Laika kutsika kuudiga harjutamine

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas puugi »

sooviku kirjutas::roll: Möh,kas sellest eelnevast jutust pidi aru saama nii,et tavaline talupoeg ei saagi sealt Lektarist võrku osta?

Tõenäoliselt saad tellida isegi Pärnusse mõnda poodi.Küsi neilt üle. :M
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas andrus »

Kuulge kanakasvatajad.......kas need tigedad kanad sellest nokivad kah ennast läbi??

http://www.frigerionet.com/html/ing/pro ... aplast.htm
jahismurf
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas Metslane »

Tegin oma aia AIAVÕRK SUPER 50x50 2,5MM PVC H2000. Ostetud Bauhofist. Kutsikas 8 kuine, kuid siiani igal hommikul aias olnud. Minu kana püsib sellega aias, võta ka 50*50 see ikka tugevam, kui 50*100.
Aim small, miss small!
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas MLP »

selle rohelise pasa lammutab varsti ära...oota kui vähe suuremaks meheks saab ja väljas ta ongi...
sinu nukker noku!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas puugi »

MLP kirjutas:selle rohelise pasa lammutab varsti ära...oota kui vähe suuremaks meheks saab ja väljas ta ongi...

Nii kole kui see ei ole mulle,pean kahjuks MLP-ga nõus olema.Mõõtsin terve hommiku erinevaid võrke mida koerad on ära lõhkunud.2,0 mm keevise lammutab koer kohe maha kui isu tuleb.Tõmmab need keevitused lihtsalt katki ja välja ta poebki.Aga kui aias on emane koer võib ilmuda kavalere igas mõõdus.Olgem nüüd ausad Lektaris müüdav võrk on tugevamast sulamist kui need tavalised võrgud.Ja keevitused on korralikud ka.
Silma suurus oleks parim ikkagi 50x50.Ma muidu ei räägiks,aga olen ise kõiksugust sodi omale koju vedanud,aga korralikku võrku ikka pole. :D
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas rajaleidja »

Koerad on erinevad. Mõni ei lammuta üldse, mõni lammutab kõik laiali. Kui läänekas ja venelane olid koos ühes aias, siis venelane lammutas võrgu laiali ja pani jooksu, läänekas istus augu kõrval aias ja välja ei roninud. Kui aias olid kaks venelast koos, siis oli puhta hullumaja. Kõik, mis panid, kõik kisuti sirgeks. Ehk siis Andrus: Kõige odavam variant on kohe kõige kallim ja tugevam võrk panna :) Ma olen oma aial vist kolm korda võrku vahetanud ja lõpuks ka elektrikarjuse sisse poole paigaldanud.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas andrus »

Sain aru,rohkem rumalaid küsimusi ei esita ja saasta ei vaata.
jahismurf
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas aivar00 »

Mis te jändate nende kanavõrkudega :lol: Kutsuge parem mõni tark koerakasvataja, kes õpetab teile kuidas tuleb koera kasvatada, et too trummi lööks ja sõna kuulaks s.o. aeda ei lõhuks :lol: . Neid tarku siin foorumis ju mitu tükki :lol: :lol: :lol: .
ikka lõbusalt
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas rajaleidja »

Ei olegi rumalad küsimused. Mul oli väravale pandud kahekordne punutud võrk. Sikuta ise palju tahad, no on tugev. Koerad suutsid aga isegi selle lahti harutada. Kuidas see võimalik oli, minu mõistus ei võta. Ja nagu sa tead, siis selle sama võrgu pärast ma ühest oma koerast ilma jäingi. Kõige kindlam oleks teha nendest aiapaneelidest. Mööda seda paneeli on väga keeruline ülesse ka ronida. Aga investeering on kuradima suur.
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas TRG »

MLP kirjutas:selle rohelise pasa lammutab varsti ära...oota kui vähe suuremaks meheks saab ja väljas ta ongi...

Mu oma istub ilusti aias ,mis tehtud sellest rohelisest "pasast" :lol: . Pole kordagi üritanud lõhkuda,üle hüppas ainult(see probleem sai lahendatud) ja nüüd igati korralik aedik :wink:. Aga vb siis vene-euro nii palju rahutum ja vaja tugevamat aeda :roll:
Õnne peab olema
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas puugi »

Ega koer ei pruugigi midagi enne teha kui tekib vajadus.Minu koertel tekib eriline tegutsemishimu kui ma metsa lähen ja neid kaasa ei võta.Üks tegelane läheb nii käima,et närib kõik põõsad pilbasteks mis tal aias kasvavad.Punutud lätlaste võrguga tegi ka sada imet,aga loobus miskipärast.Paljud koerad püsivad rihmas ka rahulikult kui kuhugi seotakse,aga mõni üritab terasest trossist ka läbi järada.Kõige jubedam on see,et nad rikuvad nende närimiste ja kiskumistega hambad ära või jäävad üldse peadpidi kinni ja võivad ennast ära kägistada. :!:
Kasutaja avatar
nugise püüdja
Postitusi: 66
Liitunud: E Jaan 03, 2011 7:36 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas nugise püüdja »

ei ole see paneelidest aed ka ronimis kindel mul läänekas läks nagu orav yle aga nüüd ääred peale tehtud ja püsib ilusti sees
sax
Postitusi: 246
Liitunud: T Nov 09, 2010 3:31 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas sax »

kui miski koera ei pea siis äkki on võimalik laenata tuttavalt karjapidajalt elektrikarjus nädalaks. praegu enamus kariloomi istub nagunii tallis. koer õpib särtsu kartma oioi kui kiiresti :wink:
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas hundikütt »

Ja oioi kui kiiresti saab aru kui särtsu sees ei ole :lol:
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Laika kutsika kuudiga harjutamine

Postitus Postitas MLP »

TRG kirjutas:
MLP kirjutas:selle rohelise pasa lammutab varsti ära...oota kui vähe suuremaks meheks saab ja väljas ta ongi...

Mu oma istub ilusti aias ,mis tehtud sellest rohelisest "pasast" :lol: . Pole kordagi üritanud lõhkuda,üle hüppas ainult(see probleem sai lahendatud) ja nüüd igati korralik aedik :wink:. Aga vb siis vene-euro nii palju rahutum ja vaja tugevamat aeda :roll:


oota natuke las ta avastab selle, et seda asja on võimalik närida ja venitada ka ,las hormoon hakkab möllama kyll ,siis avastama hakkab... :lol:
sinu nukker noku!
Vasta