Sileraudse kuulid

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Sileraudse kuulid

Postitus Postitas andrus »

Pole küll duplex aga selline näeb välja Rc PALLA, täna lasin kuldi 20 sammu pealt pool viltu tuli peale.Kaelast sisse ja õhk õrnalt puudutas käpa kohal selgroogu.Mats ja maas,rinnak jooksis hetkega verd täis ja valmis.Verevalumitest mitte haisugi.Aga kui oleks tabanud kuskile käpa konti....siis ma ei tea,kui ta juba paljas lihas muutub selliseks pudruks,mis ta siis kondiga teeb.

Pilt

.
Viimati muutis andrus, L Veebr 14, 2009 4:44 pm, muudetud 2 korda kokku.
jahismurf
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Läti Dupleks'i kuulid sileraudsele

Postitus Postitas rajaleidja »

:shock: Sellist killustunud sileda kuuli pole veel näinud. Pean vaatama, kus mu enda omad on ja viskan ka siis pildid juurde.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: Sileraudse kuulid

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Olen 3 siga lasknud RC4 Palla-ga, kesikud kukkusid kopsupauguga, kuul killustus tõesti. Põrsal "vedas" südame minema, ainult auk jäi järele! Selle kuuli täpsus on minu püssist erakordselt hea!
Kasutaja avatar
Eerik
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 20, 2009 7:11 pm

Re: Sileraudse kuulid

Postitus Postitas Eerik »

Kuskil keegi soovitas selliseid kuule . Täiesti tundmatu looma nahk minu jaoks . Saan nädala pärast karbikese laadimiseks , eks siis ole näha millega tegu . Väidetavalt juba 40 aastat tootmises olnud ja pidavat hästi sobima nii tiiru kui jahile . Lihtne on see kuul küll ...
Manused
0055713500 - BPI AQ Shotshell Slug 12 Gauge 1oz.jpg
0055713500 - BPI AQ Shotshell Slug 12 Gauge 1oz.jpg (10.79 KiB) Vaadatud 19361 korda
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Sileraudse kuulid

Postitus Postitas honkomees »

Sarnased ainult sabaosas sirged sooned on(olid) ka mul veneajast olemas, täpselt sellist ei mäleta
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Sileraudse kuulid

Postitus Postitas peepk »

honkomees ,küllap mõtlesid neid VJATKA nimelisi,ümar natuke tilga moodi ribidega ja plastmassist kausikujuline seib taga.Üks kehvemaid kuule millega omal ajal lastud sai,fakt et rauast nad välja ronisid aga märki nad kartsid lennates kuidas just tuju oli ja mitte sinna kuhu sihitud sai.
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Sileraudse kuulid

Postitus Postitas Priidik Õun »

Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Sileraudse kuulid

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Priidiku pildil peaks olema üks esimesi Polevo kuuli variante. Sai kunagi selliseid ka ise laetud 16 cal. Need jooksid küll suht hästi.
Kasutaja avatar
hagijas
Postitusi: 137
Liitunud: N Nov 25, 2004 10:24 pm

Re: Sileraudse kuulid

Postitus Postitas hagijas »

mina lasin selle priidiku pakutud kuuliga poisikesest peast oma esimese seagi :lol:
looma tuleb otsida jälgede lõpust
remington
Postitusi: 77
Liitunud: N Apr 13, 2006 7:09 pm

Re: Sileraudse kuulid

Postitus Postitas remington »

hagijas kirjutas:mina lasin selle priidiku pakutud kuuliga poisikesest peast oma esimese seagi :lol:

Mina kasutasin kunagi ka 16cal neid POLEV2 kuule.Ainult augu pressisin terava naaskliga sügavamaks ja ka koonusesse vähe rohkem. Lõi ilusasti kuuli looma sees kildudeks, ei mingeid suuri verevalumeid ja maha võttis hästi. Aastaringne pauk 2gr Bars rohtu taga.Need kuulid kerged ja tahavad rohkem rohtu, siis lendavad ka kompassi järgi 100m peale sinna kuhu sihid.Lased siledast nagu noore vindiga.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Sileraudse kuulid

Postitus Postitas honkomees »

Priidik Õun kirjutas:Kas see ?
URL: http://www.hot.ee/sillutaja//IMG_1746.JPG

Ei tea öelda, mu Wimax-net ei suuda seda pildijurakat lahti võtta, ikka kerib ülemise serva lahti, kust veel kuuli näha pole ja siis "Done"
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Eerik
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 20, 2009 7:11 pm

Re: Sileraudse kuulid

Postitus Postitas Eerik »

Ellnimetatud kuulid nüüd ära proovitud . Tiiru tulemustega igati rahul . Kuule palju polnud , oleks tahtnud rohkem katsetada . Lasin 35 meetrile , 50 ja 75 peale . Lähematele distantsidele kahe erineva rohukogusega . Tulistatud sai tavalisse püstoli lehte . 35-50 meetril 5 kuuli hajuring nr. 8 alas . 75 meetril olid kõik ilusti mustas või vähemalt puutusid seda . Tahab saada korraliku laengut , ehk siis suuremat algkiirust . Arvan ka , et silinder raud tuleb asjale kasuks .
Hetkel kiirusi ei mõõtnud , polnud aega nii suuri ettevalmistusi teha . Tellin kindlasti juurde , et neid täpsemalt läbi katsetad .
reinuvader
Postitusi: 105
Liitunud: T Dets 04, 2007 11:23 am

Re: Sileraudse kuulid

Postitus Postitas reinuvader »

Eerik kirjutas:Ellnimetatud kuulid nüüd ära proovitud . Tiiru tulemustega igati rahul . Kuule palju polnud , oleks tahtnud rohkem katsetada . Lasin 35 meetrile , 50 ja 75 peale . Lähematele distantsidele kahe erineva rohukogusega . Tulistatud sai tavalisse püstoli lehte . 35-50 meetril 5 kuuli hajuring nr. 8 alas . 75 meetril olid kõik ilusti mustas või vähemalt puutusid seda . Tahab saada korraliku laengut , ehk siis suuremat algkiirust . Arvan ka , et silinder raud tuleb asjale kasuks .
Hetkel kiirusi ei mõõtnud , polnud aega nii suuri ettevalmistusi teha . Tellin kindlasti juurde , et neid täpsemalt läbi katsetad .


se pystoli märkleht ei ytle mulle midagi, palju oli grupi läbimõõt millimeetrites?
kuidas se saba seal tina otsas kinni istub kas kruviga?
Robii
Postitusi: 3
Liitunud: P Mär 04, 2012 8:39 pm

Re: Sileraudse kuulid

Postitus Postitas Robii »

Mis oleksid sobilikud sileraudse kuulid põdra jaoks?
frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

Re: Sileraudse kuulid

Postitus Postitas frukt »

see mis raust parema tiheduse annab,mul ülemine brenneke originaal ja alumine dublex 50m kuulid kõrvuti ilma vaheta
Vasta