"Brenneke" moon vindile.

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: "Brenneke" moon vindile.

Postitus Postitas Motorist »

Capri
ilus relv, muuseas Suhlis toodetakse paljudele püssitootjatele raudu...seega vist kvaliteetsed poisid :D
capri
Postitusi: 25
Liitunud: T Mai 29, 2007 7:28 pm

Re: "Brenneke" moon vindile.

Postitus Postitas capri »

Sain täna netis otsides kinnitust RWS UniClassic on originaalis Brenneke TUG :wink:
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: "Brenneke" moon vindile.

Postitus Postitas Motorist »

Capri, siis pole sul vist soomemaale asja. Brenneke'd müüb/müüs meil Raplas Valdu (Viljandi mnt 9). Kodulehel küll väljas ei ole, aga möödunud sügisel, kui nende juurest läbi põikasin oli olemas ja vajadusel olid valmis tellima Saksamaalt. Teevad koostööd Brenneke Saksas esindajaga Frankonia Handels GmbH.
Frankoniast (küll Saksamaal) ostsin mina oma RWS'd. Küsisin siis Rapla poistelt 9,3x64 aga vahet tõenäoliselt pole....räägi nendega järsku hind soodsam kui soomemaal. :D
Brenneke Ametlik esindaja Eestis
AS ANOME
Koidula 11
44308 Rakvere
Phone: +372 58431
Fax: +372 58431
mobil: +372 521 3908
anome@neti.ee
Aga tema on KALLIS.........
capri
Postitusi: 25
Liitunud: T Mai 29, 2007 7:28 pm

Re: "Brenneke" moon vindile.

Postitus Postitas capri »

Anomes Brenneke TUG 3.90 tk ,ostsin mõned prooviks,Jagdhofis RWS UniClassic 7.35 tk :shock: ,saan lähipäevil soomest RWS UniClassicu hinna teada,muidugi ostan sealt kus soodsam :D
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: "Brenneke" moon vindile.

Postitus Postitas Motorist »

To Capri
No Jagdhofi hind mind ei üllata...allpool lõik nende koduleheküljelt ja ka kaupluse aknal sama
P.S. Jagdhof Faehlmanni 3 on avatud vaid personaalset teenindust soovijatele (loe vippidele) etteteatamisel telefonidel või meie kauplustes eelnevalt kokkulepitud ajal. :roll:
Nad ju selgelt positsioneerivad endeid kui rikka kliendi poodi, kuhu vaesel mehel pole asja :cry:
Mina ostsin omad RWSd Saksamaalt 50 eur karp...aga muidugi siis sai võetud 6-7 karpi ja Kaupluse juht oli minu saksamaa sõbra sõber...muidu vist maksid letis 70eur karp kui mälu ei peta. Seega Rakvere poiste hind suht sama, mis hää teada...tänud selle eest. (y)
capri
Postitusi: 25
Liitunud: T Mai 29, 2007 7:28 pm

Re: "Brenneke" moon vindile.

Postitus Postitas capri »

Nüüdseks siis 9,3x74R RWS Uni Classicud (Brenneke TUG)käes,karbi hinnaks tuli 74,50.-siinse 134.- vastu.
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: "Brenneke" moon vindile.

Postitus Postitas Motorist »

Capri, võttis sul vast alles aega nende sommidega :lol: Loodame, et sügisjahi tulemused kompenseerivad selle pika ootamise :lol:
capri
Postitusi: 25
Liitunud: T Mai 29, 2007 7:28 pm

Re: "Brenneke" moon vindile.

Postitus Postitas capri »

Sügisjahi tulemused 3 pulli 1 vasikas(põder).Fabarm Asper Express 9,3x74R koosluses RWS UniClassic (Brenneke TUG)19g toimib väga hästi (y)
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: "Brenneke" moon vindile.

Postitus Postitas Motorist »

Capri, kas said ka mõne kuuli loomast kätte??? Kui said, siis milline oli jääkkaal ja kuidas "seenestus"?
Ma siin kuskil kirjutasin oma mälestusi kuiva ajakirjade paki laskmisest, kus ei TUG'st, T-Mantel'st ega ka Barnauulist midagi järgi ei jäänud. Millised olid sinu tulemused, kui "märkleheks" oli loom.
capri
Postitusi: 25
Liitunud: T Mai 29, 2007 7:28 pm

Re: "Brenneke" moon vindile.

Postitus Postitas capri »

Kuule kahjuks kätte ei saanud,jooksid kõik läbi.Üks asi mida võib oletada,et kuul avaneb kiiresti kuna sisenemise ava suurem (nii 2-3cm) kui väljumine.Kui vaadata kuuli ehitust siis esimene osa pehme aga tagumine kõva.Loomad lastud 50-60 meetrilt,läbi läks ka siis kui sisenemisel tabas jalaluud,2kohe maas,2 liikusid veel nii 20-30m.Eks saab veel seajahis kasutada äkki siis rohkem infot.
Motorist
Postitusi: 266
Liitunud: N Mai 12, 2011 11:56 am

Re: "Brenneke" moon vindile.

Postitus Postitas Motorist »

Mnjahh Capri, kahju, et kuuli kätte ei saanud :( . Minu aafrika kogemusel jäi vaid 2'te looma kuul sisse...Wildebeest ja Oryx...kahjuks ei jätkunud siis niipalju oidu, et õhtul nahastamise juures olla ja kuulid ülesse korjata :? . Kõikidest muudest olenemata distantsist läks läbi nagu võist :lol: Huvitav on see, et läbistas ka jalaluud tabades :shock: Kuna Uni vist nn premium cup and core, siis luud puutudes peaks kuul hakkama korralikult tükkideks pudenema :lol:
Mis puutub seajahti, siis jäta põrsas heaga rahule, kui just pähe ei lase :lol: . Minu 2'st põrsast kõlbas toidulauale vaid üks, millele pähe lasin...ka siis läks pää süldi jaoks kaduma :lol:
Vasta