Norma Vulkan kogemus

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Vasta
RivoT
Postitusi: 6
Liitunud: L Juul 14, 2018 9:01 pm

Norma Vulkan kogemus

Postitus Postitas RivoT »

Tere

Kasutan Norma Vulkan 11,7 grammi 308 padruneid . Olen lasknud sokku ja see kuul lendab sokust läbi nagu nalja . Olen lasknud ka sokule nii-nimetatult õlga ja ka sealt lendas kuul sokust läbi . Jagage oma kogemusi selle padruniga kuidas seenestub jne

Rivo
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Norma Vulkan kogemus

Postitus Postitas plaaster »

Kasutasin Vulkanit kaliibriga 7x65R sea ja põdrajahiks ning "jalapealt kukkumist" eriti ei mäleta ning pigem jäi mulje, et lasin mööda. Meenub ka lask läbi sea kolju ning sissemineku ja väljatuleku augud olid sama suured kui kuuli läbmõõt ehk kuul ei avanenud ka luu vastu minnes. Õnneks oli alati koer käepärast ja mõningase otsimise järgi leidsin ikka loomad üles. Läksin üle Sako Hammerheadi peale ja enam probleemi pole. Norma moonast kasutan Oryxit ja väga rahul kaliiber .270WSM. 308win kaliibriga olen jäänud Lapua Mega 9,7 grammi peale.
Kalevm
Postitusi: 3
Liitunud: N Jaan 05, 2006 10:20 am

Re: Norma Vulkan kogemus

Postitus Postitas Kalevm »

Olen kasutanud 308WIN Norma Vulkani 11,7 gr kuuliga padruneid ei tea mis ajast, üle 20 aasta, arvan. Mingi aeg katsetasin läbi üle 10 erineva kuuli, kuid jäin ikkagi Vulkani juurde. Põdra puhul kuul reeglina loomast läbi ei jookse.
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: Norma Vulkan kogemus

Postitus Postitas Räven »

Väiksemast loomast võib tõesti avanemata läbi joosta. Suurema loomaga on kaks korda juhtunud, et tina irdub loomas vaskmantlist.
Vasta