Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??

Deerhunter
15
4%
Küti Äri
87
22%
Trapper
51
13%
Jahipaun
77
20%
Anome
37
9%
Pillar
0
Pole hääli
Waldu
23
6%
Jaanikese Jahinduse
3
1%
Laasu Matsi
1
0%
Baltic Hunter
20
5%
Trofee
18
5%
Artemis
58
15%
 
Hääli kokku: 390

andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas andrus »

Ja kui selgub,et ka väiksem või lihtsalt müügimehe apsakas ollakse vait kui hiireke ja alles poest kaugel olles räägitakse. :D
jahismurf
Pärnu_Artemis
Postitusi: 4
Liitunud: P Nov 30, 2014 5:38 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Pärnu_Artemis »

sooviku kirjutas:Pärnu Artemise avamine küll head muljet ei jätnud.Mis mõtet on teha sellist üritust,kui kaubad pole veel väljagi pandud.Või ei pandud neid välja selle hõisatud 20% allahindluse pärast :wink: .Kui mina õhtul läbi astusin,sai alles esimene inimene kaardimakset teha.Pagan küll,tehke ikka asi valmis ja siis avage!


Härra Soovikule ja teistele osavatele jahimeestele !

Meist mitteolenevatel põhjustel esines tõesti avamise päeval probleeme ja vabandame.
Nüüdseks oleme valmis Teid kõikki vastu võtma, ning lisaks on kõigile jahimeestele avamise puhul kliendikaart täiest TASUTA! Kliendikaardiga allahindlus 8%, kliendi sünnipäeval -15%


Lugupidamisega,
Pärnu Artemis
Pärnu_Artemis
Postitusi: 4
Liitunud: P Nov 30, 2014 5:38 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Pärnu_Artemis »

Jahimehed ja muidumehed !

On hea meel Teid kõiki teenindada, samuti anname teada KÕIGIS Artemise kaulustes on jõulu ALE.
Näiteks kõik relvad väga heade hindadega, samuti kogu muu tarvilk nodi.
Kui poodi ei jõua, küsi hinnapakkumist oma uuele püssile maililt: info@artemis24.ee
Teeme sulle parima hinna, häädele torudele!

PS! Ilusaid Jõule :wink:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas andrus »

No selle maili pealt ei saa küll ühtegi vastust. Millal juba ma saatsin Browning Trackeri kohta päringu.Ja kui õigesti mäletan pole ka ühelegi eelnevale kirjale vastust saanud. Muidu pood ja mehed letis 5+ aga kirju teile saata pole küll mõtet.
jahismurf
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas mrr »

Viimaste postituste sisu läheb teema algatusest väga mööda. Varsti annab Selver teada, et laadapäevadel on puljongikuubikud saiakuubikute hinnaga? :M Nii selle kui mõne teise postituse võiks rahumeeli kustutada.

Eik kirjutas:Algataks siis ka ühe laheda küsitluse, millest saab ka vast igaastane traditsioon, et millist jahindustarvete müügig tegelevat kauplust rahvas eelistab. Loomulikult saavad hääletada ainult registreerunud kasutajad ning "klikimasinat" kasutada ei saa, et oma lemmikule miljon häält anda :D . Panen neid siia esialgu nii palju kui meelde tuleb, kes soovib võib ka kommida.
aivoaivo
Postitusi: 1
Liitunud: T Jaan 20, 2015 5:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas aivoaivo »

Ilmselt ei haaku küll siinse jahiteemaga vast, ( ise ei ole jahimees, küll aga tegelen IPSC laskmisega ja ka KL aktiivne, kuid käin teadmisi täiendamas siin küll ) , aga Tartus asuvas Jahipaunas käin küll meelsasti, sest seal töötab üks tegelane, kes on väga pädev sõjanduse ja varustuse teemal. Tal veel usakate armee kokkupandav ratas. Olen mitmeid kordi käinud varustuse asju küsimas, kuid müügis kahjuks ei ole, kuid nii paaril korral on ta suutnud mulle selgeks teha ( mis pärast osutub ka õigeks ) , et on olemas asendus ja nõutavast asjast parem, millest pole isegi kuulnud. Nüüd olen saatnud ka oma tuttavaid sinna poodi, kui on küsimusi varustuse ja relvade poolelt. Minuarvates, ilmselgelt on see tüüp valel alal tööl :), peaks töötama sõjaväe varustuse poes oma teadmistega. Nime ma pole uurinud, pole tähtis ka, ma arvan .. tähtis ju on see, et osatakse suunata ja aidata küsimustega.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Joosep Käba »

Mingi päev käisin ära matkatarbed.ee uues butiigis.
Ütleme nii, et pood täitsa meeldis. Ei pea relva kolme meetri pealt "luubiga" uudistama ja soovi korral antakse ka pihku ilma pikemat "tarkust" kuulmata nagu paljudes relvapoodides.
Enamus mulle hetkel huvi pakkuvaid relvi sai läbi katsutud ja palge sätitud. Ka letihinna võrdluses pole paha. Letis mehed ise vist väga suure jahikogemusega pole. Nii, et kui tead mida tahad tasub minna. Kui algaja jahimees läheb soovitust otsima leiab vast paremaid kohti.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas honkomees »

Joosep Käba kirjutas:... matkatarbed.ee uues butiigis.
... Letis mehed ise vist väga suure jahikogemusega pole. ...

