Buffalo slug

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Kodanikud kuulispetsialistid

Postitus Postitas Eik »

jaak.siloauk kirjutas:Deerhunter aga annab EJS liikme kaardiga (selle esitamisel) kuni -13% hinnast alla VOT NII SÕBER Ärpleja :P


et saada 13% alla Deerhunterist peaks küll "minigun" (pildil) olema, et seda kogust padruneid mida 50500.- eest saab läbi paugutada.
EJS-kaardi soodukad(avaneb IE'ga)
Pilt[/url]
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

:A :A :A
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

Laskemoon

Postitus Postitas Kallekke »

Tiäi joht koh tu pääliina miis säärtsõ nimõ um saanuki?
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Või Viljandimaal kaart päris raha eest,meie saime siin Tartupool ilma.Ja see soodustus :?: noh bensiin ikka asjaks küll.
noorus on ilus aeg
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

jorr kirjutas:Või Viljandimaal kaart päris raha eest,meie saime siin Tartupool ilma.Ja see soodustus :?: noh bensiin ikka asjaks küll.


Ju siis teil maksis selts, või klubi kinni, meie siinpool maksime ka ise 8.- kaardi eest.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Soh, ma sain nii Võru- kui ka Tartumaalt ja mõlemal pool visati niisama kätte.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Kodanikud kuulispetsialistid

Postitus Postitas honkomees »

jaak.siloauk kirjutas:
honkomees kirjutas:
jaak.siloauk kirjutas:...Kui odavama moonaga tahad lasta siis on näiteks hea itaalia tootja RC PALLA maksab Deerhunter poodides vaid 14eek-i ...

Trapperis sam nt kronu odavam :lol:


Kuule maamees - kahju on, aga neil lihtsalt ainult kroon odavam, kuid kauppa ikka pole kohapeal olemas. Deerhunter aga annab EJS liikme kaardiga (selle esitamisel) kuni -13% hinnast alla VOT NII SÕBER Ärpleja :P

Nojah, ise ma sealt ostsin ja olemas need paugud olid ... Deerhunteri hinnad on tõeliselt röövellikud ja kui mingi suurema ostu teed, siis tõesti saab püsikliendina ka alla (ise peab nõudma, nt ma sain 3000 eeguse ostu pealt 5%). Enamasti jääb siis nende hind pärast alet teiste poodide tasemele ilma aleta :wink:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Jah kaardi omahind oli EJS majas oli 8.- Kas selts ise meestelt raha küsis või mitte-see enda juhatuse otsustada.
ikka lõbusalt
jaak.siloauk

Postitus Postitas jaak.siloauk »

gunnar kirjutas:
mudaahv kirjutas:jaak.sita... sorry siloauk, tundub su jutt vähe üleolev ka mulle.


See tundubki viimasel ajal trend et uued liitujad foorumis peavad oma kohuseks absoluutselt igale teemale vastata ja seda siis suht üleolevas ja plärtsuvas vormis. Kahju.


Nii rumalat juttu kui mõned selles foorumis kohati ajavad - peab kommenteerima, jah. Isiklikuks lähevad siinkohal pidevalt lollusi ajavad "ässad" :VS mitte aga foorumi uustulnukad.
jaak.siloauk

Postitus Postitas jaak.siloauk »

rajaleidja kirjutas:
mudaahv kirjutas:jaak.sita... sorry siloauk, tundub su jutt vähe üleolev ka mulle.

Eks tundub paljudele, kui juba tartu poe külastajaid maakateks nimetatakse.
Aga no anname talle natuke aega areneda ja kohaneda. Mees tõenäoliselt ise ikkagi pealinnast ju


Mudaahv & rajaleidja - täitsa maamehed... :oops: :oops: :oops: või kuidas ?!?! :roll:
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

jaak.siloauk kirjutas:
rajaleidja kirjutas:
mudaahv kirjutas:jaak.sita... sorry siloauk, tundub su jutt vähe üleolev ka mulle.

Eks tundub paljudele, kui juba tartu poe külastajaid maakateks nimetatakse.
Aga no anname talle natuke aega areneda ja kohaneda. Mees tõenäoliselt ise ikkagi pealinnast ju


Mudaahv & rajaleidja - täitsa maamehed... :oops: :oops: :oops: või kuidas ?!?! :roll:

Täitsa uhke kohe oma maaka tiitli üle. Maal ikka sigala sitahais tunduvalt parem lõhn kui pealinna vingugaas. Näed olin aasta pealinnas. Ei sobinud. Tõmbas ikka maale tagasi.
Väga austatud mitte maakas jaak. Kui sul sittagi tarka öelda ei ole, hoia oma suu kinni. Kui tahad suud pruukida, siis mine Koplisse. Tõenäoliselt seal harjavarrega kanni vahele saad, aga no pole hullu. Esimene kord pidi ikka valus olema.
ja kui tõesti on hädavajalik oma ülbust siin foorumis välja elada, siis selle jaoks on siin kummituba ja abiks on ka priva
jaak.siloauk

Postitus Postitas jaak.siloauk »

rajaleidja kirjutas:
jaak.siloauk kirjutas:
rajaleidja kirjutas:
mudaahv kirjutas:jaak.sita... sorry siloauk, tundub su jutt vähe üleolev ka mulle.

Eks tundub paljudele, kui juba tartu poe külastajaid maakateks nimetatakse.
Aga no anname talle natuke aega areneda ja kohaneda. Mees tõenäoliselt ise ikkagi pealinnast ju


Mudaahv & rajaleidja - täitsa maamehed... :oops: :oops: :oops: või kuidas ?!?! :roll:

Täitsa uhke kohe oma maaka tiitli üle. Maal ikka sigala sitahais tunduvalt parem lõhn kui pealinna vingugaas. Näed olin aasta pealinnas. Ei sobinud. Tõmbas ikka maale tagasi.
Väga austatud mitte maakas jaak. Kui sul sittagi tarka öelda ei ole, hoia oma suu kinni. Kui tahad suud pruukida, siis mine Koplisse. Tõenäoliselt seal harjavarrega kanni vahele saad, aga no pole hullu. Esimene kord pidi ikka valus olema.
ja kui tõesti on hädavajalik oma ülbust siin foorumis välja elada, siis selle jaoks on siin kummituba ja abiks on ka priva


Mina nii madalale ja sügavale selles diskussioonis /sellel levelil kus sina viibid/ ei lasku - soovitan siinkohal sul selline keelekasutus lõpetada astuda läbi mõnest anonüümsete tugigrupist ......... õnnestumisel oled jäänud ellu. (n)
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Uurisin natuke maad ja selgus, et anonüümsete maakate tugirühma hetkel veel ei ole. Vaatamata sellele luban anda endast parima, et parandada oma suhtumist sinu vastu. Eks ta raske saab olema, aga I do my best :!:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

See teema on läinud kätte isiklikuks lahmimiseks ja läheb lukku!
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Suletud