Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??

Deerhunter
15
4%
Küti Äri
87
22%
Trapper
51
13%
Jahipaun
77
20%
Anome
37
9%
Pillar
0
Pole hääli
Waldu
23
6%
Jaanikese Jahinduse
3
1%
Laasu Matsi
1
0%
Baltic Hunter
20
5%
Trofee
18
5%
Artemis
58
15%
 
Hääli kokku: 390

Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Karmo »

Hanno kirjutas:Karmo! Ahh, et kohe mõlema jalaga lonkab. Mis siis Tartus viga on? Jahipaun on viimasel ajal kõvasti laienenud, Sikupillis ca 400 ruutu, palju uut kaupa, Roccas täiesti uus sisustus, Pärnus sisuliselt uus klienditeenindajate seltskond, Tartus - mis Tartus halvasti on?

Aasta aastalt tundub rohkem, et klient nagu ei oleks oodatud poes ja ei viitsita kliendiga tegeleda. Vot mina sinna rohkem ei viitsi minna ka.
valgeronk kirjutas:Karmo ,mis tähemärgil oled sündinud?

Aga mis see sinu asi on?
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Kui tegemist on konfliktsituatsiooniga, kliendil oma lugu, müüjal oma versioon, siis reeglina on tõde seal kusagil vahepeal, emotsiooni sees peidetud. Kui aga inimene tunneb, et ta pole poes oodatud, see pole küll see, mille eest ma Jahipaunas võitlen. Kõigil võib meil olla häid ja halbu hetki, klienditeenindus on firma nägu. Jahipauna kauplustes on viimase aasta jooksul väga palju müüjaid vahetunud, kuid Tartu meeskond on olnud koos vähemalt 3 aastat, juhataja tööl Jahipaun Tartu avamise hetkest. Igatahes ma vestlen temaga. Karmo näol on klient kaotatud, tema enam ei viitsi, ehk see aitab ära hoida järgmiste klientide mitteviitsimise.
kehva tantsijat segavad ka omad munad
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Karmo »

Ei ole ma kunagi olnud mingi konflikte otsiv vinguv klient. Aga kui müüja tegeleb isegi krabi padrunite müümisel mingi kolmanda (nokib nina või kirjutab facebooki) asjaga siis tundub kliendile , et ta on mingi häiriv tegur seal poes ja ei teki seda tunnet, et tuleks järgmine kord tagasi.
Juhtatjat (Kalle vist on kui mae eksi) ma ei kritiseeri, sest tema oskab enda aega kliendile pühendada. Kriitika on edasiiviiv jõud ja soovin teile edu teie ettevõtmistes ja loodan, et midagigi ka on muutunud.
Külastan seda poodi lähiajal veel, just uudishimust aga kui muutusi ei tähelda siis ma rohkem ei viitsi.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kakuke »

Vahel polegi pildi ettesaamiseks rohkemat vaja, kui vaadata kasutaja postitusi üleüldiselt, et mida aja jooksul postitatud on. Selleks, et klienti koheldaks, kui kuningat, selleks peab klient ise käituma esmalt nagu kuningas.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Karmo »

kakuke kirjutas:Vahel polegi pildi ettesaamiseks rohkemat vaja, kui vaadata kasutaja postitusi üleüldiselt, et mida aja jooksul postitatud on. Selleks, et klienti koheldaks, kui kuningat, selleks peab klient ise käituma esmalt nagu kuningas.

Vahet pole mida postitanud ja mida mitte.
Et mismoodi nagu kuningas? Et nagu "Mulle palun 2 Blaserit ja Svarowskid sinna peale"?
Kakuke, ka väike klient on klient ja ei peagi kohtlema kuningana vaid piisab kui inimesena.
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas pktaks »

Ma küll ei ole olnud viimasel ajal väga tihe külastaja aga need korrad mil Tartu esinduses käinud, on kõik olnud meeldiv teenindus ja lahkudes hea tunne sees, isegi kui ma ei saa seda mida vajasin. Olles ise klienditeenindajana töötanud aastaid üsna erinevate inimestega, ütlen et lõppude lõpuks ei jõuagi 100% kõigile meele järgi olla.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas andrus »

Räägitakse,et klient ei ole juba ammu enam kuningas ja kohati tundub,et nii peabki olema.Mõnele ikka peab mõista andma,et ta on ....
jahismurf
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Klient ja klienditeenindaja on võrdsed partnerid tehingus, mille nimi on ost-müük. Hea tehing peaks vähemalt teoreetiliselt tagama mõlemapoolse rahulolu. Edaspidine läheks juba filosoofia puiesteele. Selge on see, et firma maine algab klienditeenindajast ning klient on see, kes talle palka maksab ja õige müük algab alles siis kui klient on ei öelnud. Klient on ikka kuningas, kuningana käitudes.
kehva tantsijat segavad ka omad munad
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas honkomees »

