: 220
Liitunud: P Jaan 27, 2008 7:09 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas maris »

www.sakste.com - Sakste eesti hagijad
epood.smartdog.ee - palju kasulikku (jahi)koertele
jyri

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas jyri »

sooviku kirjutas:Tundub(tulemuste järgi),et kõvemad saksa jahiterjerid hoitakse metsas käimiseks.Aga oleks võinud ka teistele näidata :wink: .Ehk järgmine kord.

Sellepärast, et sinu koera polnud! :D
Muideks laikade isastest kokku ainult 4 SP ! Tundub väga vähe. Mäletan 80 aastate lõpus näitust Luigel,Tallinna külje all- siis oli SP hindega isaseid laikasid( ehk "minu" ringis) kuskil 15 või rohkemgi ja toimus ka boniteerimine!
Ja tänud näituse organiseerijatele ka minu poolt!
Kasutaja avatar
Triinu
Postitusi: 19
Liitunud: P Sept 04, 2005 8:00 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas Triinu »

Pildid peamiselt retriiveritest, lõppvõistluselt ja üldiselt:
http://merrilow.multiply.com/photos/album/186/186
http://www.merrilow.ee
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas sooviku »

jyri kirjutas:Sellepärast, et sinu koera polnud!


Oh ei, ma ei mõelnud seda nii.Koledama lõustaga penide võistluse oleks Urri kindlasti hetkel kinni pannud :wink: .Koerte vanuse järgi,eks ta üks passistamisnäitus jälle oli.Näis,mis siis saab,kui jahikoera passi nõue ära kaob.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Jahikoerte erinäitus

Postitus Postitas Mart »

Saksa lühikarvalisi linnukoeri ainult üks koer :shock:
Vasta