20/76 Padrunid

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Vasta
taks
Postitusi: 8
Liitunud: K Mär 30, 2011 7:46 pm

20/76 Padrunid

Postitus Postitas taks »

Jahimehed aidake kogusega.Soovin Jagdhofist tellida padruneid 20/76 FIOCCHI MAGNUM nr.0.Miinimum kogus on 500tk.Mina võtaks 100tk.Ülejäänule oleks tuge vaja.Laeng sobiks HANELE.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: 20/76 Padrunid

Postitus Postitas andrus »

Uuri ka Kompassist või Anomest.Võimalik,et saad ilma tellimata ja tunduvalt odavama hinnaga.
jahismurf
taks
Postitusi: 8
Liitunud: K Mär 30, 2011 7:46 pm

Re: 20/76 Padrunid

Postitus Postitas taks »

Tere jahimehed.
Nagu öeldud olen lõhkise küna ees.Üks jahipood ütleb telli jaosta 500tk,teine ütleb,et tallinn otsustab ja kolmandad laiutavad käsi,neljandad aga ütlevad ,et võipolla tuleb kunagi.Kuulideg ja tavalaenguga 20/70 justkui probleemi ei ole aga just 20/ 76.Näitajate poolest on minu arvates kaliiber hea.Sobib nii koera meestele kui linnu ja muuks jahiks.Saab ka kaugemale lasta ja ei ole ka kahur.Muidugi ütlete mis sellest kaliibrist soetasid,või mida iganes.Aga minu arust jääb see meie kehvakese eesti jahipoodide taha kinni.Poode laimama ma ei hakka praegu,aga kui vaja siis vaja.Öelge mehed kas on kellelgi sellise kaliibrika relvi.Tundub nagu oleksin üksi,kuid drillingu mehed peaksid nüüd üles ärkama. (n) (y)
Kasutaja avatar
-Imre-
Postitusi: 197
Liitunud: T Mai 31, 2005 9:33 pm

Re: 20/76 Padrunid

Postitus Postitas -Imre- »

Kannatab lasta ka 20/70 padruniga 20/76 rauast, vastupidi ei tohi.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: 20/76 Padrunid

Postitus Postitas rajaleidja »

taks kirjutas:Tere jahimehed.
Nagu öeldud olen lõhkise küna ees.Üks jahipood ütleb telli jaosta 500tk,teine ütleb,et tallinn otsustab ja kolmandad laiutavad käsi,neljandad aga ütlevad ,et võipolla tuleb kunagi....
...Aga minu arust jääb see meie kehvakese eesti jahipoodide taha kinni.Poode laimama ma ei hakka praegu,aga kui vaja siis vaja.Öelge mehed kas on kellelgi sellise kaliibrika relvi.Tundub nagu oleksin üksi,kuid drillingu mehed peaksid nüüd üles ärkama. (n) (y)

No paraku see nii on, et kui ei ole pidevalt liikuv kaup, siis seda letist ka tihtilugu kohe ei leia. Ja kui kaupmees midagi sisse osta tahab, siis min kogused on ees. Kui sa tahad 100tk ja kaupmehe min tellimis kogus on 500tk. ja rohkem huvilisi ei ole sellele kaubale olnud, siis ta suure tõenäosusega seda ei telli. Kui tal need ülejäänud 400 padrunit järgmised 4 aastat poes seisavad, siis võid ise ette kujutada, mis hinda ta su 100 paugu eest küsida võib. Mida väiksem on kauba pöörlemiskiirus, seda suurem ka juurdehindlus, sest käibevahendite kinni hoidmine on kole kulukas hobi.
taks
Postitusi: 8
Liitunud: K Mär 30, 2011 7:46 pm

Re: 20/76 Padrunid

Postitus Postitas taks »

Mehed.
Kas olete mõelnud sellele,kui haavli kogus 20/70 on30g aga 20/76 on 35g või mõnel firmal on ka vastavalt 25 ja 30 g.Seega on tavalaengu ja magnumlaengu vahe jahil oluline kogus.
R.V.Rebane
Postitusi: 16
Liitunud: P Mai 09, 2010 3:26 pm

Re: 20/76 Padrunid

Postitus Postitas R.V.Rebane »

Tere!
Lohutuseks ütlen, et päris ainuke 20/76 omanik sa ei ole. Hanejaht on üsna kauge üritus tänasel päeval ja küll enne jahti hakkab kaup liikuma. Tähtsam, kui kesta pikkus on head närvid, et mitte liiga kaugelt paugutama hakata. See on minu kogemus.
taks
Postitusi: 8
Liitunud: K Mär 30, 2011 7:46 pm

Re: 20/76 Padrunid

Postitus Postitas taks »

Tere R.V.Rebane.
Kas ütled mulle mis poodi sa mõtled.Mul pea kõik poed läbi küsitud ,vastus ikka ja jälle,pole levinud kaliiber.No mulle see 12 kaliiber kohe ei istu.Hakka või kahetsema ,et selle kaliibri valisin.
R.V.Rebane
Postitusi: 16
Liitunud: P Mai 09, 2010 3:26 pm

Re: 20/76 Padrunid

Postitus Postitas R.V.Rebane »

Olen ostnud erinevatest kauplustest. Statistikat ei ole teinud, kuid tundub, et Jagdhofis on valik olnud suurim. Loomulikult oleks hea kasutada 76 pikkust, aga ära 70-st ära põlga ,kui muud ei ole. Kui hanejahist rääkida, siis mõned aastad tagasi kasutasin nr.5 76 kestaga ja tulid alla küll. Jõudu ja ära heida meelt.
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: 20/76 Padrunid

Postitus Postitas VR »

Tere,

Kui kohe on soov moona saada, siis Raplas on pakkuda 20/76 jaoks nr 1 (4.00mm), samuti on olemas peenemat haavlit ja kuuli.
Paari nädala pärast saabub taldrikumoon. See siis 20/70. 70-se kestaga natuke suurem valik jahipauku momendil kohapeal olemas.
Kui jahihooaeg lähemale jõuab, eks siis ka valik suureneb.

Villem Reinaas
tel. 56 54 119
Vasta