Aidake vindile sobiv padrun leida!

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Postitus Postitas Margo »

Tegelt meil on kombeks, et ajus ei lasta ja pole mõtet relva seljas tassida. Käin isaga koos jahil ja korraga pole ajus kunagi. Niiet kahepeale üks relv oleks suht praktiline. Kuigi ta kapis seistes leiba ei küsi, kuid leian sellele rahale parema otstarve, kui "riiulil hoidmise".

Kui kunagi peaks vaja minema eks ostan uue siis.
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
oks
Postitusi: 72
Liitunud: E Mär 12, 2007 6:48 pm

Postitus Postitas oks »

Ei saa mina aru...vend algul küsib nõu...saab nõu...ostab poole kallima püssi, kui plaanitud...müüb üsna pea maha...ei olnud siis hea püss või...olen seda meelt endiselt, et osta nii kallis püss, kui tahad aga laskma pead ikka ise...kummaline su teema Margo :(
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Et kalli püssi ostsid ja kohe maha müüd,oma asi muidugi.Nüüd siis padrunit vaja,kuid milleks,püss ju müügis?Nagu mina aru sain,olid sul ostmise juures ka "pets" mehed kaasas,no kas nemad padrunit ei oska soovitada?Siin Foorumis mehed soovitavad sulle oma kogemustest püssi ja nüüd ka padruni aga milleks,sa müüd ju kogu kupatuse kohe ära?Mul selline tunne,et sa vist tahtsid lihtsalt oma rahakoti paksust näidata ja nüüd hädas "nagu l... latsega"?
noorus on ilus aeg
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Postitus Postitas Margo »

Eks arvamused ole igal ühel omad, tõsi ta on, et relv sai ostetud natuke läbimõtlematult, kuid kui soovi on ja võimalust miks ka mitte.
Igaljuhul relvast lahti saamine ei ole mu eesmärk ja kui keegi osta ei soovi siis eks ta mulle lihtsam ole. Pealegi ei osanud ma arvata, et vanaisa oma vindi veel pärandab, kuid see selgus alles peale ostu :(

Takistuseks on ka see, et meie jahimaadel saame aastas max 2 põdra luba ja mõned sead, ennem, kui mujale klubisse plaan astuda pole, ei ole vaja ka sellist arsenali koju. Nagu eelpool mainisin, kui vajadus tuleb siis poest saab uue relva kiiresti.

Padrunite küsimus tekkis sellest, et kes relva soovitasid kasutavad LAPUA moona ja nt. Norma toodangut saab poodi minnes igaltpoolt.

Ega rohkem ei olegi oma õigustuseks öelda, kui keegib head relva üsna hea hinnaga siis palun, kui ei soovi siis ega ta mul kapis leiba ei küsi ja hea kui vajadusel võtta on.
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Postitus Postitas Karmo »

Mina paneks selle teema lukku!
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Postitus Postitas Margo »

Karmo kirjutas:Mina paneks selle teema lukku!


Nõustun!
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
Suletud