spordika laskemoon

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Vasta
quentin
Postitusi: 72
Liitunud: L Jaan 20, 2007 11:13 am

spordika laskemoon

Postitus Postitas quentin »

Tervitus!

soovitage head moona spordikale, mis jookseb hästi ja lasketihedus oleks hea.

Tänud!
www.aigur.com
Ten
Postitusi: 161
Liitunud: K Mai 13, 2009 10:06 pm

Re: spordika laskemoon

Postitus Postitas Ten »

Tooming
Postitusi: 150
Liitunud: P Dets 02, 2007 3:13 pm

Re: spordika laskemoon

Postitus Postitas Tooming »

Olen väga palju erinevaid tooteid proovinud. Ma arvan, et 30-40 eri toodet (kiired, standard). Paremad lasketulemused (tihedus) olen saavutanud ikkagi standardmoonaga, nii 50m, kui ka 100m. Kui omad veel summutit, siis standardmoon ei tee pauku ning on väga mugav lasta (y)

RWS toode on väga hea jah, aga kallis! RWS 50 sain paremad tulemused, kui RWS 100-ga.

Odav, stabiilne ja täpe moon on Lapua standard, seda saab ka 500 purgiga/karbiga osta. Lapua center-x on sama hea kui RWS 50. Hea standardmoonaga suudan lasta lasud 2,5cm sisse 100 meetrilt tuulevaikse ilmaga. Vahest kolmese seeriaga lõikab kuuli auk kuuli auku :roll:

Kiiretest jätsin ainult 2 toodet: cci velocitor ja Winchester Super-X sõelale. Mõlema kiirus ~440m/s, lasketihedus 100 meetrilt 5cm sisse.

Kõige kallim moon on ilmselt Eley Tenex Ultimate EPS, aga mina küll WOW efekti ei saanud, tavalise lapua standardiga lasin sama tulemuse!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: spordika laskemoon

Postitus Postitas aivar00 »

Oskad soovitada kes praegu Lapua standarti 500 -seid purke müüb.
Endale ei ole silma hakanud - ostaksin 1000 tk kindlasti, hea hinna korral isegi 2000 (rohkem load ei võimalda).
ikka lõbusalt
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: spordika laskemoon

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Järsku Levandi.
Jack
Postitusi: 114
Liitunud: T Juul 05, 2005 9:55 am

Re: spordika laskemoon

Postitus Postitas Jack »

Kas mitte Tartu Trapperis ei olnud Lapua purke?
...kohe metsa...
Tooming
Postitusi: 150
Liitunud: P Dets 02, 2007 3:13 pm

Re: spordika laskemoon

Postitus Postitas Tooming »

aivar00 kirjutas:Oskad soovitada kes praegu Lapua standarti 500 -seid purke müüb.
Endale ei ole silma hakanud - ostaksin 1000 tk kindlasti, hea hinna korral isegi 2000 (rohkem load ei võimalda).


Waldu müüs kunagi hea hinnaga, kas ka praegu, ei tea. Kunagi oli ka Küti äris 500-st purki, aga seal oli kallis! Nende hinnaga sai Gladiusest 50 karpidega ostes sama hinnaga. 500-se mõte peaks olema ikka odavam hind :!: Kunagi tegin katset ja proovisin 500 purgi moona ja eraldi pakendatult- mina küll erilist täpsuse vahet ei märganud :roll:

Hetkel müüb lapua toodet Gladius, aga kas ka 500 purgiga, ei tea. Kõige lihtsam oleks helistada ja küsida.
Mõnest lasketiirust saaks ehk kõige parema hinnaga :M
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: spordika laskemoon

Postitus Postitas aivar00 »

Valdult isegi kunagi ostnud - nüüd juba ammu enam ei ole. Gladius meilile igatahes ei vasta. Ei ole ka Trapperis enam näinud. Pean veel Levandilt üle küsima - tema Lapuat maale tõi nagu ka Ahto soovitas.
ikka lõbusalt
Kert Kuuskla
Postitusi: 17
Liitunud: R Apr 27, 2012 9:37 am

Re: spordika laskemoon

Postitus Postitas Kert Kuuskla »

Kasutan Fiocchi Subsonic HP (22FHPSUB) moona ja minu relvast jookevad need 50 meetri peale ca kümnesendise mündi suurusess ringi (ja ega oma lasketäpsus paremat ei võimalda ka).
Osta saab seda Tallinnast 9mm OÜ-st ja 500-ste karpidena ostes on hind üpris mõistlik.
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: spordika laskemoon

Postitus Postitas kirp »

Oleneb, mida lased. Kui soovid liikuva märgi harjutamiseks, siis mina eelistan kiiremat moona. Harjumus jahiolukorras ka liiga palju ette võtta on kerge tekkima.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: spordika laskemoon

Postitus Postitas aivar00 »

Mis firma see 9mm OÜ on? Koduleht lahti ei lähe - Kalmistu tee 11 Tallinnas on aadressiks ainult märgitud. Seal olid vanasti Liiva laod.
ikka lõbusalt
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: spordika laskemoon

Postitus Postitas Henz »

Magdalena 3 on aadress aga peab ette helistama, sissepääs asub hoovis aga väravad elektroonilised.
Ja koduleht toimib ka.
http://www.9mm.ee/en/
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
Tooming
Postitusi: 150
Liitunud: P Dets 02, 2007 3:13 pm

Re: spordika laskemoon

Postitus Postitas Tooming »

Moon, mida tasub veel katsetada on cci standard. Selle moonaga olen mitu korda lasknud 10 lasulised seeriad 50m nii, et lehele jääb üks auk ja 100m 5 lasulised seeriad 2 eurose ala sisse. Sellise lasketiheduse laskmiseks peab olema muidugi tuulevaba ilm.
Ükskord lasin terve karbi (50tk) 100m peale nii, et kõik lasud jäid 2,5cm sisse (y) Seega päris stabiilne moon!


Jooksvat siga lasen http://www.sellier-bellot.cz/en/product ... etail/103/ selle moonaga. Kiire, odav ja piisavalt täpne.
suurekas
Postitusi: 18
Liitunud: N Nov 24, 2005 9:26 pm

Re: spordika laskemoon

Postitus Postitas suurekas »

Püsti seistes ja nn. käe pealt? Kui nii,siis fantastiline tulemus. :M
Vasta