308 win NATO moon

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Kasutaja avatar
plinks
Postitusi: 40
Liitunud: K Juul 23, 2008 5:03 pm

308 win NATO moon

Postitus Postitas plinks »

Väike teadmatuseauk :NATO trasseeriv FMJ kuidas mõjub CZ rauale, lasu mõju , järelmõju, keemilised lisaühendid jms. Või siis lihtsamalt : kas on hullem kui Barnaul :lol:
kes palju sööb on tugev, kes palju joob on julge:)
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: 308 win NATO moon

Postitus Postitas andrus »

Hakkad nendega kõrrepõllus reinu laskma,et siis on õhtul lahe näha kui ligidalt mööda läheb???
Tra aru ma ei saa milleks on vaja toppida oma püssi igasugu paska.Tahate mingi huinjaga tegeleda tehke seda kuskil KL tiirus ja hoidke enda teada.Krt kas tõesti on siis see 308 pauk nii kallis,et peab õppustest ülejäänud asjad oma jahirelvast läbi laskma.
jahismurf
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: 308 win NATO moon

Postitus Postitas sammal.habe »

ära trasserit küll oma kallisse jahipüssi topi. mõned olla proovinud, korstnapühkija pidanud pärast tellima vms.

plinks kirjutas:Väike teadmatuseauk :NATO trasseeriv FMJ kuidas mõjub CZ rauale, lasu mõju , järelmõju, keemilised lisaühendid jms. Või siis lihtsamalt : kas on hullem kui Barnaul :lol:
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Re: 308 win NATO moon

Postitus Postitas indian »

Ja-jaa. Eriti heaks läheb siis kui vint rauast välja puurida- tead kuidas TRASSEERIB!
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
sigmarzelinski
Postitusi: 32
Liitunud: P Juul 31, 2005 3:20 pm

Re: 308 win NATO moon

Postitus Postitas sigmarzelinski »

Kle andrus kes sind nõelas. Teine küsib aga nõrmaalset vastust anda ei saa, või ei oska. Esiteks võibolla tal on see cz kõige kehvem relv ja tahab proovida kuidas trasseriga lasta on. Teiseks mõtle millega sa ise lased kas tõesti ainult premium klassi moonaga ning laed ise. Teemaalgatajale seda et kui sa saad moona 3kr tk kätte või siis üldse tasuta võid nats proovida aga muidu ei soovita, rikub raua ära. Sõjaväe moon on mõeldud relvadele mis lasevad palju mitte täpselt nagu näiteks MG mis laseb 1200 lasku minutis.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: 308 win NATO moon

Postitus Postitas andrus »

4kuud tagasi sain nõelata tänaseks on paistetus üle läinud aga peale sinu postitust hakkas jälle kergelt kipitama. :evil:
jahismurf
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: 308 win NATO moon

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Mehed, ärge jamage! Olen näinud kuidas sõjamoon rikub ka kalli vintrelva... :twisted:
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: 308 win NATO moon

Postitus Postitas tony »

Huvitav,millises poes seda NATO moona müüakse?Või on kaitsejõududel oma relvapood? :twisted:
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: 308 win NATO moon

Postitus Postitas TiitR »

Kaupo Kindsigo kirjutas:Mehed, ärge jamage! Olen näinud kuidas sõjamoon rikub ka kalli vintrelva... :twisted:

Huvitav, kas ka Lapua moon, mis Nato tarvis? Mul õnnestus hankida nimelt just täismantlit Lapua`t 3 karpi ja sellega on repsi väga hea (odav) proovida.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: 308 win NATO moon

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Kõige kindlam viis järgi proovida ,kas rikub rauda v ei on vast magnetiga kuuli proovimine.Võtad ühel padrunil kuuli otsast (just ainult kuuli,seat kestad on nagunii terasest) ja kui magnetit ei tunnista anna tuld.Muidugist ei ole see vene moon "Barnaul" ja mis iganes nimega, NATO moonast etem ,sest need kõik teras kuulid ,õhukese vask kattega . Ehk nagu müüad ise kiidavad piimetall,mis just eelnevat tähendabki.Seega pole küll peatähtis ,kas ta on NATO v mis iganes kahtlasem kaup,igasugune teras kuul rikub ikka vist normaalset jahirelva rauda rohkem küll kui vaskmantliga kuul! Aga samas saab võibolla moona pealt kokkuhoitud raha eest rutem uue püssi oasta :wink:
mola
Postitusi: 63
Liitunud: R Sept 16, 2005 3:11 pm

Re: 308 win NATO moon

Postitus Postitas mola »

plinks kirjutas:Väike teadmatuseauk :NATO trasseeriv FMJ kuidas mõjub CZ rauale, lasu mõju , järelmõju, keemilised lisaühendid jms. Või siis lihtsamalt : kas on hullem kui Barnaul :lol:


Jaa, jaa, aastavahetus hakkab lähenema... :wink: peaasi, et mõnda lennukit alla ei võeta.

TiitR kirjutas:
Kaupo Kindsigo kirjutas:Mehed, ärge jamage! Olen näinud kuidas sõjamoon rikub ka kalli vintrelva... :twisted:

Huvitav, kas ka Lapua moon, mis Nato tarvis? Mul õnnestus hankida nimelt just täismantlit Lapua`t 3 karpi ja sellega on repsi väga hea (odav) proovida.


Kaitseväes olev Lapua mida mina lasknud olen oli Lapua Scenar 12g, sellega repsi püüda oleks ilmne raiskamine :wink:
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: 308 win NATO moon

Postitus Postitas TiitR »

mola kirjutas:
plinks kirjutas:Väike teadmatuseauk :NATO trasseeriv FMJ kuidas mõjub CZ rauale, lasu mõju , järelmõju, keemilised lisaühendid jms. Või siis lihtsamalt : kas on hullem kui Barnaul :lol:


Jaa, jaa, aastavahetus hakkab lähenema... :wink: peaasi, et mõnda lennukit alla ei võeta.

TiitR kirjutas:
Kaupo Kindsigo kirjutas:Mehed, ärge jamage! Olen näinud kuidas sõjamoon rikub ka kalli vintrelva... :twisted:

Huvitav, kas ka Lapua moon, mis Nato tarvis? Mul õnnestus hankida nimelt just täismantlit Lapua`t 3 karpi ja sellega on repsi väga hea (odav) proovida.


Kaitseväes olev Lapua mida mina lasknud olen oli Lapua Scenar 12g, sellega repsi püüda oleks ilmne raiskamine :wink:

Nii, minu Lapua karbil on kirjas järgmine jutt:
.308Win
HPS
Lock Base
B476 FMJ 11g 170 grs
Vo 860 m/s
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: 308 win NATO moon

Postitus Postitas Anti »

Ise kasutan lock base 9,7gr varianti. Repsile paras anda!
http://beta.album.ee/antilaht
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Re: 308 win NATO moon

Postitus Postitas wsm »

Anti kirjutas:Ise kasutan lock base 9,7gr varianti. Repsile paras anda!


Mehed auu, kus mõistus, topite püssi täismantel moona rebasejahil :shock: Arvestage sellega, et need kuulid lähevad väga kaugele hulkuma ja ei tea keda võite tabada. Õigem oleks seda jama vältida ja loobuda sellisest moonast. Kasutage ikka poolmantel kuule, mis jahiks mõeldud ja ei ole ümbruskonnale ohtlikud.
Sierra GameKing kuulidega ikka palju kindlam tunne rebast jahtida.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: 308 win NATO moon

Postitus Postitas kakuke »

Oleneb, et mis taustaks on ja hetkel võtab lumi ka kuuli väga võimsalt kinni.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta