sellier-bellot laeb tsx´i

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

sellier-bellot laeb tsx´i

Postitus Postitas sniper »

http://www.sellier-bellot.cz/barnes-tri ... product=27
Kolasin ringi ja leidsin et S&B laeb BARNES TSX´i :A Kas keegi on kuskil müügil näinud Eestis :?:
Kasutaja avatar
Tartu@udaff.com
Postitusi: 38
Liitunud: L Sept 23, 2006 9:22 am

Postitus Postitas Tartu@udaff.com »

jahipaun müüb S@B küll, aga ,kas BARNES TSX´i müüb , seda ei tea.
Olin kasutanud S@B laskemoona FMJ ja SP , enam ei osta, iga viies padrun- prak.
Isegi iga padruni paugu tugevus on erinev. Poolautomaat mõnikord ei lae ümber ka.
Jahil, kirikus ja saunas kõik on võrdsed
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

S&B

Postitus Postitas Kallekke »

Tartu@udaff.com kirjutas:jahipaun müüb S@B küll, aga ,kas BARNES TSX´i müüb , seda ei tea.
Olin kasutanud S@B laskemoona FMJ ja SP , enam ei osta, iga viies padrun- prak.
Isegi iga padruni paugu tugevus on erinev. Poolautomaat mõnikord ei lae ümber ka.


Tunneks lihtsalt huvi et millise kal.-l praaki esines ja mis püssiga-kuuliga(FMJ ja SP küll aga mis kaaludega) ja milles see praak seisnes?

P.S. S&B laadib Sierra kuuliga ka padruneid aga kas neid Eestis ka saada on ei oska öelda-ilmselt liiga kallid kaupmehel edasi müüa.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

mu teada tal saiga-308 ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Norma ka laadib Barnes TSX-i aga mis kaliibrites pakutakse peate Trapperist ja Deerhunterist uurima!
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

deerhunterist ma mingi aeg tagasi uurisin nemad toovad Hornady laetud pauke. Letis pole kui tahad pead vähemalt 200 tk ostma. Norma omasid nad ei pakkunud.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Tartu@udaff.com kirjutas:jahipaun müüb S@B küll, aga ,kas BARNES TSX´i müüb , seda ei tea.
Olin kasutanud S@B laskemoona FMJ ja SP , enam ei osta, iga viies padrun- prak.
Isegi iga padruni paugu tugevus on erinev. Poolautomaat mõnikord ei lae ümber ka.


Ise lasime korra hädapärast tiirus isegi 2xVSS läbi SB, ei täheldanud küll ühtegi praaki.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Eraser kirjutas: Ise lasime korra hädapärast tiirus isegi 2xVSS läbi SB, ei täheldanud küll ühtegi praaki.

See on tõepoolest suurepärane viis moona testimiseks. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

kakuke kirjutas:
Eraser kirjutas: Ise lasime korra hädapärast tiirus isegi 2xVSS läbi SB, ei täheldanud küll ühtegi praaki.

See on tõepoolest suurepärane viis moona testimiseks. ;)



Ma mõtlesin, et praagi all mõtleb ta tõrget.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

sniper kirjutas:deerhunterist ma mingi aeg tagasi uurisin nemad toovad Hornady laetud pauke. Letis pole kui tahad pead vähemalt 200 tk ostma. Norma omasid nad ei pakkunud.




?? Hornady laetud pauke?? Norma laetud padruneid müüvad ja Barnes TSX-kuul on ka letis olnud. Kui väga raske ei ole, helistage 6 410 960 ja küsige järgi!
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

Helistades ma selle info saingi. Pakuti hornady laetud padrunit barnes tsx´iga. Miinimum kogus 200 tk. Äkki eksis firma nimega, kuramus seda teab aga vastus oli selline :M
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

sniper kirjutas:Helistades ma selle info saingi. Pakuti hornady laetud padrunit barnes tsx´iga. Miinimum kogus 200 tk. Äkki eksis firma nimega, kuramus seda teab aga vastus oli selline :M




Esiteks ei müü Deerhunter Hornady laetud padruneid ja pole seda kunagi teinud
Teiseks ei laadi peamiselt kuulitootja Hornady mitte ühtegi "võõrast" kuuli oma padrunitesse...
Kas Mersu müüb uusi Audisid?

Kõige soodsama hinnaga TSX on Sako laetud, saab neid Küti Ärist ja selle kuuli nimi on siis "nende keeles" Powerhead (Sako koduleht on uuendamata Barnes X, tegelikult on 2007 kataloogis juba TSX...)
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

Laskemoon

Postitus Postitas Kallekke »

Kaupol on õigus;Teiseks ei laadi peamiselt kuulitootja Hornady mitte ühtegi "võõrast" kuuli oma padrunitesse..

Hornady võõraste ehetega ennast ei ehi.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

kordan veelkord. SELLISE INFORMATSIOONI SAIN MA TELEFONI TEEL DEERHUNTERI POEST. EGA MA ISE SEDA EI LEIUTANUD. Proovige siis uuesti helistada küsige ja vaadake mis firmat teile pakutakse.
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

Laskemoon

Postitus Postitas Kallekke »

sniper kirjutas:kordan veelkord. SELLISE INFORMATSIOONI SAIN MA TELEFONI TEEL DEERHUNTERI POEST. EGA MA ISE SEDA EI LEIUTANUD. Proovige siis uuesti helistada küsige ja vaadake mis firmat teile pakutakse.


Ja snaiper on muidugi selline mees kes kõigi kaupmeeste jutte usub ja veel telefoni teel(võibolla oli Deerhunteris koristaja telefoni otsas tol momendil?)

P.S. minule aitas küll ühekordsest visiidist sinna kauplusse,helistamine ja mingi asja küsimine sinna on jumala mõtetu asi ja kõnealustusmaks on ka arvatavasti sama mis kauplusse sisseastumismaks(ootan mitut tagasihelistamist juba pea aasta).
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Vasta