ARROWHEAD II

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
hunt
Postitusi: 138
Liitunud: T Mär 16, 2004 10:20 pm

Postitus Postitas hunt »

No see Arrovheed on Sako enda mõeldud nimi. Õige nimi on Swift Scirocco II®. Sako kodulehelt saad ka teada, mis kaliibritele laeb.
Tagasisidet ei ole. Wink Võta mõni Usa lehekülg lahti ja arvan, et ei jõua ühe päevaga ära lugeda. Naine ajab malakaga tööle enne, kui muidu arvuti tagant minema ei saa.

Kui sa vaataksid Sako kodulehte, siis näeksid, et arrowheadi laetakse ainult 9,3x66 Sako 16,2gr. Mida ma selle põhjal järeldama peaksin? 222 rem-i ja 9,3x66 vahe on ju üsna suur. :)
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Vahe on väike. Mõni mill kõigest. Lihtsalt et ega seda Arrowhead II-e ka nigu ei laeta või mes? :shock:
hunt
Postitusi: 138
Liitunud: T Mär 16, 2004 10:20 pm

Postitus Postitas hunt »

Ei laeta küll jah.Aga,Sako Arrowhead on reaalselt 222-el olemas.Sellepärast ka küsimus-on kellegil kogemus olemas meie oludes.
aivara
Postitusi: 37
Liitunud: L Apr 02, 2005 10:38 am

Postitus Postitas aivara »

Kogemus Arrowhead II 7rem mag-ga täiesti olemas. Kuna ise laadimiskeemiat ei jaga, olen ära katsetanud ilmselt kõik 7 rem magi poemoonad, mis eestis saada. Minu Tikka T3 varmintist jookseb Arrowhead II seniproovituist kõige parema tihedusega. Senini oli lemmik Norma laetud Barnesi TSX, mille kohta ei ütle ka ühtegi paha sõna (samas Sako poolt laetuna ja Powerheadi nime all müüdav padruni tihedus ei kannata mingit kriitikat)
Arrowheadi puhul on üllatav, et pea kõik kuulid olen sigade seest kätte saanud (seda nii 50m kui ka ca 200m kauguselt tulistatuna). Ekspansiivsuse kohta ei oska ka ühtki paha sõna öelda, kuigi 7 rem magi energia on piisav ilmselt igasuguse padruniga.
Ainukese tõrvatilgana meepotti peab ütlema, et kahel korral on täpselt risti ees seisnud ja käpa taha tabamuse saanud 2-3 aastasest kuldipoisis kuul trajektoori muutes hirmsa laastamistöö teinud ning tagakäpas peatunud.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

aivara kirjutas:Kogemus Arrowhead II 7rem mag-ga täiesti olemas. Kuna ise laadimiskeemiat ei jaga, olen ära katsetanud ilmselt kõik 7 rem magi poemoonad, mis eestis saada. Minu Tikka T3 varmintist jookseb Arrowhead II seniproovituist kõige parema tihedusega. Senini oli lemmik Norma laetud Barnesi TSX, mille kohta ei ütle ka ühtegi paha sõna (samas Sako poolt laetuna ja Powerheadi nime all müüdav padruni tihedus ei kannata mingit kriitikat)
Arrowheadi puhul on üllatav, et pea kõik kuulid olen sigade seest kätte saanud (seda nii 50m kui ka ca 200m kauguselt tulistatuna). Ekspansiivsuse kohta ei oska ka ühtki paha sõna öelda, kuigi 7 rem magi energia on piisav ilmselt igasuguse padruniga.
Ainukese tõrvatilgana meepotti peab ütlema, et kahel korral on täpselt risti ees seisnud ja käpa taha tabamuse saanud 2-3 aastasest kuldipoisis kuul trajektoori muutes hirmsa laastamistöö teinud ning tagakäpas peatunud.



