BLONDOSID!

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Vasta
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

BLONDOSID!

Postitus Postitas kütt »

Võimalik tellida antud kuule! Tartus!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kas keegi on üritanud antud kuule konteinerisse ka panna, et jääks ära tülikas tinavöö paigaldamine :?:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Minu pakutavatel juba tinariba kenasti ümber, niiet pole vaja vaeva näha, lae ainult hülss ära ja...Näidis olemas kui huvi!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

avalikustaks hinna, pronks ju tänapäeval suht kallis metall. :D
Kasutaja avatar
shikaree
Postitusi: 141
Liitunud: T Dets 23, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas shikaree »

kakuke kirjutas:Kas keegi on üritanud antud kuule konteinerisse ka panna, et jääks ära tülikas tinavöö paigaldamine :?:

mõned aastad tagasi sai kasutatud blondosid 16kaliibrises konteineriga, parimad kuulid sileraudsele, mida tean/olen kasutanud. ja materjal ei pea kindlasti olema pronks.
seal on teine rebane!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

shikaree kirjutas:mõned aastad tagasi sai kasutatud blondosid 16kaliibrises konteineriga, parimad kuulid sileraudsele, mida tean/olen kasutanud. ja materjal ei pea kindlasti olema pronks.

Olen ka kuulnud terast pronksi asemel kasutatavat. Ega keegi tea, kas selline käik ka ballistilisi omadusi muutnud on? Järsku räägiksid paari sõnaga lähemalt, et milliseid konteinereid kasutasid, kas muutsid ka kuuli enda kuju (vist jätsid ka sooned tinavöödele ära) ja kõige tähtsam, kas oli tunda ka laskmise juures mingit erinevust?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
shikaree
Postitusi: 141
Liitunud: T Dets 23, 2003 6:25 pm

blondo on brå

Postitus Postitas shikaree »

ise ei muutnud ma midagi. kuulid tegi valmis üks hea sõber jahimehest treial. sooni tinavööde jaoks ta ei teinud. muidu nagu blondo ikka. mõõtusid ei oska öelda.
konteiner oli vene oma, selline millel pole ei sees ega väljaspool tugevdusribasid ega ka pikisooni, tüübi nime ei oska kahjuks öelda. konteineril lõikasin amortisaatori osa ära ja konteineri veel kord pikuti pooleks, selleks et väljalennul ei segaks kuuli lendu ja eemalduks kiiremini. konteinerit otsides tuleks konteineris kuuli lükata läbi raua, vaadata et minek pole liiga tihe ega ka liiga lohva.
lasknud olen vaid nende konkreetsete kuulidega, nii et teiste blondodega võrrelda ei oska.
looma tabamisel jääb ikka sisse ja annab kogu oma energia üle, mitte nii nagu brenneke, mis oma ekspansiivsusega tihti loomast läbi jookseb.
seal on teine rebane!
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Avalikustan BLONDO kuuli tükihinna koos tinaribadega peal, 35 EEK, materjaliks pronks. Aga huvitav tõesti, miks on rohkem levinud pronksist, mitte muudest materjalidest...kas vene ajast pärit komme, materjali saadavus oli siis odavam või mis? Või on kaaludel vahe ja miski muu oluline omadus?
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Kas 16-le ka on? Kui jah siis palun kontaktandmed, kui satun Tartu ehk saame kaubale :?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: blondo on brå

Postitus Postitas kakuke »

shikaree kirjutas:konteineril lõikasin amortisaatori osa ära ja konteineri veel kord pikuti pooleks, selleks et väljalennul ei segaks kuuli lendu ja eemalduks kiiremini.

Miks Sa amortisaatori tagant ära lõikasid? Kas muidu segab kuuli lendu? Ega ei mäleta, kas kuul istus konteineris tihedalt või lobedalt? :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
gloss
Postitusi: 110
Liitunud: E Dets 06, 2004 8:34 pm

Postitus Postitas gloss »

kas saaks kuidagi postiga(bussiga)ja ülekandega.ei satu eriti lõuna poole.
tahaks 16 kal. ja ca 5tk.
ega sul tinutus tinast vööd pole seal igast keemiat sees. :?:
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Postitus Postitas Olavi Kool »

andke märku kui paljudel oleks huvi blondo kuulide vastu kal. 28, 16 ja 12 tellisin Tartust varsti saan täpse hinna teada vöib jääda ca 10 EEK juurde. Kuulid tulevad terasest. Viisin täna näidised ära ja lähipäevil pen utlema koguse ja saan ka hinna teada( söltub kogusest)
naised saunas rääkisid
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

Olles treimisega kokkupuutunud, siis pakub huvi et miks see hind nii kallis tuleb, kas tinutamise pärast, või siis et partiid on väiksed???
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

gloss kirjutas:kas saaks kuidagi postiga(bussiga)ja ülekandega.ei satu eriti lõuna poole.
tahaks 16 kal. ja ca 5tk.
ega sul tinutus tinast vööd pole seal igast keemiat sees. :?:


Arvan, et Kütt'l pole neid kuule enam alles (paranda mind kui ma eksin). Postitusest ka suht aasta möödas. Ja ma tahaks teada, mida sa teed 5 kuuliga? Endal läheb juba tiirus proovimiseks 10 tk vähemalt. Edasi, jahti ju ka. ja äkki kuul sobib, siis 10 tk veel, minimaalselt. Aga 36 eq juures (kuul), siis peab ikka väga hea sileraudse kuul olema. 10 eq-sest hinnast saan ehk aru (nojah, ikkagi kallis). Kui laadimisele mõtlesin, siis sel kuul ootan 100st kuulipartiid, eks näis mis saab. Aga tegelikult, kui kuul ikka 10 eq tk, siis telliks ise ka 20-30 tk... ja seda ka juhul kui teaksin, et selle kuuliga saan püssi jooksma.. aga kui 9 eq-st padrunist lendab kuul sama hästi, siis... (see 10 eq on ikka lihtsalt kuuli hind?)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
gloss
Postitusi: 110
Liitunud: E Dets 06, 2004 8:34 pm

Postitus Postitas gloss »

mida ma 30-ga teen kui ei sobi. mul see suur paugutamise tuhin möödas kui lasen siis asja pärast. tegelt ega seda tinavööd kunagi tõesti ei tehtud vaid pandi ribidete konteinerisse mis 4-ks lõigati aga siis pidi igale püssile oma mõõtu kuulid tegema ja seda vist keegi ette ei võta?
Vasta