sileda moon

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
rainman
Postitusi: 14
Liitunud: N Mär 08, 2007 2:05 pm

sileda moon

Postitus Postitas rainman »

mõtlesin et küsin ka enne kui kuskil uupi haavleimoona ostma lähen, et äkki oskab keegi soovitada kus ja kes müüb suuremas koguses ja normaalse hinnaga padruneid, soov oleks siis osta vähemalt 1000 padrunit pigipardi laskmiseks. ja kui kellegil infot kust ka pigiparte saaks hea hinnaga oleks ka see info oodatud!
r.p
Kasutaja avatar
metsavana
Postitusi: 82
Liitunud: K Okt 20, 2004 6:23 pm

Postitus Postitas metsavana »

Padrunite hinnakiri siin olemas ja viimane kord kui käisin oli tal ka ''pigiparte ''.
rainman
Postitusi: 14
Liitunud: N Mär 08, 2007 2:05 pm

Postitus Postitas rainman »

njaa seda ei teadnudki eks homme helistan ja küsin üle mis se suurema koguse hinnaks tuleb- tänud metsavana

ei tea kui valdulst osta kas saaks moona ka posti teel koju kätte :lol: natuke kauge hakata nüüd sellepärast teiselepoole tallinna sõitma, aga eks se selgubjuba homme. :)

aga äkki on kellegil veel mõni pood tagataskus kust moona saaks normaalse hinnaga?! :roll:
r.p
raimss
Postitusi: 44
Liitunud: P Okt 02, 2005 10:20 pm

Postitus Postitas raimss »

Trapper Tartus; Anome Rakveres.Iseasi on, mida keegi
norm.hinnaks peab.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Peab ikka kõva ale olema ,et minna ühest eesti otsast teise pauke tooma.Kütte ja oma aja kulu?Mine aga Anomesse Igori jutule küll 1000 pealt alla ikka saad.Aga enne 14-ndat ei ole mõtet ta ei ole eestis ja müüja ei ole just õige inimene hinna kohapealt vaidlema.Kui sul just idast võtta ei ole.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Sa võid klubist ka küsida ma olen neil moon näinud.
rainman
Postitusi: 14
Liitunud: N Mär 08, 2007 2:05 pm

Postitus Postitas rainman »

nii alustame klubist, mis klubist? mustlesk ma vaatan et sa ka idast seleta nati ma vb ei jaga hetkel lahti kuhu pöörduma peaks!!!

norm hind, ma uurisin miskiaeg eelmine aasta tartus seal pakuti üsna soodsalt minuarust jäi üle tuhande paugu ostmisel hinnaks alla 2 kr. et sellise hinnaga oleksin nõus ja arvatavasti ka 2 kr. ( aga miskipärast ei leia hinnapakkumist üles ja ei mäleta enam mis selle asutuse nimi ka oli kust pakkumist küsisin)

ja anome müüja kohapealt ei ole probleeme saan temaga samahästi läbi kui igoriga aga lihtsalt nemad ostavad sisse juba nii kallilt et se nende soodukas teeks tasa mu tallina sõidu :D ( kas 1000 padrunit- 2500kr või 1000 padrunit - 2000 kr.) muidugi valdu hind veel lahtine kuna alles reedel helistan!! :?

hea oleks kui saaks osta otse maaletoojalt sest nemad saavad seda moona tõsiselt odavalt!!

ega keegi ei tea mis tartu trapperis haavli moona hinnad on?
r.p
rainman
Postitusi: 14
Liitunud: N Mär 08, 2007 2:05 pm

Postitus Postitas rainman »

leidsin trapperi hinnad!! odavim moon on 2.89kr ja üle 1000 pati on - 10% natuke nadi :?

aga peaks helistama ja uurima
r.p
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Isegi kui saaksid raplast 1.85.- kas siis tasub ikka sõita teise ilma otsa ainult selle pärast? Postiga ei saada sulle keegi sellist kaupa.


Ära sa kõike päris tasuta kah taha saada lase teistel kah elada. :wink:

Leiva poes sa ju ei käi kauplemas.Ja ma kujutan ette ,et jahikaupluste hindade juures sinu 2800.- ost ei ole nagu mitte midagi,et sulle seal ulme % teha.
rainman
Postitusi: 14
Liitunud: N Mär 08, 2007 2:05 pm

Postitus Postitas rainman »

no jah aga alati võib ju uurida kust saaks odavamalt. laus lollus oleks esimeselt ettejuhtuvalt kogu kupatus ära osta kui pärast tuleb välja et raha mis säästnud oleksid oleks ka kuhugile mujale ilusti sobinud.

kas se 1.85 oli laest võetud hind või midagi kindlat?
ja eks kõik tahavad elada kes kaupleb et endale jääks rohkem millest elada teine jälle vastupidi!
r.p
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Postitus Postitas wsm »

Tartu Trapperisse lähiajal saabub partii Hispaania sportingu moona.Kuid kõige odavamate sortide hinnad jäävad 2,5 krooni kanti.
Lootus saada alet koguse pealt on minimaalne,kui just võtta 10tuh. tükki,siis ehk mõni sent saad alla,aga sellel pole mõtet.
Itaalia moona hind ikka 3 krooni juures ja üle selle.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Kuskil oksal üks linnuke laulis ,et vist saab Anome S&B maaletoomis õiguse.Siis võid minna Igoriga kauplema aga noh jah ...........
rainman
Postitusi: 14
Liitunud: N Mär 08, 2007 2:05 pm

Postitus Postitas rainman »

sa ei kujuta ette kui ammu ma igorilt seda juttu kuulsin :D
r.p
Temor
Postitusi: 5
Liitunud: K Veebr 01, 2006 12:10 pm

Postitus Postitas Temor »

Vaadake viimast jahimeest sõbrad ja Anome reklaami seal, seal selgelt kirjad, et Itaalia pauk NobelSportItalia on hind 1000 tk a´alates 2.30 ja selle raha eest ka 28g. Ise tõin omad kastid sealt ära juba. Mul hinnakiri ees ja valikut seal on...
raimss
Postitusi: 44
Liitunud: P Okt 02, 2005 10:20 pm

Postitus Postitas raimss »

hinnaga 1.85. spordipadrunite ostmise mõtte peate küll maha matma.
Sellise hinna aegadest saadik tina ja vase hind maailmas mitu naksu
üles teinud ja sama ka padrunitootjad.
Ja eesti hinnad ei lähegi enne paremaks kui eestis kordades rohkem
laskma hakatakse. kui maaletooja toob 300000-400000 tk.kaupa
padruneid, siis see kogus on nii tühine,et tootja küll ei hakka
selle pärast mingit erihinda sebima.Ja kui keegi saab nn. maaletoomise
õiguse,ega see iseenesest kohe superhinda ei taga-küssa on ikka kogustes
+transahind+müüja peaks ikka midagi teenima ka.
Nii et mehed püssid selga ja tiiru,talv ammu läbi!
Võtke aga perelaenu ja päikeselaenu jakodulaenu ning ostke aga
häid püsse ning padruneid;kes teab,millal jälle selline tarbimispidu
tulla võib!
Vasta