See on hea, et keegi katsetab Scirocco II! Sa võiks hajuringidest ka rääkida(mitu cm 100 m pealt?) saaks mingi pildi ette, mul ausalt on Scirocco II jäänud huvisfäärist välja sest ta on omadustelt sarnane Accubondi ja Interbondiga aga kuuli hinnalt ebamõistlikult kallis...

pane mõne kuuli pilt siia üles saaks vaadelda kas deformeerub kumerajooneliseks või on ka teravad servad olemas (nagu Barnes TSX-il)
turbolents
Postitusi: 118
Liitunud: T Aug 07, 2007 9:05 pm

Postitus Postitas turbolents »

Vabandage võhiklikust minu võhiklikust, aga mis vahe sellel on, kas kuuli otsad lähevad deformeerumisel teravaks või mitte?
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

turbolents kirjutas:Vabandage võhiklikust minu võhiklikust, aga mis vahe sellel on, kas kuuli otsad lähevad deformeerumisel teravaks või mitte?


Haavakanali kuju ja suurus, purustused jms asjad võiksid nt olla otseses sõltuvuses..
M695
Postitusi: 93
Liitunud: N Aug 04, 2005 6:11 pm

Postitus Postitas M695 »

Mina http://www.swiftbullets.com/index2a.html kodulehelt küll ei lugenud välja et nad teeks 222 kuule mis oleks 3,2g
Ja nagu aru võib saada on Scirocco II ainult musta plastotsaga aga see mida Küti Äris pakutakse on oranšiga.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Kui oranži otsaga siis on Nosler Ballistic Tip Varmint kuul. Saab väga kiireks (näiteks 1200 m/sek nagu nalja) laadida ja väga täpne kuul.

http://www.nosler.com/index.php?p=3&bullet=2

Hea rotte lasta, suslikuid ja preeriakoera! Eesti jahimehele väga vajalik! 8) :oops: :lol:
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Kaupo Kindsigo kirjutas:
pane mõne kuuli pilt siia üles saaks vaadelda kas deformeerub kumerajooneliseks või on ka teravad servad olemas (nagu Barnes TSX-il)


Kodulehel olevate piltide järgi paistab seenestuvat analoogselt Accubond´iga.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Mul kah nigu meelde jäänd, et Scirocco espessal pikamaakuul kõvadele magnumkaliibritele.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Hea uudis on see, et Scirocco II on tunduvalt odavamaks läinud kui vanasti! Peaks vist proovima ja ühe partii tellima ja laadima!

Korpus on tugevamaks läinud ja tagaots on lausa väga massiivne, kannatab väga võimsate laengutega laadimist!
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

sellise vastuse sai swiftist

Scirocco original or Scirocco II, both have a signature black tip. They have never been made, nor will they with any other color. The white tip color in America is used by Nosler on it's Accubond bullet, which is not near as tough as the Scirocco II bullet.

We did sell last year and also in 2005- 7mm and 30 cal Scirocco bullets to Sako for their ammunition.

Hope this answers your question. Thanks for your interest in Swift products.

Best regards,

William D. Hober
President



Huvitav on see et ma ostsin arrowhead II(karbil ilusti kirjas) ja valge plastik ots oli. Saa nüüd aru mida sa tegelikult ostad? Igaljuhul swifti kuul see siis ei ole. :M
M695
Postitusi: 93
Liitunud: N Aug 04, 2005 6:11 pm

Postitus Postitas M695 »

Sai siis ostetud Sako nn ARROWHEAD kuulidega padruneid kaliibris 222REM 3.2g. Minu püss (Tikka T3 varmint) loobib neid kuule u15cm ringis, samas sako fmj 3.2g laseb 1.5cm ringi
Tooming
Postitusi: 150
Liitunud: P Dets 02, 2007 3:13 pm

Postitus Postitas Tooming »

Olen kasutanud , päris hea kuul . Proovisin kitse peal . Looma võtab väga hästi maha . Kits on maksimaalselt 1-2 sammu teinud ja jäänud .Aga purustused on suured . Kitse jaoks liiga suurte purustustega . Põdra ja sea jaoks peaks olema väga hea .
Vasta