Eks ma ka vist pean Karmoga nõustuma, et Tartu Jahipaun on nö alla käinud viimastel aastatel. Ja juhataja tundub olema seal ainuke hea müüja kõigi nende aastate jooksul, mäletan teda veel Kammivabrikus (E-kaubamaja või mis ta oligi) asunud poe ajast.
Olen vist siin juba maininud kogemust, kui müüja letist ütles, et minu kaliibris padrunit ei ole ja siis astus uksest sisse juhataja, teretas mind ja kui vesteldes niisama naljapärast norides ütlesin, et nagu tavaliselt pole poes seda mis ostjal vaja, siis selgus et on küll! Polnud küll letis väljas, aga müüja ei teadnud et leti all (tagaruumis) on :shock:
Tartus tunduvad Trapper ja Schotter paremate (ostjast hoolivamate, asjatundlikemate) müüjatega olema.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Honkomehele! Olen selle ühe juhtumi juba lahti seletanud, teen seda veel kord: juhataja võttis parasjagu kaupa vastu kaasarvatud ka neid mitte olnud padruneid. Müüjal puudus hetkel info, asjade kokkulangemine. End of Story!
weltmaster
Postitusi: 47
Liitunud: R Nov 08, 2013 8:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas weltmaster »

pean nõustuma karmoga ja honkomehega, on samu situatsioone olnud...aga need kes on tahtnud termost või jahinuga, nendega on tegeldud viisakalt ja info rohkelt.
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas tireb »

jälgisin teemat ja võtsin pikalt hoogu enne kui kirjutasin
Oli vaja hülsse 7,62-53R min. kogusena 250 tk.
küsitud sai kõigilt kellelt oskasin küsida, isegi Deerhunterilt :oops:
Jahipaun Hanno maililt vastas, et küsi kauplusest. Kodukalt võetud erik@jahipaun.ee ei vastanud üldse.
kauplusest vastati, et meil seda kraami pole üldse, kui küsisin odavat padrunit sama kal. siis pakuti 7,62-54R. mis ei ole mitte 7,62-53R
Ainukesed kes müügiga viitsisid tegeleda ja asjasse ka süüvisid olid Trapper ja Küti Äri, Shotteri isikus
Tema pakkus kohe väga hea hinnaga padrunit aga täiesti mõistetavalt ka (y) suuremat kogust.
need kaks tegelesid kliendiga ja ka enda äri edendamisega, nii palju kui see sellise väikese tehinguga võimalik on.
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Tirebile selgituseks, mitte õigustuseks. Olen 21 aasta jooksul Jahipaunas vastanud tuhandetele, samas sama palju vastamata jätnud. 250 hülssi poe laos on korralik kogus, Lapua tehasest tellimiseks, pole see seda kindlasti mitte. Ma ei saanud teha pakkumist, sest polnud võimalik teha mõistlikku pakkumist, padrunite osas suunasin poodi, sest kuivõrd oleme ikkagi jaekaupluse kett, siis on mõistlik kui klient suhtleb poega otse. Jahipauna padrunivalikus on 7,62x53R esindatud Lapua ja Sako toodang, 7,62x54R on Sellier & Bellot. Lapua on kallis padrun, Sakot ostame Schotterilt, ju ta saab teha paremat hinda. Muide kui Jahipaun veel IZH 18 pakkus, siis kuigi kaliibriks oli märgitud 7,62x53R, kõlbas meestele odav Tśehhi 7,62x54R küll, mis tegelikult on üks ja sama padrun, lühidalt vene vint.
Ma ei tee pakkumisi, mille täitmine on ebareaalne.
Ma ei anna katteta lubadusi, enam!
Ma ei võta raha ette kui pole teada täpsed tarnetingimused.
Ma ei vasta küsimustele, milledele vastus asub Jahipauna poes ja on klienditeenindaja pädevuses.
kehva tantsijat segavad ka omad munad
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas honkomees »

ähh, mu arust pole ühelgi kauplejal täiskomplekti häid ja kompetentseid müüjaid, ärge nüüd Hannole ka liiga tehke.
nt Trapperis see vene mees ajab puhta soga jahinduse poole pealt, õnneks on ülejäänud müüjad seal asjalikud.
Tallinnas käin üliharva ja seal jäävad nö tee peale vaid 2 poodi, bussijaama juures pole hääd suhtumist kohanud, Matkatarvetes aga on üks pädev ja hää suhtumisega müüja ning teised ei valda teemat, vähemalt minu küsimuste osas.
Vot Raplas on asi küll huvitatusele üles ehitet, eks omanikud ise vaid toimetavad ja sellest ka suhtumine.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas tireb »

ei minagi midagi isiklikku ei Hanno ega Jahipauna vastu oma,
nad on ikkagi väga palju teinud oma poe ja kaubavaliku laiendamiseks (pood on tundmatuseni muutunud) ja suhtumine leti taga ikka sõbralik.
Ükski hea tegu ei tohi ju karistamata jääda :wink:
Kahjuks kipub nii olema, et kont (Jahipaun)on koerte ette visatud ja selle ümber märul käib.
Võtaks nüüd kellegi teise ette :wink:
Vasta