Winchester Slug

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Vasta
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

Winchester Slug

Postitus Postitas Kallekke »

Kas keegi teab sellest veel täpsemat kuuli- padrunit 16,12 cal-ile?
täitsa imestama pani kohe tulemus.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
bambino
Postitusi: 134
Liitunud: K Nov 30, 2005 11:44 am

Postitus Postitas bambino »

kirjuta tulemustest ka, muidu ei oska miskit kosta
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Postitus Postitas kaalikas »

teab küll,proovi B&P Gualandit!!!
In fact You look like a shit!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

kaalikas kirjutas:teab küll,proovi B&P Gualandit!!!

Samad sõnad siin.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

Winchester Slug

Postitus Postitas Kallekke »

Lasime kunagi sõbra püssist 16 cal ja pooltsokk kukkedega horisontaal ja 4 kordse optikaga 30meetri pealt nii et kuulide aukude vahel vaheseinu ei olnud märklehes-täistsokk raud niihästi ei jooksnud ja ilmselt ei saagi joosta kuna kuuliraud ike täissilinder. winsu slugiga jääb ka paras suitsupilv hõljuma.
tea kus seda Gualandit müüakse või mis maksab,mitme grammine kuul sel 12-nesele ja kas tina kasvatab hullusti torru-Läti kuul on hirmus tina kasvataja näiteks.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mina ostsin oma 16kal seda Tallinnast Mustamäe Küti ärist, aga müüakse ka Tartus Trapperis. Näinud olen seda ka Tartu Deerhunteris, aga müüja poolt vaadatuna parema hinnaga. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Postitus Postitas kaalikas »

ei jäta tina rauda,vähemalt pole tähele pand,lasen ka pool ta täistsokk raudadest,täpsus on ideaalne,ülemisest 30 ne pealt laks ja siis alumisest rauast kui sihid eelmisse kuuliauku laseb alumisest niimoodi et lõikab poole kuuliga eelmist auku,ei aja iba kes tahab võib mu püssiga proovida,tootja koduleht väidab et võib lasta igasuguse tsokiga!
In fact You look like a shit!
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

kaalikas kirjutas:ei jäta tina rauda,vähemalt pole tähele pand,lasen ka pool ta täistsokk raudadest,täpsus on ideaalne,ülemisest 30 ne pealt laks ja siis alumisest rauast kui sihid eelmisse kuuliauku laseb alumisest niimoodi et lõikab poole kuuliga eelmist auku,ei aja iba kes tahab võib mu püssiga proovida,tootja koduleht väidab et võib lasta igasuguse tsokiga!


Lühidalt öeldes on mul samasugused kogemused nagu Kaalikal. Hind ei ole jahipidamiseks tappev, 12kal on vist 15kr/tk. Küti Äri müütab.
Vasta