Konkurss.

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Konkurss.

Postitus Postitas peepk »

Brendi ja saab ka jahikaaslaste poolt "tasuta"hüüdnimeks ilmselt Brändi.Seega kaks nime kasti õlle eest. Tuttaval sommil laika nimi :shock: :shock: :shock: Raibe :VS olgugi, et see midagi muud tähendab ja teine koer Laku (y)
TRG
Postitusi: 284
Liitunud: L Apr 23, 2011 8:36 pm

Re: Konkurss.

Postitus Postitas TRG »

Бонита ,Бейра,Босси ,Баука :)
Õnne peab olema
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Konkurss.

Postitus Postitas andrus »

Et kõik ausalt ära rääkida pean ma alustama sellest,et kõiges tundub olevat süüdi Kakuke.

Kuna tema ühe vestluse käigus pani ilmselt needuse peale ja ütles,et äkki ei sünnigi emast. Päris nii küll ei läinud kuid sündis üks emane ja selle jätab peremees omale.Ja kuna ma olen elanud selles vaimus,et koer tuleb maksku mis maksab siis saab ta olema teisest soost.
Seega hetkel tundub,et Võitjaks võiks kuulutada "selle" nimepakkuja.

rajaleidja kirjutas:Tegelikult on nii, et pane sinna passi üksta puha, mis nimi ja kutsu koera sellise nimega nagu ise tahad. Vahet pole, mis tähega hakkab.
jahismurf
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Konkurss.

Postitus Postitas kakuke »

Nii, et rajakas, mulle, kui suure töö tegijale pool kasti. :lol:
Miks ma selle mõtte peale tulin, et võib sündida vaid üks soovitud soost, oli asjaolu, et kui kunagi otsisin omale koera ja jõudsin mõttega sinnani, et tahan saada just isast saksa jahiterjerit. Sai torgitud soovikut ja selle emasel olid kutsikad tulemas ühe hea isasega. Minu peas oligi siis kindel plaan, et vot sealt tahan saada isast (isane tuleb ja selle ka võtan). Läks aga sedasi, et tuligi üks ja selle jättis sooviku enadale. Emast ma aga ise ei tahnud omale. Nii, et Andrus, loodan, et hakkas kergem. :lol:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta