kenad kuulid

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Vasta
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

kenad kuulid

Postitus Postitas Olavi Kool »

on kellelgi aimu millega tegu ja kuda sinna kuulikasti käppapidi sisse pääseks? Kaliibrivalik paistab hea olema.

http://home.snafu.de/l.moeller/
naised saunas rääkisid
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Kontaktid on seal olemas. Tundub, et see kuul on Aafrika loomade jaoks tehtud. Eriti ei deformeeru, ei laiene, pigem annab otsast tükke ära. Eestis töötaks nagu täismantel, lendaks igalt poolt läbi?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

See leht ,mille lingi sa Teadjamiis siia panid, on üks huvitavamaid,mis netist leidnud ja mind kordi pannud kahetsema,et saksi keelest mõhkugi aru ei saa.
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

No mina saksi keelt ivake jagan :) ,,ja üldiselt palju kiitvaid sõnu seal selle mandi kohta , et siis hajuvus kuulidel väga väike ja ribide tõttu kuulil ka istuvad tihedamalt rauas ja hoiavad seetõttu rohkem gaase enda taga ,,,pidavat ka heade ballistiliste omadustega olema ,,,sobivad ka kaugele laskmiseks ,,nagu aafrikas vaja ,,arvan et meil kah
ise katsetaks küll just täismantleid rebase jahil siis
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Postitus Postitas Siili »

Päris põhjalikud andmed,sealjuures suudmekompensaatorite joonised koos andmete ja %-dega.
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Postitus Postitas Olavi Kool »

Tasub seda lehte uuesti külastada, seda on põhjalikult uuendatud
naised saunas rääkisid
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kindlasti on siinsed foorumlased juba märganud, et Mardil ka kuulid väljas. :)
http://www.baltichunter.ee/pood/index.p ... df65ab764e
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Postitus Postitas wsm »

Jah,Mardil ilusad kuulid reklaamis, kuid ühest asjast ei saa kuidagi aru,et millepärast kuulide hinnad on kosmilised pandud :twisted: . Niimoodi küll laskesporti ja jahimeisterlikkust ei tõsta :oops:
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Hinnad on arvestusega 50-100tk. Keegi ei keela meile helistada ja kogust küsida.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

wsm kirjutas:Niimoodi küll laskesporti ja jahimeisterlikkust ei tõsta :oops:

Minu loogika järgi seal polegi sellist nn trennikuuli ja seda vist pole ka taotletud. Kes see ikka premium klassi jahikuuliga trenni teeb. 224 kal kuulid küll väga mõistlikus hinnaklassis. :)
Kui vaid leiaks kompanjoni, prooviks hea meelega kahasse Barnese TSX 224kal 53gr isegi sokujahis ära. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eerik
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 20, 2009 7:11 pm

Re: kenad kuulid

Postitus Postitas Eerik »

http://home.snafu.de/l.moeller/ - Meil Eestis ka üks selline tegelane olemas , kes kõike katsetab ja proovib . Ta ei viitsi seda küll neti üles riputada .

Sarnaseid kuule teeb ka Euroopas üka firma - http://www.cartouches-sologne.fr/gpa.html
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: kenad kuulid

Postitus Postitas peepk »

http://www.municion.org ,seal kah tükiks ajaks vaatamist,ja kenasi kuulisi lausa soodakil ,kui viitsimist kõik lahti klikkida.
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: kenad kuulid

Postitus Postitas Motorist »

vaat kui huvitav kui loed vanu postitusi. Huvi pakkus mulle kaliiber 9,3x64, mis endal. Sellel juures ju super näitajad GEE 227m algkiirus üle 1000m/s energia 6000j ja kukkumine 300m 12,2 cm. Üle mõistuse :shock:
Samas kui lugesin ühte ingliskeelset kirjavahetust antud saidil, siis mõikasin niipalju, et osa nende toodangust nimelt LM105 sari nõuab väga erilist raua vindikeeret ja parim tulemus saavutatakse progreseeruva vindikeermega...sorry kui mu sõnastus mõnele mehele vale on :roll: ei ole sellel alal suur asjatundja...seega pean suu kinni selle koha pealt :V las mõni targem kommib neid vindi asju, ehk saan mina kah targaks :lol:
Jahipadrunid täitsa saadaval ka minu väärastunud kaliibri jaoks ja hind 4EUR tükk pole teab mis kallis võrreldes RWS (Barnaulist siinkohal vaikib mu suu) :lol:
Peab vist ühendust võtma oma saksa jahisõbraga, äkki on võimalik saada neid imeloomi nagu kodukas tal väidab :lol: . Ainus, mis veidi kõhedust tekitas minu kaliibri juures oli kuuli kaal 10g kui õieti aru sain ja algkiirus 1070m/s. :M
Kuidas selline kombi kokku sobib ehk oskab siin mõni teadjamiis rääkida, kes laadimisega pikemalt katsetanud on :D .
Tiit Karp
Postitusi: 236
Liitunud: R Juun 02, 2006 9:35 am

Re: kenad kuulid

Postitus Postitas Tiit Karp »

Peab vist ühendust võtma oma saksa jahisõbraga, äkki on võimalik saada neid imeloomi nagu kodukas tal väidab :lol: . Ainus, mis veidi kõhedust tekitas minu kaliibri juures oli kuuli kaal 10g kui õieti aru sain ja algkiirus 1070m/s. :M
Kuidas selline kombi kokku sobib ehk oskab siin mõni teadjamiis rääkida, kes laadimisega pikemalt katsetanud on :D .[/quote]

Kindlasti uuri arendatavat rõhku ja kas sinu relv seda talub
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: kenad kuulid

Postitus Postitas Motorist »

Tänan Tiit
Lutz Möller'i kodukas annab täpsed rõhud ja seda erinevate püssirohtudega laadides, kust aga leida toru jaoks vastavaid numbreid ei oska :( Relv Sauer Weatherby Europa ja vanust rohkem kui 30 aastat. Peaks olema valminud kuskil 70'te keskel, kui Weatherby ja Sauer mingi aeg koostööd tegid. Olen leidnud saitidelt paarist kohast viiteid kus keegi müüb ja keegi ostab, aga muid tehnilisi täpsustusi pole õnnestunud hankida :M
Järsku sul või mõnel kogemusi sellel alal rohkem. :shock:
Vasta