Isegi on õnnestunud korra läbi käia, kaugelt tulnuna oli ikka huvi pääliina uut vaatamisväärsust kaeda.
Müüjate kohta peab ütlema, et väga pädevad pole, aga nende kiituseks tuleb öelda, et õpihimulised. Nimelt mul tekkis küsimus ühe relva käsitsemise kohta, müüjanna ei suutnud seda liigutust ära teha, aga kuna teised kunded teda samuti kiusasid, siis sain relva oma kätte ja jupp aega püssi näperdada ja saingi nipi kätte. Püssi ära andes palus müüjanna mul näidata talle, kuidas asi käib ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Tundub, et Jahipaun on Joosepit ja Honkomeest alt vedanud :(
Kahju, foorumi veteranid siiski!

Parimat
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Joosep Käba »

Hanno, kussa niukseid asju välja loed? Erinevalt paljudest muudest poodidest olen Jahipaunast omale esimese vähe korralikuma optikagi ostnud ja ka muud riidevarustust. Eriti rahul olen viimasest ostust nende kanakaka värvi nato sokkidega. Jalg kuiv ja külmaga soe ja kuumaga ei lähe palavaks, soovitan! Üldse rahul pole aga odava otsa Deerhunteriga. Seal ei ole membraan sees vaid kile rohkem, kui hingavust arvestada.
Lisak hakkas seal silma õhukesemat sorti heast tugevast riidest igasuguse voodrita jahipüksi. See on haruldus viimasel ajal. Küllap varsti külastan.

Mis puutub butiiki, siis katsusin sättisin seal palge napi kolmveerandiga tunnist nii 4 erinevat Mannlichert, 2 Sauert ja 4 Blasert. Seda ilma erilise lunimiseta ja targutusi kuulmata. Näitad näpuga mis huvitab ja saad. Mind väga ei huvita leti tagast tulevad arvamused. Seega ei ootagi ka butiigist mingit imesoovitust.
Aga kauba nähtavus seal on parim! Siin on üks soovitus relvapoodidele. Tehke järgi midagi sarnast! Ärge hoidke oma kola laos, näidake seda inimestele! :D

Ps. Tabelis on minu hääl Küti Äri taga. Sealt on tulnud kaks mind seni heasti teenind tulerauda. Paneks mõnele poele, näiteks uuele Jahipaunale kohe veel aga ainult üht sai kunagi valida. :roll:
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas VR »

Joosep Käba kirjutas:Aga kauba nähtavus seal on parim! Siin on üks soovitus relvapoodidele. Tehke järgi midagi sarnast! Ärge hoidke oma kola laos, näidake seda inimestele! :D
Eesti seaduste ja kordade järgi seadusekuulekad müüjad oma relvahoidlasse kliente lubada ei saa.
Samuti on vanematel olijatel teada, kuidas teavitati korrast ja viibutati näpuga sõnu peale lugedes, et külastajale võib anda ühe relva korraga.
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Joosep, tuhat vabandust!
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Andrus Michelis »

VR kirjutas:
Joosep Käba kirjutas:Aga kauba nähtavus seal on parim! Siin on üks soovitus relvapoodidele. Tehke järgi midagi sarnast! Ärge hoidke oma kola laos, näidake seda inimestele! :D
Eesti seaduste ja kordade järgi seadusekuulekad müüjad oma relvahoidlasse kliente lubada ei saa.
Samuti on vanematel olijatel teada, kuidas teavitati korrast ja viibutati näpuga sõnu peale lugedes, et külastajale võib anda ühe relva korraga.

Viitsid sa vastava seadusepügala kah välja otsida?
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas VR »

Andrus Michelis kirjutas:Viitsid sa vastava seadusepügala kah välja otsida?
Ei viitsi.

Fakt on see, et kõik kes Eestis poes relva ja laskemoona katsuda ja kliendile (läbi raamatu) müüa tohivad - peavad olema sooritanud vastutava isiku eksami.
Vaielge ise kui tahate, mul on targemat teha ja müüa suudan ka ilma kliente hoidlasse lubamata. :wink:
Sellega kaasneb ka oht, et muidu näppijad mõne salve või veel hullem lukuga minema jalutavad.
Siinkohal ei pea ma silmas jahimehi vaid niisama ajaviitjad või lausa eesmärgikindlaid pikknäpplasi.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas honkomees »

Hanno solvus küll ilmaasjata :? Olen ikka tema suhtumist nii müüki kui probleemide lahendamisse kiitnud (minu puhul kindlasti), aga vähemalt Tartu jahipauna relva- ja padrunivalik on kesisevõitu. Igori poe plussiks on võimalus lähedalt silmitseda ja vajadusel katsuda suurt hulka erinevaid relvi. Kus mujal siis ikka seda valikut teha, proovimine ju kõige olulisem.
Ja relvi/optikaid olen ostnud erinevatest poodidest, sh Jahipaunast (rahaliselt vist kõige rohkem), Trapperist, Anomest. Üht-teist ka Waldu, Balodise, Shotteri ja mõnest hingusele läinud poestki!

Samas tuleb nõustuda ühes vene jahifoorumis öeldud lausega, et kindlalt sobiva relva saad vaid kasutatud relvade turult, kuna siis on võimalik käia tiirus relva proovimas, mida kahjuks uute relvade puhul ei ole võimalik :wink:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Vasta