OTSIN ISAST EESTI HAGIJAT PAARITAMISEKS

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
ylaskur
Postitusi: 18
Liitunud: E Apr 20, 2009 12:01 pm

OTSIN ISAST EESTI HAGIJAT PAARITAMISEKS

Postitus Postitas ylaskur »

Juba eakam hagijadaam VALGEKIHV TEESI (EST -03196/U06) otsib partnerit kutsikate saamiseks. Käib hooajal vähemalt kaks päeva nädalas jahil. Sellel aastal lastud tema eest 8 põtra, 2 siga, 4 jänest, kährikuid üle 20-ne. Ise tricolour tumedamate värvidega. Paariline peab olema ka tricolour, eelistatud on tumedamavärvilised. Partneri valikul eelistatakse jahipidamise huviga koera. Elukoht pole oluline, õigel ajal tuleme ise kosja! Sobivad partnerid ka väljaspoolt Eestit!
Tel: +372 5076040
jahisöber
Postitusi: 1
Liitunud: K Dets 18, 2013 10:49 pm

Re: OTSIN ISAST EESTI HAGIJAT PAARITAMISEKS

Postitus Postitas jahisöber »

Tere,

nägin teie kuulutust ning tahtsin küsida sellist asja, et kas on väga oluline, et koer jahil käib. Küsin, kuna meil endal on kodus 6.aastane isane eesti hagijas. Nimi Alfons ja kenneliks on Jahisõber. Ta on tricolor ja kõik muud nõuded ka täidetud ainult, et jahil ei käi. Kas teil on ka teisi pakkumisi tulnud? Saatsin teile ka pildi meie hagijast.
Manused
Alfons.jpeg
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: OTSIN ISAST EESTI HAGIJAT PAARITAMISEKS

Postitus Postitas pktaks »

Soovitan küsida Maris Siilmanni käest, kennel Sakste. Kasvatavad töötavaid Eesti hagijaid.
maris
Postitusi: 220
Liitunud: P Jaan 27, 2008 7:09 pm

Re: OTSIN ISAST EESTI HAGIJAT PAARITAMISEKS

Postitus Postitas maris »

jahisöber kirjutas:Küsin, kuna meil endal on kodus 6.aastane isane eesti hagijas. Nimi Alfons ja kenneliks on Jahisõber. Ta on tricolor ja kõik muud nõuded ka täidetud ainult, et jahil ei käi.

Millised need muud nõuded on, mis täidetud? Mis on Alfonsi turjakõrgus?
www.sakste.com - Sakste eesti hagijad
epood.smartdog.ee - palju kasulikku (jahi)koertele
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: OTSIN ISAST EESTI HAGIJAT PAARITAMISEKS

Postitus Postitas puugi »

pktaks kirjutas:Soovitan küsida Maris Siilmanni käest, kennel Sakste. Kasvatavad töötavaid Eesti hagijaid.

Küsige!
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: OTSIN ISAST EESTI HAGIJAT PAARITAMISEKS

Postitus Postitas vollifedja »

Väike meeldetuletus(igaks juhuks, heast südamest, mitte paha pärast!) FCi tõutunnistus peab olema peiul kaasas..
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: OTSIN ISAST EESTI HAGIJAT PAARITAMISEKS

Postitus Postitas puugi »

Peig on ikka oma kodus.Pruut läheb alati peigmehe juurde :!:
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: OTSIN ISAST EESTI HAGIJAT PAARITAMISEKS

Postitus Postitas vollifedja »

See on kokkuleppe küsimus, tänapäeval. Ei lase mina ühtegi "sukat"" isegi hoovi-mul isaseid veel-seda ulgu ja häda...mitmeks nädalaks.Pole mulle seda teiste poiste närveerimist vaja. Kohtume neutraalsel pinnal.
Minu teada tohib emastel pesakonnad olla enne 8 aastat.Nii et see ka veel. Kui eakas on eakas...
SUURKOER
Postitusi: 139
Liitunud: R Juun 22, 2007 6:37 pm

Re: OTSIN ISAST EESTI HAGIJAT PAARITAMISEKS

Postitus Postitas SUURKOER »

Kennel Jahisarv pakub kahte isast paaritamiseks.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: OTSIN ISAST EESTI HAGIJAT PAARITAMISEKS

Postitus Postitas puugi »

vollifedja kirjutas:See on kokkuleppe küsimus, tänapäeval. Ei lase mina ühtegi "sukat"" isegi hoovi-mul isaseid veel-seda ulgu ja häda...mitmeks nädalaks.Pole mulle seda teiste poiste närveerimist vaja. Kohtume neutraalsel pinnal.
Minu teada tohib emastel pesakonnad olla enne 8 aastat.Nii et see ka veel. Kui eakas on eakas...

Enne 9.sünnipäeva tohib viimast korda paaritada.
Vasta