.22 LR Winchester kogemused?

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
intu
Postitusi: 103
Liitunud: K Mär 30, 2005 12:43 pm

Re: .22 LR Winchester kogemused?

Postitus Postitas intu »

Pilt .22LR õõnesninaga kuulist.

Pilt
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Minu kogenematu silm ütleb, et päris hea avanemine. Ehk täpsustad, mis moonaga tegu ja kui kaugelt lastud ja mille seest välja kougitud?
intu
Postitusi: 103
Liitunud: K Mär 30, 2005 12:43 pm

Postitus Postitas intu »

karupoeg kirjutas:Minu kogenematu silm ütleb, et päris hea avanemine. Ehk täpsustad, mis moonaga tegu ja kui kaugelt lastud ja mille seest välja kougitud?


Moona ja kaugust ei tea. Lastud vette.
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

kaalikas kirjutas:ja üldse on subsonic moonad ette nähtud summutiga laskmiseks,mis ei välista muidugi nende kasutamist ilma summutita,sellest ka algkiiruse piiramine 330m/s,minu meelest suht ebaühtlane moon,võibolla mulle sattus lihtsalt vananenud kraam,aga matsud olid ebaühtlased,vanasti oli saadaval head subsonic moona Lapua oma,roosas karbis,kas nüüd-ei tea,pole enam sellist relva!


Kas tõesti on alla helikiiruse (subsonic) .22lr moon mõeldud laskmiseks summutiga? Esimest korda kuulen.
Kuna nad lendavad alla helikiiruse, siis on nad niigi hääletud. Milleks siis veel summuti? Yle 330 m/s kuuli puhul on pauk kuuldav ja summuti kasutamine mõeldav.

Tänapäeval saab Kyti Ärist head Lapua 500 tk purgis moona.
Hundist toakoera ei saa.
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Postitus Postitas kaalikas »

kõik moonad millele lisandub liignimi SUBSONIC on tegelikult valmistatud kasutamiseks helisummutiga,punkt,ka 330m/s on pauk kuuldav puudub vaid litakas mis tekib kuuli helibarjääri ületamisel,füüsika härrased,füüsika!!!!!
In fact You look like a shit!
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

22LR kuulide energia on laias laastus üks ja seesama. Kuuli kaal ja kiirus on vastavas kooskõlas.
Lapual veidi tigedamad, suurema energiaga, on Speed Ace, 2,35 HP ja Scoremax, pingereale vastavalt.
Sarnaseid analooge on pea igal tootjal.
Vasta