Heckler, 308 Win, mis kaaluga kuul võiks sobida

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: Heckler, 308 Win, mis kaaluga kuul võiks sobida

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Kellapoiss kirjutas:Head inimesed.Vabandan juba ette.Ostsin endale Hecleri,308,poolautomaadi.ON kellelgi kogemusi ,mis kaaluga kuulid talle sobivad?GURUD(minu jaoks) räägivad siin vindisammust (ei tea ise sest midagi).Ise kasutan poemoona Sako Superhammerhadi 11,7,siis 9,7.Sajalt meetrilt 10-15cm ring.Ei paremat.Ette kummardades ja tänades.


Nii, Kellapoiss me aitame sind aga peame teadma sinu relva raua "twisti", ehk mõõda ise ära padrunipesast (aja tihe kalts vardaga sisse ja mõõda) , mis vahemaa jooksul vindiväljad teevad rauas täispöörde, 360 kraadi ja teata meile!

Edu!
Kaupo :shock: :twisted: :lol:
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Re: Heckler, 308 Win, mis kaaluga kuul võiks sobida

Postitus Postitas wsm »

plaaster kirjutas:
Mart kirjutas:
TankistUr kirjutas:Osad tootjad soovitavad algul pea iga 10 ? lasu järel raud puhastada ja kasutada vase eemaldajaid, öigeid puhastusvahendeid.


Täpselt, isegi tihedamini puhastada.

Tulistada 5 lasku iga lasu järel puhastades, siis 50 lasku, iga 5 lasu järel puhastades.


Kas keegi oskab täpsemalt öelda, mis firmad oma kasutusjuhendites sellisest raua puhastamisest kirjutavad? Endal ainult kogemused Sako ja Mannlicheriga, nende juhendites sellist soovitust ei ole, netist olen lugenud ka Saueri kasutusjuhendit, seal ka minu meelest sellist juttu polnud. Lihtsalt huvi pärast tahaks teada!




Siin siis ühe relvaraudade tootja juhend raua sisselaskmiseks.

Adams & Bennett Barrel Blanks are made from premium quality 4140 Chrome Moly Steel then precision-reamed, button rifled, stress relieved and air gauged to + or - .0002". Furnished "in the white" these blanks will require threading to the action of your choice, crowning, chambering and finishing by a qualified gunsmith. The proper break-in procedure requires cleaning after each shot for the first five shots. Then cleaning after every five shots for the next 50 shots
Vasta