Jahikoera hind ja hundid?

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas hundikütt »

Omal ajal,mul hakkab ka praegu :D Aga puhkus algab siiski oktoobrist (y)
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas TRG »

OT:
Mul kodus üks koer ja jahis käin temaga nädalas ainult kaks korda... tema tahaks rohkem,aga pole lihtsalt võimalik.Hommikul kooli ja kui koolist tagasi jõuan on väljas juba pime :evil: .Järelikult,et koeraga nädala sees jahti teha peab olema enda aja peremees :wink: .
Õnne peab olema
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas kakuke »

Kährikuid saab käia ka pimedas püüdmas. Ma enamuse nii võtangi, geps kaela ja lahti. Imestan, et huvitav, kuidas ta nii küll vastu puud ei jookse ja veel kätte ka saab. Ühe kährikuga, kui täitsa kottpime oli, jooksis maha 4km ja keskmiseks kiiruseks kujunes 6km/h. Mets seal suht rägu kusjuures.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas hundikütt »

Koolist saab ka poppi teha :D See muidugi nali,küll jõuad käia :)
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas sooviku »

MLP kirjutas:yltse ei jorise lihtsalt tunnen huvi


:lol: "jorr" ei käinud üldse sinu kohta,MLP.See oli kunagi ühe mehe,kes ka kõike teadis, kasutajanimi.Ta on praegugi veel postituste arvu poolest teisel kohal. :M Mis sellest Jorrist saanud on,äkki keegi teab?
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas honkomees »

Mu teada teeb kingsepatööd edasi ... ise pole ka teda enam mitu aastat näinud, aga üks kolleeg hindab teda kui Tartu linna parimat kingseppa ja käib tema töökojas. Miks ta foorumi peale solvus, ei tea :?
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas kakuke »

Vaikselt elab. Ma ikka trehvan talle vahest külla. Feen käib tihedamini tal külas, viimati remontis tal arvutit ja selle eest saadad Star Dollar, mul siiani autos. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas puugi »

Ega kui ikka vaja pole ei ole mul vaja kellegagi vaielda!Mul on privas hoopis lõbusam seltskond ja ei pea kellegile aru andma kui palju koeri on ja mitu kährikut püüavad jne.Enamus siit lahkunud mehi heidavad ette,et siin tänitatakse ja suht väheste teadmistega tüübid võtavad sõna.Eesti on nii pisike,et kedagi ei tohi isegi p....e saatta.Ma ainult olen enda teadmisi ja sõprade kogemusi jaganud.MLP:Ma ei tunne loodetavasti ei sind ega sinu naist.Miks sul oli vaja solvata minu koeri kellega sa ei ole jahil käinud? :?: Ps.Jorrist on puudus! :M
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas sammal.habe »

ei ole küll jahikoera ja huntide teema, seega vabandust...
aga Jorri-taadi kingsepatööd võib vaid kiita. muide, ta parandab ja teeb ka püssikotte ja rihmasid. lasin oma sileraudsele koti teha ja olen rahul.
küllap ta vaikselt ikka foorumit jälgib, olen kindel :)
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas jorr »

Eks jahikoera hinda ja just hea jahikoera hinda ei tea meist keegi,ta ju pereliige.Enne võiks nati teisiti küsida,et mis naine maksab,siis alles jahikoer?Krantsid aga sellised,et kui ka kaovad,siis vaikus,tegemist ju krantsiga ja ta nagunii hulkus metsas ringi.Võetakse lihtsalt uus koer ja siis,et hind tähtis?Aga arvan sellest hundijutust,et kui juhtub selline õnnetus,et hunt,karu ja ilves langevad jahiloomade nimekirjast ajutiselt välja(kas või kolmeks-viieks aastaks),siis (nende arv muidugi tõuseks)kaoks äkki kiskjatel aukartus inimese ees ja tuleb ka inimeste murdmisjuhtumeid,hunt oli ju väga pikka aega lindprii ja nüüd on inimeste suhtes väga kavalaks muutunud et nagu inimese lõhna tunneb nii kaob.Ja kui nüüd äkki enam inimest kiskja ei karda,et siin on mitme otsaga lugu?Juba see aukartus inimese ees,peaks metsloomal veres olema,muidu ei saa metsloom inimesega koos elada.Praegu muidugi soositakse hunti ja juba kaovad koerad ja lambad,siis antakse sinna piirkonda hundilaske luba,kuid lubage naerda,ega hunt ole paigal ega oota?
noorus on ilus aeg
tommy
Postitusi: 2
Liitunud: K Juul 27, 2011 10:55 am

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas tommy »

Jube probleem...lammas murti maha.Hundid on nii pahad.Mida veel.
tommy
Postitusi: 2
Liitunud: K Juul 27, 2011 10:55 am

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas tommy »

olid ajad kui lehma karju käisid rüüstamas ja siis ka polnud nii suurt kisa kui nüüd mõne lamba ära lohistab siis teeme kohe metsad hundi vabaks!Huskumatu.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Jahikoera hind ja hundid?

Postitus Postitas puugi »

Kust need lambad nüüd järsku välja vudisid keset talve?
Vasta