16 cal pliivabade haavlite müük Tallinnas.

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Vasta
Sosin
Postitusi: 5
Liitunud: T Jaan 13, 2009 10:07 am

16 cal pliivabade haavlite müük Tallinnas.

Postitus Postitas Sosin »

Tere! Sooviks infot pliivabade haavlite müügi kohta Tallinnas, on keegi kohanud kuskil? Huvitab just kaliiber 16 padrunid.
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: 16 cal pliivabade haavlite müük Tallinnas.

Postitus Postitas Henz »

Pea aasta on möödas ja ei ühtegi vastust :M
Kuna pardijaht on ukse ees ja kapis 16cal püssid (ja 28) siis oleks isegi huvitatud kas ja kus kohast oleks vöimalik pliivabasid pauke saada.
Vöi peab tösiselt hakkama 12kaliibri soetamist kaaluma :?
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
HUVILASKJA.K
Postitusi: 32
Liitunud: R Apr 03, 2009 8:37 pm

Re: 16 cal pliivabade haavlite müük Tallinnas.

Postitus Postitas HUVILASKJA.K »

tere.12 igatepididi tore.peale 16 tuleb 20 moona jagub nii kuule kui haavleid.
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: 16 cal pliivabade haavlite müük Tallinnas.

Postitus Postitas Henz »

Ega vist uuest püssist ei pääse. Kuigi kui netiavarusi uskuda, siis Tartu Trapperis 16kal terashaavlit võtta küll, siis ega mu kukkedega toz63 ja vana iz27 sellise moona jaoks mõeldud pole. Hädaga jah pool tšokiga rauast saaks.
Aastaid on mul silmapiiril olnud MP-27EM 1C ehk siis ka vana nimega iz27. Kas oskab keegi öelda kas antud relv kõlbab terase laskmiseks? Tootja lehelt kuidagi välja ei lugenud ja vahetatavate tšokkide kohta info polnud.
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: 16 cal pliivabade haavlite müük Tallinnas.

Postitus Postitas duma »

Henz kirjutas:Aastaid on mul silmapiiril olnud MP-27EM 1C ehk siis ka vana nimega iz27. Kas oskab keegi öelda kas antud relv kõlbab terase laskmiseks? Tootja lehelt kuidagi välja ei lugenud ja vahetatavate tšokkide kohta info polnud.


Mul IZ-27-EM-1C ja sel vahetatavad tshokid, millel steel peal. Laseb terast kyll
duo on parem
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: 16 cal pliivabade haavlite müük Tallinnas.

Postitus Postitas Henz »

Vabandan, et jutt kisub juba pealkirja teemast välja aga jah, leidsin ka kusagilt väljamaa foorumist, et selle tšokid on terashaavli laskmiseks sobilikud. Niiet ju läheb peale palgapäeva poodi :)
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: 16 cal pliivabade haavlite müük Tallinnas.

Postitus Postitas andrus »

Ja meie poisid kihutavad terast läbi vanade vene torude nii,et vähe pole.Konteineritega paugud ja pole kellelgi silm veel rullis ega toru paistes.
jahismurf
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: 16 cal pliivabade haavlite müük Tallinnas.

Postitus Postitas Henz »

Nagu öeldakse, ei pretendeeri küll apsoluutsele tõele, aga minu nägemus asjast on selline, et terashaavel pole tšokis nii kokkusurutav kui seda on pliihaavel ja tänu sellele venib tšokk lihtsalt välja kuna pehmem metall annab ajapikku järgi. Õhema seinaga raua vöibolla lööb ka tänu suuremale rõhule laiali.
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
Vasta