Parima ballistikaga 308 tehasemoon ?

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Postitus Postitas kaalikas »

no sain aru,ma tean ka onusid kes õngivad rebaseid 300 pealt,pooled saavad kätte-pooled lähevad kaduma,sead pistavad hiljem raiped nahka ja oh üllatust -ilmunud on ei tea kustkohast sõbralik keeritsuss!
In fact You look like a shit!
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Tooming kirjutas:
Mis on ikkagi parim , mida kasutad ?


Rebase tarbeks olen hakanud eelistama Sako FMJ 8,0g. Viimasel ajal eelistan küll enda laetud padruneid, sest nagu Kakuke juba mainis, on tootja laetud erinevatel partiidel kuuli trajektoor erinev (mõnikord võib isegi nurga taha laskmine õnnestuda). Ise ei julgeks küll rebast välitingimustes kaugemalt kui 200m üritadagi, sest sellisel distantsil mõjutab tabamise täpsust juba kerge tuulekenegi väga üllatavalt.
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Postitus Postitas kaalikas »

no ei ole küll normaalse tootja padrunitel erilist kõrvalekallet täheldanud
In fact You look like a shit!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mis asi on normaalne? Ma olen seda täheldanud näiteks nii Norma, kui ka Sako juures.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Rebase jahtimise eesmärgiks on karusnaha saamine? Siis Norma Jaktmatch FMJ.
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

kaalikas kirjutas:no ei ole küll normaalse tootja padrunitel erilist kõrvalekallet täheldanud


Võta Sako Arrowhead II (.308 win). (laetud nosler accubondiga). Osta kaks karpi ja mine proovi. Enda proovitud näitasid kõikumist 5 cm ringis.
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Postitus Postitas wsm »

Sniper kirjutas:
Võta Sako Arrowhead II (.308 win). (laetud nosler accubondiga). Osta kaks karpi ja mine proovi. Enda proovitud näitasid kõikumist 5 cm ringis.[/quote]

No sellist jama pole ikka vaja ajada:Sako Arrowhead ei ole mitte Accubond vaid
on laetud Swift Scirocco :!:
Soovitaks sniperil enne proovida Accubondi. sest sellega nii suurt kõikumist ei tohiks küll olla.
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

wsm kirjutas:Sniper kirjutas:
Võta Sako Arrowhead II (.308 win). (laetud nosler accubondiga). Osta kaks karpi ja mine proovi. Enda proovitud näitasid kõikumist 5 cm ringis.


wsm kirjutas:No sellist jama pole ikka vaja ajada:Sako Arrowhead ei ole mitte Accubond vaid
on laetud Swift Scirocco :!:
Soovitaks sniperil enne proovida Accubondi. sest sellega nii suurt kõikumist ei tohiks küll olla.


'Enne kui hakkad kommenteerima küsiks kas sa ise oled antud .308 win moonaga lasknud (mis eestis müügi ARROWHEAD II nime all)
Kui ei ole siis ära võta internetti alsuseks ja vaata teemat
http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewtopic.php?t=3564
Kas sa arvad et ma niisama hakkasin Arrowhead II kohta Swifti tehasest järgi küsima. Minu ostetud Arrowhead on laetud http://www.nosler.com/index.php?p=3&bullet=5 sellise kuuliga. Aga peaks olema laetud sellega http://www.swiftbullets.com/Merchant2/m ... ry_Code=SC

Ka küti ärist vastati mulle sama. Sako ei saanud Swifti kuule (mingid tarne jamad) mingi aeg ja laadis Accubondi Arrowhead II nime all.(.308 win oli Nosler accubond ülejäänud on musta otsaga Swifti kuulid).
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Postitus Postitas wsm »

Sorry!
Tundub, et vahel juhtub ka suurtel tegijatel mõndagi. Ju siis turu täitmiseks laeti kiiruga ja kehvasti ka valge otsaga kuule.
Korraliku relvaga peaks Accubondiga saama tiheduse 3 cm kanti.
Ise olen sellel jahiaastal lasknud kõik suurulukid Accubondiga, kusjuures
kuuli kiituseks kõik ulukid ei teinud peale lasku enam ühtegi sammu.
Prooviks lasin 200-lt ka ühe rebase, aga sellest nahka küll enam võtta ei olnud, kuul oli avanenud hästi ja teine pool rebasest oli läinud.
Kaliiber ei ole 308.
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Postitus Postitas reimakas »

wsm, sinu kaliibriga ei jäägi ju rebasest midagi järele.....
See, kes tapab, pole veel jahimees
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

accubond (11,7 g) jookseb hästi küll ja niidab ka hästi. Minu jutu point oli selles et erinevad (ostetud erinevatel aegadel) karbid jooksid erinevalt.
Tooming
Postitusi: 150
Liitunud: P Dets 02, 2007 3:13 pm

Postitus Postitas Tooming »

Eks rebase laskmiseks peab olema ka hea tihedusega kuulid ning hea ballistika on lisa pluss . Olen katsetanud toelt selliseid tooteid. >100m<

Sako> poolmantlid 11.7g 3~4cm ringi sisse , 9.7g 4~5cm ,barnes 10,7g 3~4cm ,gamehead 8g 3~4cm , täismantel randiga 1~3cm ilma randita 4~5cm , plastikotsaga http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewto ... c&start=15

Norma > Täismantel 2~3cm , Nosler 9,7 g 2~3 cm . PARIMAD KUULID MILLEGA OLEN LASKNUD >Norma Diamond Line 10,9g ~kuul l6ikab kuuli , raskem Norma Diamond Line ~ kuul l6ikab kuuli .

Lapua > täismantel 4~5 cm , sceneral 12g 1~2 cm

Lellier^Bellot > olen katsetanud ainult barnes xxl/i sinise teflonkattega 3~4 cm . Teisi ei olekatsetanud ,kuna südamik on terasest ja ei tea kuidas relvale m6jub.
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Postitus Postitas Sarvik »

mõned mõtted mis teemat lugedes tekkisid:
* härrad kaasjahimehed kas räägime rebase küttimisest või rebase tapmisest/hävitamisest...seda viimast tehakse just täiskaliibriliste poolmantlitega...
* rebase pauguks sobib just see moon millega te lasete oma suurepärased tulemused tiirus (eeldan et arukas mees laseb seal suht odavate täismantlitega)

ja teemast: arvan et .308 sobib sako või lapua 8,0g fmj
kärbes kirbule!
Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

300 m standari laskurid

Postitus Postitas Heino »

Need kes veel ei ole 6mm BR Normale üle läinud kasutavad 306 Win diamond line moona. Kuuli kate tagab parema stabiilsuse ja säästab vintrauda. lapua moonast ostsin kunagi sportlastele 12 g Scenar kuuliga moona, raskem kuul annab suurema ilmastikukindluse (tuul, temp).
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: 300 m standari laskurid

Postitus Postitas honkomees »

Heino kirjutas:...306 Win diamond line ...
:?: :?: :?: .308win, .307win???
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Vasta